Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVF] Czysta seria :)


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

no to już jest problem, z tym grillem :gwizdanie: ale chyba czarny mat do mnie przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w długich mam zwykłe h7

A po co Ci jak masz Bi? :) Może by tam coś do jazdy dziennej wrezać? Typu DLR jak montują w B7? :mysli: Czaisz o czym mówię? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w długich mam zwykłe h7

A po co Ci jak masz Bi? :) Może by tam coś do jazdy dziennej wrezać? Typu DLR jak montują w B7? :mysli: Czaisz o czym mówię? :wink4:

wiem o co chodzi, pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się robi :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________tylko jakieś ładniejsze foto zrobię[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:20_________________________________________________zastanawiam się czy do moich czornych lamp będą się ładnie prezentowały takie kierunki, chyba że macie jakieś inne do polecenia

http://moto.allegro.pl/item852683575_kierunkowskazy_boczne_audi_a3_a4_a8_fabia_octavia.html

bo te ponoć to lipa

http://moto.allegro.pl/item877707037_migacze_boczne_audi_a4_a3_skoda_fabia_black_chrome.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o samo malowanie to roboty na 12h z tym że farba musi być szybko schnąca, ja robiłem bixenona około 2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie teraz to nie ma co oglądać :kox: ale trochę szpachli silikonu lakieru betonu i bedzie cacy :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba kiedy jedziemy tą wielką krową, najlepiej weź ją bez naczepy i pojedziemy na Bora Komorowskiego we Czwartek i będziemy się ścigać :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie szans na starcie bo ruszam z 4 biegu :kox::decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:32_________________________________________________a bez naczepy to z 5 ruszę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege od kółka Man 18.448 moja szpula :tongue4:

a co do cywil autka ładna szpuleczka zmiany jak najbardziej na plus fajne lampki z przodu jak one sie nazywają :wink4:

Pozdrwiam i bezstresowej jazdy i bezawaryjnej :wink4:

One nie mają nazwy bo to są normalne poliftowe tylko pomalowane od środka na czarno i wyrezany biksenon, pisał wszystko w temacie :wink4:

Korci mnie żeby sobie tak samo zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

To wyjątkowo zrobi się miejsce na parkingu przed plazą a później pojedzie się śmigać na pas startowy, ale musimy poczekać na śnieg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...