Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego jak ja swego będę sprzedawał to dam cenę 5k niższą i będę pisać ze spawana, bita lub kradziona:facepalm::polew:

Kuna yeż tak pewnie wystawi ......tyle ,że on nie będzie cyganił :decayed:

:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

dlatego jak ja swego będę sprzedawał to dam cenę 5k niższą i będę pisać ze spawana, bita lub kradziona:facepalm::polew:

Kuna yeż tak pewnie wystawi ......tyle ,że on nie będzie cyganił :decayed:

B6 jak bym sprzedawał to bym wystawił na forum za 30 do negocjacji i na starcie opuścił 1,5 tys, a jak gościu by przyjechał to drugie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, Ty się bardziej orientujesz. Ile warte jest takie auto co ty masz. Jak byś miał sprzedawać bez gwintu i tych felg? Normalna seria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, Ty się bardziej orientujesz. Ile warte jest takie auto co ty masz. Jak byś miał sprzedawać bez gwintu i tych felg? Normalna seria :wink:

15-16.5k ale nie ma teorii, ja nawet z gwintem i felami za 16k bym tyle cenił:wink: ale nie sprzedaje:decayed: ale za 14k też coś ładnego spotkasz

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

broń boże nie za 10k-11k ani za 20 jeśli chodzi o "szare" a4

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

zbieram się do SGL:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to co wtedy podesłałem poszło za 11,500 + opłaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to co wtedy podesłałem poszło za 11,500 + opłaty :wink:
= ~ 14k:wink: ale jak widzisz szybko takie ładne autka znikają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest, jak ktos skomentuje cene z kosmosu to zaraz wszyscy ręczą za dany samochod a gowno o nim wiedza :P

Tak to prawda kumpel chce kupić B6 i mu patrzyłem na forum co kto ma i znalazłem fajnego Avanta z Trójmiasta co prawda no ale zawsze się można kopnąć. no to pisałem do gościa PW żeby podesłał aktualne foty i jaki jest stan. Zaznaczam że opis na forum to igła nawet za sto lat grosza nie trzeba włożyć.

No ale w odpowiedzi to już ..."wiesz tam trzeba wymienić poduchę pod skrzynią, temostat, rozrząd się kłania" itd...

No a cena jak to na forum za ramki klubowe się liczy nawięcej to tak jak z firmowymi sprzętami typu apple za firmę płacić trzeba.

Kuna ty na serio chcesz sprzedać swoją B6? Kumpel szuka sedana tylko napisz dlaczego ci to staneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest, jak ktos skomentuje cene z kosmosu to zaraz wszyscy ręczą za dany samochod a gowno o nim wiedza :P

Tak to prawda kumpel chce kupić B6 i mu patrzyłem na forum co kto ma i znalazłem fajnego Avanta z Trójmiasta co prawda no ale zawsze się można kopnąć. no to pisałem do gościa PW żeby podesłał aktualne foty i jaki jest stan. Zaznaczam że opis na forum to igła nawet za sto lat grosza nie trzeba włożyć.

No ale w odpowiedzi to już ..."wiesz tam trzeba wymienić poduchę pod skrzynią, temostat, rozrząd się kłania" itd...

No a cena jak to na forum za ramki klubowe się liczy nawięcej to tak jak z firmowymi sprzętami typu apple za firmę płacić trzeba.

Kuna ty na serio chcesz sprzedać swoją B6? Kumpel szuka sedana tylko napisz dlaczego ci to staneło.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro po lanosa autobusem 100 Km:doh: Ale zawsze to lepsze od mzk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro po lanosa autobusem 100 Km:doh: Ale zawsze to lepsze od mzk :decayed:

plus tego taki czy śnieg czy deszcz czy błoto czy słonce kuna będzie na spocie

aleeeeeeeeeee stary i dostaniesz nowy kubek od laski " sp***dalaj jeździsz lanosem"

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro po lanosa autobusem 100 Km:doh: Ale zawsze to lepsze od mzk :decayed:

plus tego taki czy śnieg czy deszcz czy błoto czy słonce kuna będzie na spocie

aleeeeeeeeeee stary i dostaniesz nowy kubek od laski " sp***dalaj jeździsz lanosem"

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Żebyś wiedział, powiedziałem jej że mnie nie ma że wracam po nowym roku :grin: Do czego to doszło, ale jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Będę wdzięczny dziadkowi za udostępnienie na jakiś czas samochodu. Muszę jedynie akumlator kupić - z Boscha będzie dobry ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem z boscha podstawowy s3 za niecałe 300pln i podobno wystarczy :wink: s4 są minimalnie drozsze

Kuna nie chcę sie wymądrzać ale często się spotyka takie sytuacje chociaż może nie do końca to "konflikty" kiedy po prostu mieszka się z rodzicami... Wiem że niektórzy rodzice inaczej patrzą na to - ode mnie nigdy nic nie chcieli ale nie raz koledzy i nawet koleżanki mówiły mi że jednoznacznie rodzice chcą od nich kasę za to że mieszkają jeszcze z nimi... tak samo jeśli chodzi o coś co siebie dzieci "kupiły" jeszcze nie pracując.. Nie zrozum mnie źle nie znam Waszej sytuacji nie wiem skąd miałeś pieniądze na auto czy od taty czy nie i nie mam pojęcia o co poszło chcę tylko pomóc w ewentualnym Waszym dojściu do porozumienia tzn dziecko nie zawsze ma rację i czasem po prostu wypada przytaknąć i "się poświęcić" dla spokoju rodzinnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...