Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...


przemko8

Rekomendowane odpowiedzi

Niczego niepokojącego nie zauważyłem. Dosyć często podnoszę furkę i oglądamy ze znajomym mechanikiem czy wszystko ok. Poza tym pilnie sprawdzam olej na bagnecie żeby sprawdzić czy sobie nie podlewa ale jest luz :good:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty za wydech Eisenmann'a i gwint KW :kox:

Tylko czemu ten wydech wygląda jak pomalowany na tym filmiku :gwizdanie:

Bo jest brudny??? :gwizdanie: :mysli: jeżeli chcesz to mogę cyknąć fotkę tabliczki znamionowej tego wydechu to może przestanie ci się wydawać że to jakiś fake a nie oryginalny eisenmann...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty za wydech Eisenmann'a i gwint KW :kox:

Tylko czemu ten wydech wygląda jak pomalowany na tym filmiku :gwizdanie:

Bo jest brudny??? :gwizdanie: :mysli: jeżeli chcesz to mogę cyknąć fotkę tabliczki znamionowej tego wydechu to może przestanie ci się wydawać że to jakiś fake a nie oryginalny eisenmann...

nie masz co się tak sadzić pytałem bo wygląda jak by był pomalowany od spodu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok. Luz. :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:01_________________________________________________

Fajne auto V6 to V6 :good: ładnie brzmi, ciekawe jak w porównaniu z moją, ja ma dedykowany miltek sport.

Może porównamy? :naughty: daleko masz do wawy albo mojej wiochy?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 21:37_________________________________________________może jeszcze lepiej będzie mruczeć jak cały wydech z kwaśnej wrzucę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo fajna, szczerze zazdroszczę silnika, ja żałuje, że nie odważyłem na coś mocniejszego :disgust:

Bezawaryjności kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo fajna, szczerze zazdroszczę silnika, ja żałuje, że nie odważyłem na coś mocniejszego :disgust:

Bezawaryjności kolego!

Dzięki wielkie za dobre słowo :hi:

Powiem szczerze że masa osób mi odradzała duży silnik ale uparłem się i nie żałuję. Spalanie trochę wyższe ale moc to rekompensuje. :naughty: Poza tym to piękne mruczenie :wink4:

ale jak ostatnio kolega przewiózł mnie swoim audi a4 b5 2.7 biturbo 420 kunia to banan na gębie był mniej więcej taki :> (nienawidzę go od tamtej pory) :gwizdanie:

jak będę coś zmieniał to tylko na coś mocniejszego :cool1::evil:

Pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 19:06_________________________________________________Hej Panowie :notworthy:

Ale miałem zjazd z czarnulką... Zaobserwowałem spadek mocy, tzn od 5tyś. obrotów w górę auto nie chciało się wkręcać do odcinki ale sądziłem że to może przez te mrozy itd. Ale zeszłej soboty doszło do tego że od samego dolnego pułapu obrotów auto nie miało siły nawet jechać, porażka jakaś ;( w ruch poszły nowe świece, czyszczenie przepustnicy itd itd ale wszystkie zabiegi nie przyniosły rezultatów... :( I dziś tj. 17.02 auto zaprowadziłem do kolesia który podłączył pod komp, sprawdził wszystko i okazało się że elektryka jest ok. Przejechaliśmy się i padła diagnoza ze katy zapchane. Troszkę nie byłem co do tego przekonany ale ok, zostawiłem samochód człowiekowi i niech działa w temacie. :naughty: Po kilku godzinach telefon że autko do odboioru :decayed: poleciałem po nie i rzeczywiście, gość wypruł flaki z katów i inne auto się zrobiło, jak ręką odjął. :kox: wracając z warsztatu dałem po garach to nie miałem pojęcia że ten samochód tak popyla :shocked: byłem w szoku :kox: ale suma sumaru znowu jestem szczęśliwym człowiekiem :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, gratuluję V-ki dodam od siebie że od 5tys rpm zaczyna się jazdaaa, coś tam się musi przestawiać (skraca się dolot i chyba coś z zaworami się dzieje) bo właśnie od 5 tys jakby kopa dostaje (może dolot pajęczynami zarósł bo go właściciel nie wkręcał :naughty: ) grunt że temat ogarnięty. Pamiętaj że przód tej audicy jest ciężki i lubi wyjechać w zakręcie. Po za tym lej dobrą oliwę (syntetyk, ja od następnej wymiany leje 0w30) i w drogę...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo głośniej się zrobiło po wywaleniu katów? Nie ma takiego chamskiego pierdzenia przy schodzeniu z obrotów? :mysli:

Sam się zastanawiam nad tym zabiegiem... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo głośniej się zrobiło po wywaleniu katów? Nie ma takiego chamskiego pierdzenia przy schodzeniu z obrotów? :mysli:

Sam się zastanawiam nad tym zabiegiem... :naughty:

Po wywaleniu katów zrobiło się trochę głośniej ale jest spoko :good: , i powiem szczerze że teraz tą V-kę słychać :naughty: ładnie brzmi teraz :evil: Moim zdaniem jest ok, wywalaj katy powinieneś być zadowolony z efektu (ja żałuję że wcześniej tego nie zrobiłem bo do tego silnik ożył) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Filmik Filmik Filmik ?! :acute: , apetytu na ten sound mi narobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo głośniej się zrobiło po wywaleniu katów? Nie ma takiego chamskiego pierdzenia przy schodzeniu z obrotów? :mysli:

Sam się zastanawiam nad tym zabiegiem... :naughty:

Po wywaleniu katów zrobiło się trochę głośniej ale jest spoko :good: , i powiem szczerze że teraz tą V-kę słychać :naughty: ładnie brzmi teraz :evil: Moim zdaniem jest ok, wywalaj katy powinieneś być zadowolony z efektu (ja żałuję że wcześniej tego nie zrobiłem bo do tego silnik ożył) :wink4:

kolego a co wtedy z sondami? działałes coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Filmik Filmik Filmik ?! :acute: , apetytu na ten sound mi narobiłeś

Postaram się jakiś filmik ogarnąć na dniach, obiecuję :notworthy:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 19:58_________________________________________________

Dużo głośniej się zrobiło po wywaleniu katów? Nie ma takiego chamskiego pierdzenia przy schodzeniu z obrotów? :mysli:

Sam się zastanawiam nad tym zabiegiem... :naughty:

Po wywaleniu katów zrobiło się trochę głośniej ale jest spoko :good: , i powiem szczerze że teraz tą V-kę słychać :naughty: ładnie brzmi teraz :evil: Moim zdaniem jest ok, wywalaj katy powinieneś być zadowolony z efektu (ja żałuję że wcześniej tego nie zrobiłem bo do tego silnik ożył) :wink4:

kolego a co wtedy z sond

Dużo głośniej się zrobiło po wywaleniu katów? Nie ma takiego chamskiego pierdzenia przy schodzeniu z obrotów? :mysli:

Sam się zastanawiam nad tym zabiegiem... :naughty:

Po wywaleniu katów zrobiło się trochę głośniej ale jest spoko :good: , i powiem szczerze że teraz tą V-kę słychać :naughty: ładnie brzmi teraz :evil: Moim zdaniem jest ok, wywalaj katy powinieneś być zadowolony z efektu (ja żałuję że wcześniej tego nie zrobiłem bo do tego silnik ożył) :wink4:

kolego a co wtedy z sondami? działałes coś?

Nic nie działałem bo póki co wszystko jest w porządku. Niczego niepokojącego nie zauważyłem a wręcz przeciwnie. Choć można by podłączyć VAG i sprawdzić błędy... :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:03_________________________________________________Wrzuciłem film dźwięku wydechu po wywaleniu katów :decayed: (na specjalne życzenie RAWULI :wink4:)

Ale filmik to jedno a rzeczywistość drugie więc nagranie nie oddaje w pełni tego soundu :> :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...