Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ja jutro też będę.

Arturku spoko :wink:, źle to odebrałem :decayed: . Kuna odpisałem Ci na PW, może w poniedziałek zrobimy wymianę :wink: .

spoko luz , ja bym tam złego słowa na Ciebie nie napisał.....

co innego na ....

:przebiegly::think2::rolleyes::nose::wink4::palacz::buahaha::decayed:

kunę :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, ja Cię dziś na romansie złapałem :grin:

chcesz jutro na spota jechać autem??

to nie sfaniakuj ,bo się przejdę na ulicę obok :decayed:

i pojedziesz stopem :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

:hi:

Ja jutro powinienem być u was :decayed:

:thumbup1: ,zapalimy, pogadamy ,powiem Ci gdzie Wihu mieszka :decayed:

z drugiej strony masz bardzo fajny status ........taki ...niespotykany ....:grin::decayed::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo, bier mam AC przynajmniej kupię sobie JEEP-a :grin:

po kiego grzyba mi b6 w sedanie ????

wózek potrzebuję gdzieś spakować.....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Arturoo

Piter pisał o swoim .....popytaj go
może uda mu się
:decayed:
w drugim również wymianę zrobić .....kurfa czytaj odpowiedzi na swoje posty i wyciągaj wnioski

ja się tej lasce w pracy nie dziwię ,że nie mogła se z Tobą poradzić
:polew:

Arturoo

No tak...może i dobrze.

Artur wyczuwam nutkę sarkazmu w Twojej wypowiedzi. Może mi się tylko wydaje.

Piotrze specjalnie to napisałem :wink: (broń Boże nic złego co do Ciebie nie miałem na myśli-znam Twoje podejście do aut i swoje spokojnie bym Ci oddał,czy do jakiejkolwiek naprawy ,czy po prostu ot tak :wink:) bo jak czytam jego posty to mi się normalnie pisać nie chce....pisałeś o wymianie swojego termostatu...dla mnie(zainteresowanego) to jest sygnał by od razu uderzyć na pw lub fona po prośbie do takiej osoby...jeśli to zrobił chwała mu :notworthy:

dawałem mu kiedyś namiary na gościa ,u którego kupę rzeczy robiłem i nieraz robię (do dziś) , czemu do niego nie pojedzie nie popyta -nie wiem , on chce wymienić ten termostat chyba w podobny sposob jak szukał auta :doh: jakieś takie odnoszę wrażenie...może złe ,a może po prostu się starzeję

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

albo tak na mnie działa jak na swoją kumpelę w robocie :grin:

Arturoo, numer od Twojego mechanika gdzieś straciłem bo mi Laki PW zespamował, do Piotrka od razu napisałem jak tylko przeczytałem jego odpowiedź. Ale chłopak czasu teraz nie ma, dlatego napisałem drugi raz... :facepalm: Termostat zamówiony w ASO, jak coś tylko kwestia żeby go wymienić. Gdybym miał garaż to nawet instrukcję znalazłem na necie i sam bym sobie zrobił, a dobrze wiesz w jakim miejscu mieszkam i nie mam kaj tego zrobić... Tyle w temacie:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Wskoczyłeś na mnie jak bym Ci drugą stronę samochodu obdarł :grin:

ja ci skrzynke zaspamowałem??no niech cie chudy byk wyrucha:wink: całą skrzynke mi jakimiś bzdetami zawaliłeś:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

jakby......

a nie napiszę :decayed:

bo

się serio rozpada :decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

:hi:
Arturoo

Piter pisał o swoim .....popytaj go
może uda mu się
:decayed:
w drugim również wymianę zrobić .....kurfa czytaj odpowiedzi na swoje posty i wyciągaj wnioski

ja się tej lasce w pracy nie dziwię ,że nie mogła se z Tobą poradzić
:polew:

Arturoo

No tak...może i dobrze.

Artur wyczuwam nutkę sarkazmu w Twojej wypowiedzi. Może mi się tylko wydaje.

Piotrze specjalnie to napisałem :wink: (broń Boże nic złego co do Ciebie nie miałem na myśli-znam Twoje podejście do aut i swoje spokojnie bym Ci oddał,czy do jakiejkolwiek naprawy ,czy po prostu ot tak :wink:) bo jak czytam jego posty to mi się normalnie pisać nie chce....pisałeś o wymianie swojego termostatu...dla mnie(zainteresowanego) to jest sygnał by od razu uderzyć na pw lub fona po prośbie do takiej osoby...jeśli to zrobił chwała mu :notworthy:

dawałem mu kiedyś namiary na gościa ,u którego kupę rzeczy robiłem i nieraz robię (do dziś) , czemu do niego nie pojedzie nie popyta -nie wiem , on chce wymienić ten termostat chyba w podobny sposob jak szukał auta :doh: jakieś takie odnoszę wrażenie...może złe ,a może po prostu się starzeję

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

albo tak na mnie działa jak na swoją kumpelę w robocie :grin:

Arturoo, numer od Twojego mechanika gdzieś straciłem bo mi Laki PW zespamował, do Piotrka od razu napisałem jak tylko przeczytałem jego odpowiedź. Ale chłopak czasu teraz nie ma, dlatego napisałem drugi raz... :facepalm: Termostat zamówiony w ASO, jak coś tylko kwestia żeby go wymienić. Gdybym miał garaż to nawet instrukcję znalazłem na necie i sam bym sobie zrobił, a dobrze wiesz w jakim miejscu mieszkam i nie mam kaj tego zrobić... Tyle w temacie:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Wskoczyłeś na mnie jak bym Ci drugą stronę samochodu obdarł :grin:

ja ci skrzynke zaspamowałem??no niech cie chudy byk wyrucha:wink: całą skrzynke mi jakimiś bzdetami zawaliłeś:polew::polew:

ja pierdziu nie mam pytań :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

idę nyny bo mnie brzuch ze śmiechu boli :decayed: ....trzymajcie się Pany , :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...