Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Płyn do chłodnicy G11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam pytanko,chciałem wymienić pompę wody i automatycznie trzeba będzie wymienić płyn.Kto mi powie jakie są proporcje mieszania G11 i wody?Chodzi mi ile trzeba wlać płynu a ilę wody.Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

sugeruje zastosowanie G12+

G12+ (40 %) i woda (60 %) w celu zapewnienia odporności na zamarzanie do –25 °C

G12+ (50 %) i woda (50 %) w celu zapewnienia odporności na zamarzanie do –35°C.

G12+ (60 %) i woda (40 %) w celu zapewnienia odporności na zamarzanie do –40 °C.

warto wydac 7 zl na wode destylowana. dzieki temu plyn chlodzacy dluzej zachowa swoje wlasciwosci antykorozyjne, lub przynajmniej przegotowanej.

Opublikowano

Witam.Mam pytanko,chciałem wymienić pompę wody i automatycznie trzeba będzie wymienić płyn.Kto mi powie jakie są proporcje mieszania G11 i wody?Chodzi mi ile trzeba wlać płynu a ilę wody.Z góry dzięki za pomoc.

sugeruje zastosowanie G12+

G12+ (40 %) i woda (60 %) w celu zapewnienia odporności na zamarzanie do –25 °C

G12+ (50 %) i woda (50 %) w celu zapewnienia odporności na zamarzanie do –35°C.

G12+ (60 %) i woda (40 %) w celu zapewnienia odporności na zamarzanie do –40 °C.

warto wydac 7 zl na wode destylowana. dzieki temu plyn chlodzacy dluzej zachowa swoje wlasciwosci antykorozyjne

a do tego dodam ze odpowiedz na pytanie znajduje sie na butelce z koncentratem bo sa napsiane te proporcje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale słyszałem że G12+ to daje się po 96r. a ja mam rocznik 95 :confused4:

Opublikowano

ale słyszałem że G12+ to daje się po 96r. a ja mam rocznik 95 :confused4:

jak dasz G12 na pewno ci nie zaszkodzi :th:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki.pozdrawiam :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

ile tego G12 plus wchodzi do układu , bo nie wiem ile koncentratów kupić? ;/

Opublikowano

3 litry smialo wystarczy koncentratu, nie zapomnij o odpowietrzeniu ukladu chlodzenia.

Opublikowano

a czy zamiast tego koncentratu nie można wlać plyn chłodniczy petrygo czy borygo ? jest on do -35`C

Opublikowano

no co ty do :a4fan: to swinstwo lac, gdybys mial starego poloneza to tak :bicz3:

Lepiej dolozyc te pare zlotych i lac to co ma byc, z koncentratu mozesz osiagnac nawet do -50 C

Opublikowano

a czy zamiast tego koncentratu nie można wlać plyn chłodniczy petrygo czy borygo ? jest on do -35`C

no co ty do :a4fan: to swinstwo lac, gdybys mial starego poloneza to tak :bicz3:

Lepiej dolozyc te pare zlotych i lac to co ma byc, z koncentratu mozesz osiagnac nawet do -50 C

Nie przesadzajmy... jak wlał by borygo czy petrygo tez by sie nic nie stało... auto ma juz 13 lat, jak bysmy mieli używac wylacznie srodków zalecanych przez producenta... ehhh wyłacznie mity o tych lepszych "srodkach eksploatacyjnych"

Jakby tak patrzec na jakosc płynów eksploatacyjnych to zaden z nas nie powinien jezdzic na polskim paliwie bo szkoda silnika :wallbash:

Polecam złoty środek a zarazem kompromis miedzy G12 a tymi świństwami o których piszą koledzy :] mianowicie płyn Prestone. Zdobył wiele nagród wśród czasopism motoryzacyjnych itd.

Dokładnie chodzi o to:

http://www.autokosmetyki.pl/prestone_plyn_do_chlodnic_37%C3%82%C2%B0c_1l,p233.html

Opublikowano

Polecam złoty środek a zarazem kompromis miedzy G12 a tymi świństwami o których piszą koledzy :] mianowicie płyn Prestone. Zdobył wiele nagród wśród czasopism motoryzacyjnych itd.

Dokładnie chodzi o to:

http://www.autokosmetyki.pl/prestone_plyn_do_chlodnic_37%C3%82%C2%B0c_1l,p233.html

Broń Boże.

U mnie dyrektor zmieszał prestona z oryginalnym płynem i powstała galaretka w układzie.

To juz wolę lać Petrygo, bo od lat sprawdzone, albo Dynagel.

A z tymi nagrodami to... :song:

Opublikowano

U mnie dyrektor zmieszał prestona z oryginalnym płynem i powstała galaretka w układzie.

To juz wolę lać Petrygo, bo od lat sprawdzone, albo Dynagel.

A z tymi nagrodami to... :song:

Mówie o wymianie a nie mieszaniu. Jednak hmm kolega w dwoch autach ma preston mieszany z innymi i nic sie nie dzieje :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.