Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

moje turbo tak chetnie szarpalo luft ze pekl lacznik kolektora z rura z czujnikiem:D biedny juz taki zmeczony, guma jak na zuzytym kondomie :D

Kur, co za porównanie. No tak w żorach nie kupują nowych tylko piorą

45b6e07f00029d884b130d66

:decayed::polew:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

A właśnie, jak siedzieliśmy to nie trąbił ktoś jak przejeżdżał? Podobno kumpel Audikiem leciał i widział nas i trąbił, ale nic takiego sobie nie przypominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

moje turbo tak chetnie szarpalo luft ze pekl lacznik kolektora z rura z czujnikiem:D biedny juz taki zmeczony, guma jak na zuzytym kondomie :D

Kur, co za porównanie. No tak w żorach nie kupują nowych tylko piorą

http://zosia2.samosia.pl/sam39/45b6e07f00029d884b130d66

:decayed::polew:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

A właśnie, jak siedzieliśmy to nie trąbił ktoś jak przejeżdżał? Podobno kumpel Audikiem leciał i widział nas i trąbił, ale nic takiego sobie nie przypominam

:hi:

taakk...jak My siedzieli, to trąbił ktoś:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema. Sorry ale ja sie już nie wyrobiłem wczoraj... miałem opoźnienie z monachium potem musiałem odstransportowac kumpla i bylo juz za późno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźno - zjedliśmy za Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Takie tam rezam sobie 80-tkę:banan:

P5140223x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźno - zjedliśmy za Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Takie tam rezam sobie 80-tkę:banan:

http://i1262.photobucket.com/albums/ii613/szuan/P5140223x.jpg

nie du_pej bo wiym od kogo ona je i znom tego właściciela:whistling::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna już wiem skąd ta Twoja absencja na spotach :doh:

Chłopaki z vagśląsk mi. zisiaj mówili jak często :polew: na spoty jeździsz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagśląsk? Przecież ja nawet nie wiem kto tam jest, nawet że taki "klub" istnieje. A jak dobrze wiem to tam są takie osoby, które jeżdżą tak jak ja - byle komin było widać :wink:

Co ty chcesz jak na razie melduje się na każdym spocie w Żorach + byłem w Zatorze na chwilkę + na tej majówce :whistling: Może po prostu tam były osoby które nie były warte mojego czasu, ile można słuchać narzekania. A większość spotów wyglądała tak że spotkali się na parkingu postali 10-15 minut i każdy się rozjeżdżał. Dzięki wam przez ten czas co z wami siedzę dowiedziałem się więcej i zdziałałem. Niż na pozostałych klubach razem wzięte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo podejdą te 312 mm do mnie? :decayed: Kurdę bez Kasy jestem ale kusisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo podejdą te 312 mm do mnie? :decayed: Kurdę bez Kasy jestem ale kusisz :naughty:

Szkoda kasy na 312 jak już to wkladaj zaraz 320 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer - a Tobie te drzwi pomalowali? . Mówiłem Ci mniej czyść, bo lakier zetrzesz :decayed: Mogli Ci od razu całość z 2 razy prze lakierować miałbyś więcej czyszczenia :grin:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Hammer na 320 za dużo roboty i jakieś 1500 nie moje :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

A tak to wiesz 312 przód i na tył 288 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...