Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera samochodowa, rejestrator, DVR


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak w końcu jest z tą jakością HD? Jest ona w rzeczywistości czy "chyt materkingowy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć większość interpoluje do HD...

dlatego pytam, czy VGA da nam wystarczający obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powstrzymajcie opinie stylu PONOĆ.

Te tanie badziewia moją często rozdzielczość podniesioną softem,a to nie wszystko i dlatego obraz jest cienki.

Każdy am inne wymagania, ale jak się wyda 49zł to zadowolenie jest tak duże, że zapomina się o obrazie z tej za 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które konkretnie? Te AMPIRE?

Chciałem coś kupić, ale interesuje mnie jakoś oraz długość nagrania.

To znalazlem na stronie kumpla:

AMPIRE GPS-Traffic-Recorder, 299,00 €

Jak mi o tym opowiadal to wymienial takie wlasciwosci jak:

-2 kamery (wewnatrz/zewnatrz)

-wyostrzanie sie obrazu podczas hamowania

-czujnik ruchu- czyli samoczynne sie wlanczanie kamery podczas ruchu kolo auta.

- zapis wspolrzednych GPS- pomocne przy wyjasnianiu wypadkow....

On montuje to do grubych fur i chyba nie ladowalby tam jakiejs chaly z chin???

Dlatego cena niemala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to sie nie wypowiadam- on tez musi z czegos zyc- a jak kupuja to jest ok. :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że musi z czegoś żyć, ale ta stronka co puściłeś to jego jest właśnie? Czy on kupuje z niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze można kupić HERO, która powali wszystkie obrazem.

Po co komu GPS, chyba żeby w razie czego samemu na siebie bata ukręcić zapisem prędkości :)

Wybierając coś takiego pamiętajcie czemu ma to służyć... - taka mała porada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta HERO to ta wodoszczelna itd.?

Ma to HD?

tak to nagrywa w 1080p >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pytanie czy naprawdę potrzeba takiej jakości i wydawać taką kasę na kamerę tylko do autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pytanie czy naprawdę potrzeba takiej jakości i wydawać taką kasę na kamerę tylko do autka?

Raczej nie, dlatego ja kupuję to co podał laguna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że musi z czegoś żyć, ale ta stronka co puściłeś to jego jest właśnie? Czy on kupuje z niej?

Tak. To strona mojego kolegi

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

Za takie pieniądze można kupić HERO, która powali wszystkie obrazem.

Po co komu GPS, chyba żeby w razie czego samemu na siebie bata ukręcić zapisem prędkości :)

Wybierając coś takiego pamiętajcie czemu ma to służyć... - taka mała porada :wink:

Wszystko zależy od intencji. Ja staram sie przepisowo jeździć, ale miałem juz pare przypadków gdzie jakiś Debil doprowadził ze dane zdarzenie mnie dużo pieniędzy kosztowało. Aktualna sytuacja trwa juz 1,5 roku i mam problem z udowodnieniem ze takie a takie znaki były wyświetlane na tablicach informacyjnych. W razie wygranej mam w kieszeni pare tysięcy euro- więc chyba ten GPS nie jest taki głupi, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tu się zgodzę co do samego nagrywania. Więc jak będziesz miał nagranie to chyba wystarczy? Po co GPS?

Podoba mi się opcja nagrywania drugiego obrazu, z tyłu, dlatego myślę o tym właśnie produkcie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pytanie czy naprawdę potrzeba takiej jakości i wydawać taką kasę na kamerę tylko do autka?

Raczej nie, dlatego ja kupuję to co podał laguna :wink:

dlatego prosiłem o filmik na którym widać poprzedzające auto....odczyt tablicy rejestracyjnej jest dla nas jednym z kryteriów potrzebnych do decyzji. wodoszczelność to już "wodotryski"

w innym wypadku trudno będzie udowodnić sprawcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zejdzie na ziemię, ja jak do tej pory (oby jak najdłużej) nie musiałem skorzystać z nagrań.

Warto zwrócić uwagę, że po tygodniu zapomnicie , że macie coś takiego, więc przemyśleć przed wywaleniem kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pytanie czy naprawdę potrzeba takiej jakości i wydawać taką kasę na kamerę tylko do autka?

Raczej nie, dlatego ja kupuję to co podał laguna :wink:

dlatego prosiłem o filmik na którym widać poprzedzające auto....odczyt tablicy rejestracyjnej jest dla nas jednym z kryteriów potrzebnych do decyzji. wodoszczelność to już "wodotryski"

w innym wypadku trudno będzie udowodnić sprawcę...

Gregorio tu jest link do aukcji sprzedawcy o którym wcześniej pisał laguna, masz tam linki do nagrań, obejrzyj je i jeśli Cię takie coś satysfakcjonuje to bierz.. według mnie warto.

Kamera samochodowa HDMI VIP H.264 ANONIMO 1 CLASS (2919047622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...