Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

WSZYSTKIE SĄ PIĘKNĘ, każdy z tych samochodów jest drogim samochodem w użytkowaniu, nie szuka kupić samochód :) sztuką jest go utrzymać dlatego ja już 3 tydzień na 1 bochenku jadę… ale czego się nie robi dla RS :D

jak by wszystko się udało to może na przyszły czwartek podjade samochodem na spocik ale to też zależy jak się z Arabami dogadam odnośnie tych koni do rs bo targują się jak babcie na targu o marchewke :dance:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

dodam tylko ze przy tym Krzysiek juz na 19 nie pojeździ :grin:

405mm :kox:

ale nie wspomniałeś że z przodu już nie musze felg zakładać tylko opony bezpośrednio na tarcze, więc i oszczędność jest jakaś :kox:

to co ?? guma 30/30/20 :decayed:

:hi:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

siema :hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

To faktycznie serwis, tak szczerze to polerke by się przydało zrobić :decayed:

a jeszcze to, zapomniałem napisać, ale sam nie wiem co to - wydaje mi się że to jakaś płyta CD czy coś, nie wiem kurde nie znam się :pleasantry:

http://s9.postimg.org/4n3egieln/20130514_163352.jpg

dodam tylko ze przy tym Krzysiek juz na 19 nie pojeździ :grin:

405mm :kox:

Co Arturoo jeszcze coś można rezać w hebelkach :naughty:

jak bym se takie wrzucił to bym mógł se do auta chodzić muzy posłuchać :naughty::facepalm:.......... bo by mi to z miejsca nie ruszało :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

i tak muszę coś pomyśleć bo te co są teraz to szału nie robią :decayed::facepalm:.......może coś z tyłem wymyślę bo już fioletowieje jak przód :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin: Ciebie powinni zatrudnić w audi do testowania hamulcy...to byłby raj dla Ciebie:kox::kox::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak muszę coś pomyśleć bo te co są teraz to szału nie robią :decayed::facepalm:.......może coś z tyłem wymyślę bo już fioletowieje jak przód :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Bo heble się dociera a nie gwałci podczas pierwszego hamowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem ,że jak się zestaw dotrze to różnica będzie kolosalna ,a tu pipa :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

i tak muszę coś pomyśleć bo te co są teraz to szału nie robią :decayed::facepalm:.......może coś z tyłem wymyślę bo już fioletowieje jak przód :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Bo heble się dociera a nie gwałci podczas pierwszego hamowania :decayed:

tył cza zmienić....na lepsiejszy :whistling:...tylko nie ma na co na razie..........dev milczy od tygodnia :grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin: Ciebie powinni zatrudnić w audi do testowania hamulcy...to byłby raj dla Ciebie:kox::kox::grin::grin:

skoro klekot ,który nie jedzie potrafi powyprawiać z takimi heblami to co się dzieje jak z tym latają faktycznie mocne benzyniaki

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

i tak muszę coś pomyśleć bo te co są teraz to szału nie robią :decayed::facepalm:.......może coś z tyłem wymyślę bo już fioletowieje jak przód :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Bo heble się dociera a nie gwałci podczas pierwszego hamowania :decayed:

a tam....2 dni jeździłem bez hamowania mocniejszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyniaki hamują biegami a te heble ich tylko troszku spowalniają:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Artur wymień tył na większy u mnie też dopiero po wymianie tyłu na 288 była odczuwalna różnica i tył przestał latać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Artur mówiłem Ci od razu kupuj to:

ZACISKI HAMULCOWE TGL MAN MB ATEGO PRZOD-TYŁ (3239786140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Alternatywą jest też "

http://d.naszemiasto.pl/k/r/b4/b5/4f87e443509c2_o.jpg - tylko będziesz musiał wozić duży kompresor w bagażniku ze zbiornikiem :whistling:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna :doh::wink:....

znaczy pacnij się może Ci przejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...