Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Play korzysta z nadajnikow Orange?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zauwazylem wlasnie, ze w moim telefonie pojawilo sie info, ze korzystam z nadajnika Orange. Jestem w Play, wiec "carrier info" o uzyciu sieci Plus nie budzilo zdziwienia. Wiecie cos o tym?

Pozdro.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 10:59_________________________________________________Juz sie dowiedzialem.

Play zaczal korzystac takze z nadajnikow Orange - i super, bedzie wiekszy zasieg.

Do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie, właśnie orange ma ujowy zasięg a play korzystał z plusowych w których nigdy nie miałem problemu.

Sąsiad na parterze w orange nie ma czasem zasięgu co dla mnie jest paranoją :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie, właśnie orange ma ujowy zasięg a play korzystał z plusowych w których nigdy nie miałem problemu.

Sąsiad na parterze w orange nie ma czasem zasięgu co dla mnie jest paranoją :thumbdown:

Dobrze piszą.

Wszystko zależy gdzie przebywasz, bo kazdy operator sam sobie ustawia nadajniki. W danym miejscu może lepiej ściągać Plus, w innym Orange. Proste.

Teraz Play powinien mieć ekstra zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz Play będzie korzystał z nadajników Plusa i Orange ? ( przedtem był tylko Plus )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz Play będzie korzystał z nadajników Plusa i Orange ? ( przedtem był tylko Plus )

tak dokładnie.

a co do zasięgu to ja zazwyczaj ,miałem z d*py zasięg na odbiornikach z plusa, teraz mam wypas cały czas od kiedy na orange przestawiłem telefon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie.

a co do zasięgu to ja zazwyczaj ,miałem z d*py zasięg na odbiornikach z plusa, teraz mam wypas cały czas od kiedy na orange przestawiłem telefon :decayed:

Czyli mówisz , że lepiej masz na Orange niż na Plusie ( tym bardziej niż na Play ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem kiedyś, Play ma mieć swoje nadajniki w przyszłym roku.

Powiem tak, miałem 11 lat abonament w plusie i nie przypominam sobie abym miał problem z zasięgiem, był bardzo dobry, później na 3 miesiące przeniosłem nr na kartę do orange i od razu zauważyłem gorszy zasięg ale dało się przeżyć, natomiast teraz jestem cały czas w playu i zdarzają się miejsca gdzie również tracę zasięg, także tak jak było pisane wyżej zależy od miejsca również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawioną "ręcznie' sieć na nadajniki Plusa i jest duuużo lepiej niż przedtem kiedy miałem z Playa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest prosta, teraz do wyboru mamy trzech operatorow. Nie wiem jak inne telefony, ale iPhone zawsze szuka najmocniejszego sygnalu i czesc.

Mój też , ale mam to wyłączone i korzystam z tylko sieci Plusa z którą nie mam żadnych problemów ( jedynie wk***ia mnie to R nad ikonką zasięgu :kwasny: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest prosta, teraz do wyboru mamy trzech operatorow. Nie wiem jak inne telefony, ale iPhone zawsze szuka najmocniejszego sygnalu i czesc.

Mój też , ale mam to wyłączone i korzystam z tylko sieci Plusa z którą nie mam żadnych problemów ( jedynie wk***ia mnie to R nad ikonką zasięgu :kwasny: )

dobrze rozumiem? będąc w PLAY możesz ręcznie wybierać nadajniki z których korzystasz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , możesz sobie wybierać pomiędzy nadajnikami Play , Plus i Orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w drugą stronę? Będąc w Orange mogę wybrać nadajnik PLAY?

Może dziwne pytanie, ale w domu mam spory problem z zasięgiem z Orange (a do końca umowy dobre pół roku :kwasny:), za to PLAY ma maszt niedaleko i zasięg perfekcyjny...[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 19:41_________________________________________________Ok, już mam odpowiedź :kwasny:

Przy próbie zmiany telefon wyświetla komunikat 'Brak dostępu' :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajne w Play, ze mozna sie przelaczac miedzy operatorami.

Dzis sprawdzilem szybkosc przesylu danych:

Orange 3G: DL - 1,5 Mb/s UL - 0,5 Mb/s

Play 3G: DL - 6 Mb/s UL - 1,5 Mb/s

Plusa nie sprawdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie wkurzalo to przechodzenie miedzy nadajnikami. Jak mialem na auto to w pracy czesto mi gubil zasieg podczas rozmowy, a przelaczenie pomiedzy bts trwa chwile..

Wczoraj wlaczylem orange- w pracy mam teraz pelen zasieg, plus mial 2/3 maksymalnego, play 1 kreske....

Podejrzewam tez ze w takiej opcji bedzie zuzywal mniej baterii..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie wkurzalo to przechodzenie miedzy nadajnikami. Jak mialem na auto to w pracy czesto mi gubil zasieg podczas rozmowy, a przelaczenie pomiedzy bts trwa chwile..

Wczoraj wlaczylem orange- w pracy mam teraz pelen zasieg, plus mial 2/3 maksymalnego, play 1 kreske....

Podejrzewam tez ze w takiej opcji bedzie zuzywal mniej baterii..........

no wlasnie wkruwiajace jest to przelaczanie sie miedzy nadajnikami w trakcie rozmowy

ale i tak zostawie tryb auto, sa miejsca, w ktorych przebywam, gdzie Play ledwo daje rade

no cos za cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...