Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Ta tylko teoretyzuje,ale zeby spalic paliwo potrzebne jest powietrze czy w benzynie czy w dieslu,a prubowales wyjac z seryjnego cooler ciekawe czy wtedy tez nie bedzie roznicy.koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie roznica,ale tutaj chodzi o to, ze kolega mysli, ze jak zrobi fmic, to poczuje przyrost mocy, ktory zaspokoi go na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie roznica,ale tutaj chodzi o to, ze kolega mysli, ze jak zrobi fmic, to poczuje przyrost mocy, ktory zaspokoi go na jakis czas.

otóż to :wink4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 01:29_________________________________________________

Ta tylko teoretyzuje,ale zeby spalic paliwo potrzebne jest powietrze czy w benzynie czy w dieslu,a prubowales wyjac z seryjnego cooler ciekawe czy wtedy tez nie bedzie roznicy.koniec OT.

nie o to chodzi, tylko o przyrost którego nie bedzie po założeniu FMIC<- to tylko chłodzenie, pierwsza przejazzdżka bedzie taka sama jak na seryjnym coolerze :wink4: chce poczuć moc ingereuje w pompowtryski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro FMIC nic nie da to faktycznie chyba będzie trzeba pomyśleć nad pompkami naughty tylko co żona na to wallbash

ale to co ty chcesz zrobic 200KM na SMIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro FMIC nic nie da to faktycznie chyba będzie trzeba pomyśleć nad pompkami :naughty: tylko co żona na to :wallbash:

jak chcesz wiecej to ingerujesz w paliwko ale FMIC też sie przyda by to auto jezdziło w wakacje jak jezdzić powinno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym, ze przeplywka psuje się stopniowo i w podobny sposób spada moc twojego samochodu?

Sprawdz ja.

czytaj caly temat :wallbash: byl na hamowni i jest jak bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC87 chciał bym do 200-210KM i do 440NM bo już teraz mam problemy ze startem na lekko mokrym.

ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam gwizdanie

dziwne... po lekkim desczczu moze ladnie klei? moze tak u was inna struktura asfaltu jest :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takowych pogodach jak ostatnio to na 225/45 przy 160PS 350NM też nie mam trakcji na 1 i polowie 2 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezajcie Q to sie wam problemy z trakcja skoncza :gwizdanie:

Swoja droga ja tez mam uczucie jakby auto bylo slabsze ale dzisiaj jakby sie wscieklo jechalo jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam gwizdanie

dziwne... po lekkim desczczu moze ladnie klei? moze tak u was inna struktura asfaltu jest :hi:

taaa struktura na pewno ale opony...ale chyba nikt o mądrych zmysłach nie pałuje od zera swojej fury na 2 i 3 biegu problemów nie mam :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takowych pogodach jak ostatnio to na 225/45 przy 160PS 350NM też nie mam trakcji na 1 i polowie 2 biegu.

Jak wy koledzy jezdzicie ze macie problemy z trakcja , ja tam jakos ich nie mam :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na to wpływa więcej faktów. Na letnich nie ma problemu ale na zimowych jest. jak jest sucho to oczywiście nie ma problemu i na zimowych ale jak trochę popada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiazaniem jest :quattro: w z B6 jestescie szczesciarzami bo mozecie sobie wyrezac Q a ma w B5 w osce musimy walczyc z trakcja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...