Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety fotele i konsola do demontażu, całosć albo po cześci tak by obudwa konsoli była luźna, tnuel środkowy demontujesz i rozcinasz materiał(póxniej zszywasz sobie i nie bedzie widać bo i tak jest pod plastikami, mi wszystko zajeło troszke ponad godzine czasu, apre dni jeżdziłem bez wykąłdziny tylko tekturą pozakrywane kable by nie rozerwać:wink:

Opublikowano

o kurde troche roboty z tym jest. ale coz jak trzeba to trzeba.

Opublikowano

lepiej zrobić to raz a porządnie, od razu jak bedziesz miał gołe blachy to polecam zrobić test z wodą uszczelnić dobrze i skałdac auto na zime:wink:

Opublikowano

No, niech dalej się zastanawia co zrobić albo czeka na wolny dzień :facepalm:

Przy obecnej pogodzie może się okazać że za 2-3 dni będzie mógł do auta po pieczarki chodzić :facepalm:

Opublikowano

Witam

Podepne się do tematu, u mnie jest problem na zejściu sie słupka z podsufitówką strona kierowcy, zawsze jak pada mam tam mokro. Mam szyberdach i sprawdzałem kanały puszałem wode i wyciekało. Co powiecie w tym temacie?

Pozdrawiam

Opublikowano

temat przerobiłem to co za sprzęgłem do silnika idze tu masz problem na 100 % tak samo lałem woda po całym silniku i grodzi i tam wyszło

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wlewałem wodę od góry od szyberdachu i wyciekała koło zawiasu więc ten kanał jest ok. Adr3k powiedz mi jak to wyczyścić lub usunąć problem. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 19:48 ----------

Czy ktoś może mi pomóc z tym zaciekiem?

Opublikowano

Witam,

miałem ten sam problem w B6. Mokry dywanik po stronie kierowcy w okolicy pedału hamulca. Po wielu testach ( na szczelnośc szyby przedniej, relingów, odpływów, itp.) okazalo się, że wina leży w uszczelce dolnej pokrywy komputera (znajduje sie pod maską po stronie kierowcy). Po prostu z upływem czasu ta uszczelka parcieje i pęka. Dolna plastikowa obudowa komputera ( tam jest wklejona uszczelka) w aso kosztule ok. 180 zł i problem zostaje rozwiązany. Nie ma co próbować jakiś uszczelnień silikonem itp. Mam nadzieje, że pomogę wielu użytkownikom Audi w rozwiązaniu tego problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.