Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Przycisk ESP


rob_rob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chcialbym wymienic przycisk ESP bo jest strasznie zjechany (wytarty i jakis burchle dziwne) i zalozyc nowy ..i mam pytanie , jak go wymontowac ? czy zaczac od schowka na wizytowki/drobne ?

Jesli ktos wie prosze o odpowiedz bo nie znalazlem na forum takiego watku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zdemontowac atrapke nad wlacznikami, [rys] pozniej trzeba wymontowac szufladke napojow, od gry sa szczelinki trzeba srubokretem delikatnie wdusic zatrzaski [rys] wtedy szufladke mozna wysunac do przodu. gdy odlaczysz kostke od wlacznika ESP wylacznik bedzie mozna wysunac do przodu.

a960437wc0.jpga680055ex9.jpg

upoluj wlacznik na allegro. zreszta jezeli chcesz pisz PW mam chyba takowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wymienic te przyciski i szufladke do napoju na takie jak sa w b7-z chromowanymi paseczkami ale nie znam numerów tych przyciskow.Skad je moge wziasc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wymienic te przyciski i szufladke do napoju na takie jak sa w b7-z chromowanymi paseczkami ale nie znam numerów tych przyciskow.Skad je moge wziasc ?

W B7 chromowane paseczki? hmmmm nie spotkałem sie z czyms takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wymienic te przyciski i szufladke do napoju na takie jak sa w b7-z chromowanymi paseczkami ale nie znam numerów tych przyciskow.Skad je moge wziasc ?

W B7 chromowane paseczki? hmmmm nie spotkałem sie z czyms takim

http://moto.allegro.pl/item405277459_a4_2_5_tdi_163km_6_biegowa_nawigacja_stan_idealny.html

:kox:

tyle ze ja mam obok esp przyciski a nie szufladke wysuwaną ale sa modele takie ze te wszystkie przyciski maja takie ladne paseczki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę, z szufladką wygląda to tak...

dsc00022ii2.jpg

popros o vin to zobaczymy co to jest, nie kojarzę również z ori czegoś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak to jest ori ale malo wersji ma takie przyciski ( sa tez podobne w a3)

a tu kolejny dowod na to ze przyciski sa ori :>

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bre_moja_a4_20_tdi_sline-t27472.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy, nie umiem sobie poradzic z wyjeciem tych szufladek. Jakos udało mi sie wyszarpac same kieszonki, ale są one bez "obudowy czyli tego tyłu". Prosze powiedzcie w którym miejscu dokładnie trzeba podwazyc aby wyszły. Listwe z góry mam sciagnieta i widok jest dokładnie taki jak na zdjeciu ponizej:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33055e344ce697f7.html

Najlepiej jakby ktos przyblizył zdjecie i dał starzłki łopatologicznie gdzie i co zrobić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wysunąć (otworzyć) szufladki, wtedy po skrajnych stronach powinny być takie zapadki, które nalezy powadzić jakimś wąskim śrubokrętem. z tego co pamiętam, to ta na drobne powinna być połączona razem z przyciskiem ESP. Sam osobiście najpierw wyciagnalem ta na napoje, i pozniej juz mniej wiecej wiedziałem,gdzie szukać tych zapadek przy szufladce na drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wydlubalem sam przycisk ESP bez demontazu czegokolwiek :decayed: szufladka na wizytowki nie jest polaczona z ESP bo by tez wyszla, nie wiem gdzie i co wcisnac ale przycisk ESP ma blaszki od gory i dolu, ktore opieraja sie na ramce, wnioskuje, ze musi sie je dac lekko podwazyc i z gory i z dolu, ja wyszarpalem na zywca bo stary przycisk i tak byl spisany na straty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie szyfladki wytargałem, cos tam podwazyłem i poszło. Niestety wydaje mi sie iz sa niekompletne tj obudowa tego tyłu zostałą dalej w srodku :-((

Byłbym bardzo wdzieczny za pokozanie na załączonym przeze mnie zdjeciu w którym dokładnie miejscy trzeba cos wcisnąc czy podwazyć - i tak juz jedna czesc połamałem wiec nie chce próbowac na chama :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapadki masz od gory tuz przy krawedzi po dwie na kazdy element. Trzeba je wcisnac (rowniez od gory) i wysunac (najlepiej wsadzic reke w luke od spodu i wypchnac szufladke od tylu). Przycisk ESP jak juz wiesz jest poprostu na wcisk. Mam nadzieje ze jasno to opisalem i ze pomoglem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Poradziłem sobie i wyciągłem dziadostwo. Niestety w oby przypadkach tj schowek na monety jak i na napoje mam to rozwalone tj obudowa, sam schowek plus jakies czesci - jedno kołeczko z ząbkami (to wiem gdzie było i po co jest) nastepnie tak jakby rolka z bolcami po obu stronach oraz miedziana tasma która zapewne pełni role sprezyny. Ale jak to było wsadzone i jak działa... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do demontażu tej nakładki nad schowkami, trzeba zdejmować listwę ozdobną ?

Jakiego narzędzia użyć (oprócz serwisowego) ?

Tam jest dość wąska szczelina by coś wsadzić do podważenia, boję się uszkodzić (powgniatać) listwę ozdobną aluminiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...