Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, co daje filtr powietrza K&N w dieslu, poza tym, że nie trzeba go wymieniać co jakiś czas??

Opublikowano

Z tego co mi juz kilku audimechaników mówiło ze to dobre do benzyny, w klekotach serja (man albo knecht). Mówili ze nic nie zyskasz a możesz zrobić kuku silnikowi. Myślę ze mogą mieć racje. Robią tez virusy wiec jak by to co dawało to tez by mówili żeby zmieniać na sportowe

Opublikowano
  • Autor

Trochę czytałem na ten temat i podobno podnosi się elastyczność przy niskich obrotach, a dalej turbina robi swoje.

Opublikowano
  • Autor

U mnie filtr K&N był zamontowany jak kupiłem samochód i nic się do tej pory nie dzieje :tongue4: , ale zastanawiam się nad wymiana na zwykły, bo są różne opinie :(

Opublikowano

była już dyskusja na ten temat...poszukaj to znajdziesz.

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie, lipa z tym filtrem, jutro zakładam zwykły :hi:

Opublikowano

nie ma co kombinować z filtrami. lepiej zainwestować w turbawke lepsza i virusa. zysk z takiego filtra raczej żaden

Opublikowano
  • Autor

Tak, jak napisałem, filtr już był, jak sprowadziłem samochód z Niemcowni, widocznie jakiś domorosły Turas go tam wsadził :tongue4:

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Tak, jak napisałem, filtr już był, jak sprowadziłem samochód z Niemcowni, widocznie jakiś domorosły Turas go tam wsadził :tongue4:

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :hi:

Rozumiem masz wkładkę K&N? Zostaw, nic Ci się nie popsuje.

K&N daje dożywotnią gwarancję na filtr, trzeba go tylko czyścić.

Opublikowano
  • Autor

Na filtr może daje gwarancję, ale na silnik i podzespoły nie.

Zrobiłem tym filtrze już 10 tyś i faktycznie nic się nie dzieje, dodam jeszcze, że zaraz po zakupie zrobiłem program u Rogala :wink4:

Już sam nie wiem co mam robić każdy pisze co innego :(

Opublikowano

Na filtr może daje gwarancję, ale na silnik i podzespoły nie.

Zrobiłem tym filtrze już 10 tyś i faktycznie nic się nie dzieje, dodam jeszcze, że zaraz po zakupie zrobiłem program u Rogala :wink4:

Już sam nie wiem co mam robić każdy pisze co innego :(

a seryjny filtr daje ci gwarancje na silnik? :wallbash: :wallbash:

latwiej zaciagac powietrze turbinie tyle daje...

Opublikowano
  • Autor

Może inaczej...

Używa ktoś takiego filtra na audi klubie ??

Opublikowano

Na filtr może daje gwarancję, ale na silnik i podzespoły nie.

Zrobiłem tym filtrze już 10 tyś i faktycznie nic się nie dzieje, dodam jeszcze, że zaraz po zakupie zrobiłem program u Rogala :wink4:

Już sam nie wiem co mam robić każdy pisze co innego :(

Gdyby ta wkładka była taka zła to Rogal własnoręcznie by ją wywalił :decayed::naughty:

Ostatnio na forum dużo "świeżaków", którzy jeszcze niewiele wiedzą a już piszą.

Opublikowano
  • Autor

Na filtr może daje gwarancję, ale na silnik i podzespoły nie.

Zrobiłem tym filtrze już 10 tyś i faktycznie nic się nie dzieje, dodam jeszcze, że zaraz po zakupie zrobiłem program u Rogala :wink4:

Już sam nie wiem co mam robić każdy pisze co innego :(

Gdyby ta wkładka była taka zła to Rogal własnoręcznie by ją wywalił :decayed::naughty:

Ostatnio na forum dużo "świeżaków", którzy jeszcze niewiele wiedzą a już piszą.

To forum jest po to by pisać i w ten sposób się czegoś dowiedzieć.

Ty też od razu wszystkiego nie wiedziałeś patrząc na licznik twoich wiadomości, ale spoko nie jesteśmy tu po to by na ten temat dyskutować, koniec tematu.

Już wszystko wiem, dzięki za info, pozdrawiam.

Opublikowano

To nie Ty byłeś moim adresatem, a osoby co nie miały z czymś do czynienia ale gdzieś usłyszały i bez sprawdzenia powtarzają i przez to wprowadzają ludzi w błąd. Nie tylko w tym wątku.

Opublikowano
  • Autor

Zwracam honor, myślałem że o mnie chodziło :embarrassed:

Ps.Faktycznie tak jest, jak się niektóre posty czyta, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać :>

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

no ja mialem w poprzednim dieslu wkladke ta niby sportowa zadnych zmian az do pierwszego czyszczenia trzeba uwazac z tym olejem do impregnacji, bo ja przesadzilem i przeplywke szlak trafil teraz juz tylko seria co do stozkow to nie testowalem tego w tdi ale zasada podobna ostroznie z tym sprayem..

Opublikowano

U mnie za zwykłym filtrem jest czarna wewnątrz rura ssąca (łączy filtr z turbiną) - mam na myśli żadnego kurzu, jakby wyszła z fabryki. Wkładałem palec i ślad kurzu nie został. Zdejmij opaskę i zobacz czy twoja rura jest wolna od kurzu. To będzie test przydatności.

Jakoś nie wierzę w te przebiegi 80tys km od mycia do mycia.

U mnie zwykły filtr miał zatkane końcówki żeber całkowicie kurzem (auto niedawno kupione, przebieg nieznany), gdzie by się ten kurz podział w K&N? Zestaw do czyszczenia droższy od normalnego filtra.

Sportowe dla mnie znaczy o zmniejszonej trwałości.

Opublikowano

Ja wychodze z załozenia że nic nie daje :wink4:

http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-5029.html

W wolnossącym moze i jest sens, ale w turbo zwykły filtr to samo zdziała :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.