Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Waham sie miedzy wymiana silnika a robieniem tego bo z tego co sie orientowałem to nie bedzie łatwo dostac dokładnie takie tłoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor jeśli mam coś doradzić to zrobił bym tak rozebral bym to żeby być w 100% pewny ze to tłok. I wówczas szukał silnika a jeśli się okaże że to coś innego to wtedy mały remont. Bo to ze nie ma kompresji na jednym nie znaczy ze zaraz tłok szlag trafił. :-)

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysio rozebrałem silnik i na drugim jest mocne pęknięcie af122b451dbf72c41b83c89439152dd1.jpg a na pierwszym poczatek pekniecia a16c2073d45bc628c781b507bfa1adcc.jpg . Mialem zamiar dac do Was auto wymienic tłok jak bedzie z nim cos nie tak bo nie mam zbytnio warunkow jesli chodzi o zdjecie miski ale pozniej mysle sobie a jak bedzie uszkodzona gladz to i tak cala robota bedzie na nic bo i tak bede musial wymienic silnik wiec postanowilem najpierw sprawdzic co jest faktycznie nie tak. Jednak ze wzgledu na to ze jest problem z dostaniem identycznych tłokow rozwazam wymiane silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdbyś miał Q to widzę jedno rozwiązanie, w przypadku ośki to trzeba chyba wiadro przegubów na miesiąc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysio rozebrałem silnik i na drugim jest mocne pęknięcie af122b451dbf72c41b83c89439152dd1.jpg a na pierwszym poczatek pekniecia a16c2073d45bc628c781b507bfa1adcc.jpg . Mialem zamiar dac do Was auto wymienic tłok jak bedzie z nim cos nie tak bo nie mam zbytnio warunkow jesli chodzi o zdjecie miski ale pozniej mysle sobie a jak bedzie uszkodzona gladz to i tak cala robota bedzie na nic bo i tak bede musial wymienic silnik wiec postanowilem najpierw sprawdzic co jest faktycznie nie tak. Jednak ze wzgledu na to ze jest problem z dostaniem identycznych tłokow rozwazam wymiane silnika

No to nic innego nie pozostaje jak szukać silnika skoro już 2 tłoki no i tak jak mówisz może być pełno rys

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturro zna gości co CI wciepną 3.0 tdi :decayed: pytanie co dalej :decayed: ale pewnie przeciąg robi taki, że w SO okna zamykają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdbyś miał Q to widzę jedno rozwiązanie, w przypadku ośki to trzeba chyba wiadro przegubów na miesiąc :wink:

Podmianę na 2,5 te de iii? :naughty:

:grin:

Stan bez sensu 3.0 do ośki ... Złożyć do kupy i złapać jakiś wolny autobus albo ochotnika bez pierwszeństwa, myślącego , że ma pierwszeństwo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdbyś miał Q to widzę jedno rozwiązanie, w przypadku ośki to trzeba chyba wiadro przegubów na miesiąc :wink:

Podmianę na 2,5 te de iii? :naughty:

:grin:

Stan bez sensu 3.0 do ośki ... Złożyć do kupy i złapać jakiś wolny autobus albo ochotnika bez pierwszeństwa, myślącego , że ma pierwszeństwo :grin:

+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Piotruś...złóż to w kupę i daj Arturkowi furmankę a on wychaczy tam jakąś okazje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W to to ja nie wątpię :decayed:

A twierdzę, że za specjalnie go nie będzie trzeba było namawiać :decayed:

:hi:

Zdrowych i spokojnych :D

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...