Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Żorscy odwiedzeni... :decayed:

Jak na pierwszy raz to bardzo udany spocik miejscówka elegancka, kiełobaska z grilla dobra, dojazd z knurkowa OK, ekipa wesoła, laski gorące :decayed: także ogólnie w pyte... :naughty:

Jutro spłacam dług ... :gwizdanie: i dzięki za szybki kredyt i do nastepnego ... :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:14_________________________________________________P.S.

srb38vx Dzięki zapodprowadzenie do A1 :notworthy:

A teraz sie przyznawac kto ostatni ??? :polew: :polew: :polew:

Prawie jak w Prowidencie :D[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:09_________________________________________________

Dzięki ludziska za spota :good: trochę lipa z tymi fotami wyszła :([br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:24_________________________________________________seves masz :bicz: :bicz: :bicz::baseball: :baseball:

Cyukałeś coś w środku? Bo na zewnatrz lipa bo tir-ów w ciul, tak pewnie bysmy stali w jedym rzedzie tam gdzie ostatnio. Mysle ze na nastepnym jak pogoda bedzie nieco lepsza tzn mniej tej ciapy jak juz to prawdziwy snieg :decayed: to cos przed wejsciem, mam wizje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Żorscy odwiedzeni... :decayed:

Jak na pierwszy raz to bardzo udany spocik miejscówka elegancka, kiełobaska z grilla dobra, dojazd z knurkowa OK, ekipa wesoła, laski gorące :decayed: także ogólnie w pyte... :naughty:

Jutro spłacam dług ... :gwizdanie: i dzięki za szybki kredyt i do nastepnego ... :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:14_________________________________________________P.S.

srb38vx Dzięki zapodprowadzenie do A1 :notworthy:

A teraz sie przyznawac kto ostatni ??? :polew: :polew: :polew:

Prawie jak w Prowidencie :D

Ważne że sie udało... :cool1: a jutro cóż... nikt nic nie wie, nikt nic nie pamięta, wogóle jaka kasa ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ale nie wiem ktory :D [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:06_________________________________________________

no Danielom...tak się driftuje :kox: i opony piszczały :decayed:

Gdyby nie elektronika to juz dawno jestes w barierze :P

wypraszam sobie...elektronika była wyłączona :decayed: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:16_________________________________________________ja w ogóle nie lubię elektronicznych wspomagaczy :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpan na wsi :D ja tam jestem przewrażliwiony, po ostatnich przygodach zaraz mam wizje jak leze na znakach badz barierkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :good: puzno bo Hammer mi niechcoł z auta wylyś zakochoł sie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :good: puzno bo Hammer mi niechcoł z auta wylyś zakochoł sie :polew: :polew:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario o ktorej jutro lecisz na Gl?

Mysle tak 17:15 z Knurowa ... lubie byc punktualnie.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________

Dzięki za spota :good: puzno bo Hammer mi niechcoł z auta wylyś zakochoł sie :polew: :polew:

W kierej ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :good: puzno bo Hammer mi niechcoł z auta wylyś zakochoł sie :polew: :polew:

:polew: z tej mocy,aż go wessało w siedzenia :decayed: :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :good: puzno bo Hammer mi niechcoł z auta wylyś zakochoł sie :polew: :polew:

:polew: z tej mocy,aż go wessało w siedzenia :decayed: :

:polew: :polew: :polew:

A juz myślałem że znów stały na Palowicach ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :good: puzno bo Hammer mi niechcoł z auta wylyś zakochoł sie :polew: :polew:

:polew: z tej mocy,aż go wessało w siedzenia :decayed: :

:polew: :polew: :polew:

A juz myślałem że znów stały na Palowicach ... :decayed:

:polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________normalnie czekam na ciętą ropostę :przebiegly:

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario o ktorej jutro lecisz na Gl?

Mysle tak 17:15 z Knurowa ... lubie byc punktualnie.. :gwizdanie:

Dzis zes mial poslizg :D no nic to widzimy sie w Gl. bo my bedziemy ok 18:30 bo ja do 17 robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario o ktorej jutro lecisz na Gl?

Mysle tak 17:15 z Knurowa ... lubie byc punktualnie.. :gwizdanie:

Dzis zes mial poslizg :D no nic to widzimy sie w Gl. bo my bedziemy ok 18:30 bo ja do 17 robie

Wiem wiem 20 min spóźnienia... gniotłem ile moglem ale była mgła na A1 i wypadek na A4 i do tego praca ... ;( ale wszystko sie skonczyło OK i jako jedyny z Gliwic zawitałem ... :gwizdanie:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario o ktorej jutro lecisz na Gl?

Mysle tak 17:15 z Knurowa ... lubie byc punktualnie.. :gwizdanie:

Dzis zes mial poslizg :D no nic to widzimy sie w Gl. bo my bedziemy ok 18:30 bo ja do 17 robie

Wiem wiem 20 min spóźnienia... gniotłem ile moglem ale była mgła na A1 i wypadek na A4 i do tego praca ... ;( ale wszystko sie skonczyło OK i ... :gwizdanie:

:naughty:

:oklaski: :oklaski: i to się liczy

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem 20 min spóźnienia... gniotłem ile moglem ale była mgła na A1 i wypadek na A4 i do tego praca ... ;( ale wszystko sie skonczyło OK i jako jedyny z Gliwic zawitałem ... :gwizdanie:

:naughty:

Co sie bardzo szanuje, mimo że nie jeździsz A4 :notworthy: :notworthy:

Ogólnie wszystkim przybyłym dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie gadaj Daniel, bo parę osób miało lekki poślizg :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:43_________________________________________________ale dotarli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie gadaj Daniel, bo parę osób miało lekki poślizg :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:43_________________________________________________ale dotarli :wink4:

My tez nie bylismy o rownej 19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ale i My też się kapieńkę spóźnili :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________Mario...ale te Twoje cyferki

Leon Top Sport

171,6 BHP

373,7 Nm

:slina: :slina: mm... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: za spota ,dotarłem ostatni ale w pracy musiałem być dłużej

A teraz sie przyznawac kto ostatni ??? :polew: :polew: :polew:

ja :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...