Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Tak po za tym. Spot przypada we wszystkich świętych, może przełożymy go na środę/piątek - bo spora część nas pojedzie na groby :whistling:

Mówisz tak jakbyś miał się na tym spocie pojawić :decayed: żart Ci się udał :polew:

To Ciebie chojraku nie było. Artur ma zdjęcie że byłem i znowu będę :wink: Bo mam teraz robotę od 8-16 a nie od 14-22 :decayed:

Ten chojrak już zaliczył 2x Bukowinę jak Ty w tym czasie auto szukałeś :decayed: poza tym ja rezam auto, nie to co ta Twoja seria :decayed:

Jak się ciągle coś psuje to musisz rezać :decayed: Ale wszyscy wiedzą że Twoje życiowe motto to: "Dzwon (zepsucie) podstawą tjuningu"

:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Tak po za tym. Spot przypada we wszystkich świętych, może przełożymy go na środę/piątek - bo spora część nas pojedzie na groby :whistling:

Mówisz tak jakbyś miał się na tym spocie pojawić :decayed: żart Ci się udał :polew:

To Ciebie chojraku nie było. Artur ma zdjęcie że byłem i znowu będę :wink: Bo mam teraz robotę od 8-16 a nie od 14-22 :decayed:

Ten chojrak już zaliczył 2x Bukowinę jak Ty w tym czasie auto szukałeś :decayed: poza tym ja rezam auto, nie to co ta Twoja seria :decayed:

Jak się ciągle coś psuje to musisz rezać :decayed: Ale wszyscy wiedzą że Twoje życiowe motto to: "Dzwon (zepsucie) podstawą tjuningu"

:whistling::decayed:

Kuna naprawa, to nie rezanie. To Ty wymieniasz termostaty :decayed: Pierwsze słyszę o takim motto, może Ty coś myślisz w tym kierunku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba riposta Hammer - opuszczasz się

Słyszałem że kupiłeś recaro a silniczek już nie działa to co teraz fotele z odrzutowca :naughty::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba riposta Hammer - opuszczasz się

Słyszałem że kupiłeś recaro a silniczek już nie działa to co teraz fotele z odrzutowca :naughty::grin::decayed:

to też nie najwyższe loty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba riposta Hammer - opuszczasz się

Słyszałem że kupiłeś recaro a silniczek już nie działa to co teraz fotele z odrzutowca :naughty::grin::decayed:

Kuna nie wiem czy wiesz ale w ogóle śmieszny nie jesteś :decayed: no chyba że... zmieniasz znowu auto, to wtedy będziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba riposta Hammer - opuszczasz się

Słyszałem że kupiłeś recaro a silniczek już nie działa to co teraz fotele z odrzutowca :naughty::grin::decayed:

Kuna nie wiem czy wiesz ale w ogóle śmieszny nie jesteś :decayed: no chyba że... zmieniasz znowu auto, to wtedy będziesz :decayed:

Tak zmienię ale tylko na takie o którym marzysz :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się szybko obudził chopeczku :decayed: miałem taki komplet za 1700zł :decayed:

Bo k**wa czekałem na nie u znajomego ale cos w c**ja graja. Poza tym, za 1,7tys to i tak nie dla mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się szybko obudził chopeczku :decayed: miałem taki komplet za 1700zł :decayed:

Bo k**wa czekałem na nie u znajomego ale cos w c**ja graja. Poza tym, za 1,7tys to i tak nie dla mnie :grin:

To były prawie nówki i z aluskami :decayed: szukaj na allegro jest tego wp***u :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja same oponki potrzebuje ;)

Jakbyś był w BB to bym cię posłał do kumpla on handluje używkami z Austrii ja od niego biorę opony od 6 lat i zawsze zadowolony jestem.

Teraz zabrałem komplet Conti WinterContact 6-7mm beirznika za 800 na dzisiejszym śniegu i błocie dają radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no no no...dziś mina bezcenna ludzi jakmnie na 18" widzieli:decayed: a dawałem lepiej radę niż inni na zimówkach:naughty:

...na dajcie spokój...lekkie wzniesienie TIR stoi a za nim masa baranów co go nie minie:facepalm: więc lewy i..."wio myszata" no nie powiem ESP miało co robić:whistling:

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ale najprędzej w sobotę zmienię ogumienie:kwasny::wink: bo na 12 mam do roboty a gewindę by trzabyło dźwignąć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...