Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o coś mocniejszego


Peres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was:) Kończy nam się rok kalendarzowy a co za tym idzie zbliża się sylwester. I tu właśnie moje pytanie czy macie jakieś własne patenty jak rozpoznać "lewa" wódkę oczywiście zanim ją kupimy. Chodzi mi o najpopularniejsze produkty na rynku. Ewentualnie jakie wódki polecacie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada na uniknięcie podróbek, to kupno butelek o jak największej pojemności, bo takie schodzą w małych ilościach i nie opłaca się ich podrabiać

ps.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198088.150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupować coś nietypowego np. Jägermeister - polecam :evil:

ale te zioła w większych ilościach mogą zaszkodzić nazajutrz :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picie mistrza łowów jak typowej wódki to dramat

potwierdzam, w małych ilościach jest jak najbardziej :good: ale jak się przesadzi to masakra :sick3: ;( :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem cholera litr sobieskiego, myślałem że na drugi dzień wypluje żołądek, pomijając że po kilku kieliszkach zasnąłem na siedziąco :polew: ... ta wódka od początku była jakaś paskudna..zresztą coraz częściej te wódki są strasznie niedobre.

Rozkminiałem z kumplem, że trzeba zacząć kupować nieznany alkohol tzn. niedawno się pojawiła u nas wódka "Chroby" nie jest to oczywiście najniższy przedział cenowy, ale i nie najwyższy, zawsze jak jakaś wódka się pojawiała to na początku była naprawdę dobra, ludzie zaczeli kupować w dużych ilościach, a nagle taki shit że się rzyga dalej niż widzi, dlatego też stwierdziliśmy że trzeba popróbować nowych alkoholi, aczkolwiek po ostatnim sobieskim trochę się boję....

Elektryczne Gitary - Goń Swego Pawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem jakimś super smakoszem ale czuć jak jest podrobiona. Od dawna piliśmy ze znajomymi STOCK-a. I wszystko super. Pojechaliśmy do Kalisza do znajomych a tam już podobno idzie podrabiana i kuzyn dał mi spróbować. Faktycznie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandię najlepiej poznać po logo. jeśli na zwierzaku są oczy to jest prawdziwa, na podrabianej brak oczu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie Finlandii z biedronki ? bo jest 1l za 55zl chyba czy jakos tak :) dobre to , czy jakas lewa? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lidlu ostatnio były fajne promocje na Absoluta, Finlandię i Ballantine'sa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie Finlandii z biedronki ? bo jest 1l za 55zl chyba czy jakos tak :) dobre to , czy jakas lewa? :kox:

piłem w ten weekend, wspaniała :).

Czułem się jak nowo narodzony xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupnik cytrynowy jest fajny :naughty: narazie nie testowałem w dużych ilościach ale 1L na 2 osoby i zero skutków ubocznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie Finlandii z biedronki ? bo jest 1l za 55zl chyba czy jakos tak :) dobre to , czy jakas lewa? :kox:

cały poprzedni weekend się tym raczyliśmy ze znajomymi, rewelacja, następny dzień zero zdychania bólu głowy itp., pozytywne zaskoczenie w porównaniu do większości syfu sprzedawanego w naszych sklepach

w biedronce 49.99 w auchan 48.50zł za 1l :)

krupnik też jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lidlu ostatnio były fajne promocje na Absoluta, Finlandię i Ballantine'sa :good:

dokladnie, 1l Absoluta za 40PLN - lepszy wybor niz 1l Finlandii.

1l Ballantines'a 60PLN, ale to akurat normalna marketowa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smirnoff Black, dobry alko bez wielkiego kaca na drugi dzień.Polecam litrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...