Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera samochodowa, rejestrator, DVR


Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam tą trochę droższą, o któej pisałem - jakość jest naprawdę OK.

Pozostałe mają podniesioną rozdzielczość tylko softwerowo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatna czasem rzecz ... a jak ktos ma pecha to wydatek 300zł za kamerke potrafi sie zwrócić w pare minut...tym bardziej że po paru dniach sie zapomina o tym żde ma sie to w aucie a są sytuacje w których warto miec taki bajer w aucie ...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nagrywa i kasuje po np godzinie czy jak?

Jak się kończy karta, to nadpisuje najstarsze nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem przez jakiś czas takiej kamerki - naprawdę fajna sprawa:)

Przebieg trasy można rejestrować także telefonami np dla systemu android jest fajny program AutoGuard - minus jest taki że jak ktoś zadzwoni to przestaje nagrywać i trudno jest stabilnie zamocować na szybie telefon.

Wracając do kamerek to odradzam kupno tanich modeli z allegro importowanych bezpośrednio z chin. Można mieć taką kamerkę już poniżej 100 zł, wygląda tak samo jak taka która w sklepie kosztuję 2 albo 3x tyle ale jednak to nie to samo:/ Ja na moją kamerkę czekałem miesiąc i nacieszyłem się nią dwa tygodnie, przestała działać sama z siebie:/ - szkoda czasu, lepiej kupić coś w PL z gwarancją:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maja cene !!!!

Ja identyczna kamere w UK kupilem za 25 funtow czyli jakies 125zl :)

Identyczna to ona jest z wyglądu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skond Ty mozesz wiedziec jaka ja mam ? :P

Mam nawet takie samo pudelko jak juz sadzisz ze z wygladu tylko wyglada tak samo.

Moge ci przeslac kilka filmikow to cie uswiadomi ze przeplaciles i to duzoooo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maja cene !!!!

Ja identyczna kamere w UK kupilem za 25 funtow czyli jakies 125zl :)

To ja też chcę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce z Gwarancją i fakturą masz to samo za 139zł !!!

tylko trzeba pamiętać, że HD w tym to ściema!

a na dzisiaj licząc 25 Funtów to 130,25 przez Paypal a gdzie wysyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed kupnem porównałęm wszystkie jakie są na rynku - chyba 12 modeli :)

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

A skond Ty mozesz wiedziec jaka ja mam ? :P

Mam nawet takie samo pudelko jak juz sadzisz ze z wygladu tylko wyglada tak samo.

Moge ci przeslac kilka filmikow to cie uswiadomi ze przeplaciles i to duzoooo :P

Bo wiem ile co kosztuje, również w PRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.ie/itm/GENUINE-SAMSUNG-GALAXY-S2-VEHICLE-DOCK-CAR-HOLDER-KIT-/140623018663?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item20bdc8faa7&fb_source=message#ht_500wt_1185

Kupuje chyba taki uchwyt na telefon, kolega ma taki sam i jak podłączy telefon to od razu włącza się aplikacja dash cam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając fimiki z tych kamer na Youtube, stwierdzam iż najwięcej jest zamontowanych w Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad kupnem takiego cuda. Nie raz, nie dwa miałem sytuację, kiedy ktoś mi wymusił pierwszeństwo czy zajechał drogę w chamski sposób. Co sądzicie o tych wynalazkach? Praktykuje to ktoś u siebie w samochodzie?

Wybór na alledrogo jest duży ale zastanawiam się, czy te kamerki jakościowo różnią się czymś innym niż marża producenta.

Mam w planie

Bedzie założone u kumpla to:

http://wibutec.com/wp-shop/index.php?a=136

to tez jego strona. Kamera ma pare ciekawych funkcji jak automatyczne wlanczanie sie na ruch przed autem, zwiekszanie rozdzielczosci podczas naglego hamowania oraz zapis pozycji gps kazdego zdjecia. Testowalem i nie mam zastrzezen, a ze cena niemala....- dla mnie jakosc ma swoja cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuję zakup rejestratora i chciałbym się zapytać jaki warto kupić do 300 PLN, a dokładniej jakiej firmy, lub jaki model?

To że na pudełku jest napisane HD lub Full HD nagrywanie do 30 kl/s... , to jeszcze nie wszystko, pewnie rożnie sobie radzą ze zmiennym oświetleniem (jak szybko reagują na zmianę oświetlenia) lub w nocy. Ciekaw jestem jakie są Wasze opinie.

Mam na oku kilka modeli:

REJESTRATOR SAMOCHODOWY OMEGA OM210 DVR HD +8GB (2853785053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Rejestrator trasy kamera HD 1080P noc/dzień LCD (2853931773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

REJESTRATOR JAZDY Prestigio RoadRunner 300 (2841986928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kamera rejestrator jazdy Genius DVR-HD550 wide (2863449648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD 1920x1080 REJESTRATOR ! (2846027339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

HD Kamera samochodowa + GPS Rejestrator + TABLET ? (2861252661) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kamera samochodowa Rejestrator jazdy HD 1280*720! (2861314319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

REJESTRATOR TRASY DVR HD NIGHTVISION +AKCESOR W-WA (2873790546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...