Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście bym niekupił w Polsce auta - zobacz jakie ceny są za naszą granicą - 8.900eu/2002r.

kolego ty jestes nastepnym łowcą okazji?

za taka kase to se mozna kupic b5 z konca produkcji, a nie b6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ty jestes nastepnym łowcą okazji?

za taka kase to se mozna kupic b5 z konca produkcji, a nie b6

święte słowa ... :th:

8900 za B6 - realne, czemu nie ...gdyby dobrze przekopać kilka złomowisk to i za 500 Euro wyrwiesz okazje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym niekupił w Polsce auta - zobacz jakie ceny są za naszą granicą - 8.900eu/2002r.

kolego ty jestes nastepnym łowcą okazji?

za taka kase to se mozna kupic b5 z konca produkcji, a nie b6 :wink4:

Dobry tekst :th: :th: :th: ale sam pisze że pojechał i była bita (wiem że inna) :thumbdown: dobrze że zobaczyłes :> okazją to jest auto Michas-a (dobra cena i tego sie 3maj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to serdeczne gratulacje na tą B7.Ja na twoim miejscu tak bym był przejęty nową bryką że nie martwiłbym się że mi stara nie schodzi.Sprzedasz ją napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michas ... napisz za ile poszlo i gdzie ;) jesli to nie tajemnica ;P

i pokaz wreszcie gdzies ta B7 ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje Michas... :th:

Śledziłem ten wątek i cieszę sie że poszło... :oklaski:

Napisz co i jak....jaki kupiec, czy mocno wydziwiał, itp...

Małe OT - jak widzę takie ogłoszenia z mobile jakie Sectorzamieścił w spocie wyżej to nie wiem czy się śmiać czy płakać :(

I żal mi ludzi którzy w to wierzą....

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko w temacie.Tak że widzisz nie warto martwić się na zapas.Ty masz swoją B7 i ty byłeś panem sytuacji.B6 chciałeś sprzedać za tyle i w końcu poszło.A teraz właśnie opisz szczegóły sprzedarzy no i pokaż nam swój nowy nabytek.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko poszło w ręcę kolegi, który może i już jest zarejestrowany na forum, albo dopiero to zrobi.... ale wiem ze już szuka 17 do audiczki :) , co do ceny, myślę że autko dostał w bardzo dobrej cenie 39tys , ale obcy by takiej nie dostał na pewno , bo autko o wiele więcej było i jest warte nadal, ale nie chciałem go sprzedawać byle komu ... co sie miało stracić to się straciło, ale przynajmniej autka nie dostał żaden nudziorz :tongue4: który do mnie dzwonił i mi tyłek zawracał ... co prawda kumpel chciał kupić a3, ale paści które oglądał za każdym razem gdy jechał po idealne auto troche go zniechęciły do jeżdżenia i szukania auta, a że akurat ja miałem na sprzedaż tą a4, więc go trochę zachęciłem do kupna, bo miałem auto pewne, bezwypadkowe, z 100% realnym przebiegiem bo nawet miałem wydruki z aso które zgadzały się z wpisami w książce serwisowej, dostał oponki letnie, zimowe itd, dostał wszystko... i jedyną rzeczą którą musi zrobić to wykupienie polisy OC i AC i przerejestrowanie autka na siebie, wszystko inne było robione na bieżąco wiec pare tysiączków w kieszeni zostanie własnie na fele pewnie jeszcze wsadzi jakieś radyjko,a może i nawigacje.. zresztą pewnie za niedługo pojawi się na forum ze zdjęciami :) to wszystko w tym temacie :tongue4:

dziękuję za uwagę :hi::)

aha a jesli chodzi o B7 to ....

ec05e68c6a49075f.jpg

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas fajnie ,że sprzedałeś kumplowi , a nie handlarzowi -

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> A tą OOOO B 7 to teraz pilnuj >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Parking strzeżony - jak robisz zakupy w supermarkecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedane. Autor tematu jest zobligowany do pochwalenia sie B7 w odpowiednim dziale :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...