Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Play korzysta z nadajnikow Orange?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie wygląda to tak ( Android 2.3.3 )

ustawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > tryb sieci > GSM/WCDMA auto

> operatorzy sieci > wybierz automatycznie

Ja mam manualnie czyli wyszukaj sieci i zaznaczony tylko PLUS

Opublikowano

Ja też miałem problem z zasięgiem gdy był play, plus, i już nawet orange, bo co chwile było przełączanie się z zasięgiem, gubienie, przerywanie rozmów , więc ustawiłem ręcznie tryb sieci z 3G na GSM i ręcznie na PLUS, i jest MEGAAA, wreszcie problem z zasięgiem się skończył :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja też miałem problem z zasięgiem gdy był play, plus, i już nawet orange, bo co chwile było przełączanie się z zasięgiem, gubienie, przerywanie rozmów , więc ustawiłem ręcznie tryb sieci z 3G na GSM i ręcznie na PLUS, i jest MEGAAA, wreszcie problem z zasięgiem się skończył :good:

ja wlaczam 3G tylko wtedy, gdy chce sciagnac poczte, albo sprawdzic korki na google maps

nie dosc, ze zre mniej baterii, to nie mam problemu z gubieniem zasiegu

zasieg "edge" jest chyba wszedzie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

stawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > tryb sieci > GSM/WCDMA auto > operatorzy sieci > wybierz automatycznie

tez mam 2.3.3 (Milestone) i CM7 ale troszkę inna ścieszka jest (ale to nie problem) bo jak biorę dostępne sieci to mam 3x PLAY i raz ERA

i ustawiłem(z 3g) na automatyczne to zasięgu tylko nie ma w piwnicy u babci xD

zasieg "edge" jest chyba wszedzie

teoretycznie tak ale nieraz sa przerwy (99% powierzchni polski ma zasięg w teori) a praktyka :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam jak już wyżej wspomniałem na "manualnie" czyli "wyszukaj sieci" i wybieram PLUSA :wink4:

Opublikowano

U mnie czy Play czy Plus czy pomarańcza to jest gówno. Kiedyś chwaliłem sobie Playa w którym jestem od początku jego zakichanego istnienia, ale..

- Wczoraj podczas rozmowy z kumplem ni z gruchy ni z pietruchy w słuchawce usłyszałem głos / fragment rozmowy zupełnie innej osoby - tak jakby mnie przełączyło mimowolnie :shocked::blink:

- zerwałem umowę na jeden z numerów w kwietniu - wszystkie wcześniejsze rachunki uregulowane, numer wyłączony, umowa zakończona, a tu dostaję list od komornika w stylu " proszę o uregulowanie rachunków z miesiąca maja i czerwca .. każdy dzień zwłoki 5 zł do rachunku całkowitego i czas do 7 dni na opłacenie :shocked::evil: ". Od kwietnia nie dostałem żadnej faktury, numer wypowiedziany miesiąc wcześniej :evil: :evil:

- Zasięg to mi łapie ze wszystkich sieci i co chwilę mi wywala na zero kresek :wallbash: :wallbash:

Co raz bardziej zaczyna mnie ta sieć wk***iać, a ich zasięg dobija mnie konkretnie :evil:

Opublikowano

Ustaw sobie ręcznie na plusa i będziesz miał zasięg wszędzie ....

Opublikowano

Ustaw sobie ręcznie na plusa i będziesz miał zasięg wszędzie ....

Miałem tak ustawiony, telefon leży w pracowni na biurku i full zasięg.. przestawie metr dalej na drugi stół i brak kresek i sterta sms o dobijających się numerach telefonu :angry:

Opublikowano

Ja miałem też problemy z zasięgiem w Play, ale po ręcznym przekierowaniu na Orange, problem znikł. Miałem przejść już do Orange, ale po 3 dniach targowania się z BOK zostałem w Play.

Opublikowano

Od rana korzystam z anten Plusa.. polowa zasięgu..albo jedna kreska :evil:

Opublikowano

Od rana korzystam z anten Plusa.. polowa zasięgu..albo jedna kreska :evil:

Może coś nie tak z telefonem masz ? Ja jadę cały czas na Plusie i nie ma żadnych problemów zasięgiem :gwizdanie:

Opublikowano

Plus ze wszystkich operatorów ma największe pokrycie sieci. To tak na marginesie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.