Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera samochodowa, rejestrator, DVR


Rekomendowane odpowiedzi

Gregorio tu jest link do aukcji sprzedawcy o którym wcześniej pisał laguna, masz tam linki do nagrań, obejrzyj je i jeśli Cię takie coś satysfakcjonuje to bierz.. według mnie warto.

Kamera samochodowa HDMI VIP H.264 ANONIMO 1 CLASS (2919047622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzięki ale ta kamera którą pokazałeś ma w specyfikacji różne rozdzielczości...

  • trzy rodzaje rozdzielczości :
  • 640 x 480
  • 848 x 480
  • 1280 x 720

czyli jednak nagrywa w hd? poza tym w linkach nie ma powiedziane jaką rozdzielczość ma filmik

skoro udało mi się powiększyć jakość do 720p, znaczy że jednak był nagrany w HD?

mnie interesuje nagranie 640 x 480, tu chciałbym porównać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty chcesz czytać tablice rejestracyjne w rozdz 640x480 i w ruchu - :facepalm:

powodzenia

a podpowiedz, bo pojąć nie mogę, po co chcesz sprawdzać najgorszą rozdzielczość w danej kamerze, skoro możesz nagrywać w najlepszej?

może latem klimę też wyłączasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiemy się

ja chcę najlepszą rozdzielczość ale skoro było powiedziane...tu cytuję

mam taką i w zupelnosci wystarcza. jakosc "HD" to sciema ale normalna jakosc jest w zupelnosci wystarczajaca.

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/kamera-samochodowa-rejestrator-dvr-215779/index3.html#post3266615

a to twoja....

Panowie powstrzymajcie opinie stylu PONOĆ.

Te tanie badziewia moją często rozdzielczość podniesioną softem,a to nie wszystko i dlatego obraz jest cienki.

Każdy am inne wymagania, ale jak się wyda 49zł to zadowolenie jest tak duże, że zapomina się o obrazie z tej za 300zł.

nie chcę czytać tablic, ale skoro ma mi służyć do dokumentacji ruchu, to chciałbym mieć możliwość odczytu na "stopklatce" numerów samochodu który stworzył zagrożenie....

w tej chwili już widać że rozmawiamy o dwóch różnych urządzeniach....

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:47 ----------

co do klimy....to tak, wyłączam w ostatnim okresie przed wysiadką z auta. bowiem temperatury są u mnie latem po 40 st...

żeby nie zejść z tego świata doznając szoku termicznego....MUSZĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie polecić jakąś nawigację z videorejestratorem ?

Nie polecam, bardzo słaba jakość nagrań. To tylko gadżet do nawigacji, nie sprawdza się jako typowy DVR.

Gregorio tu jest link do aukcji sprzedawcy o którym wcześniej pisał laguna, masz tam linki do nagrań, obejrzyj je i jeśli Cię takie coś satysfakcjonuje to bierz.. według mnie warto.

Kamera samochodowa HDMI VIP H.264 ANONIMO 1 CLASS (2919047622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzięki ale ta kamera którą pokazałeś ma w specyfikacji różne rozdzielczości...

  • trzy rodzaje rozdzielczości :
  • 640 x 480
  • 848 x 480
  • 1280 x 720

czyli jednak nagrywa w hd? poza tym w linkach nie ma powiedziane jaką rozdzielczość ma filmik

skoro udało mi się powiększyć jakość do 720p, znaczy że jednak był nagrany w HD?

mnie interesuje nagranie 640 x 480, tu chciałbym porównać...

Zaufaj i kup rejestrator od sprzedawcy anonimocompl, będziesz zadowolony.

nie rozumiemy się

ja chcę najlepszą rozdzielczość ale skoro było powiedziane...tu cytuję

mam taką i w zupelnosci wystarcza. jakosc "HD" to sciema ale normalna jakosc jest w zupelnosci wystarczajaca.

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/kamera-samochodowa-rejestrator-dvr-215779/index3.html#post3266615

a to twoja....

Panowie powstrzymajcie opinie stylu PONOĆ.

Te tanie badziewia moją często rozdzielczość podniesioną softem,a to nie wszystko i dlatego obraz jest cienki.

Każdy am inne wymagania, ale jak się wyda 49zł to zadowolenie jest tak duże, że zapomina się o obrazie z tej za 300zł.

nie chcę czytać tablic, ale skoro ma mi służyć do dokumentacji ruchu, to chciałbym mieć możliwość odczytu na "stopklatce" numerów samochodu który stworzył zagrożenie....

w tej chwili już widać że rozmawiamy o dwóch różnych urządzeniach....

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:47 ----------

co do klimy....to tak, wyłączam w ostatnim okresie przed wysiadką z auta. bowiem temperatury są u mnie latem po 40 st...

żeby nie zejść z tego świata doznając szoku termicznego....MUSZĘ !!!

Kolego, z kamerek za 49, 69 czy nawet 99zł nie odczytasz tablic rejestracyjnych nawet ze stop klatek, chyba że z auta które będzie "zaparkowane" bezpośrednio przed Tobą.

Po prostu nie warto, w tym wątku chyba wszystko było już napisane na temat rejestratorów więc sobie poczytaj a potem kup co chcesz, bo rady już poznałeś.

Jeżeli ktoś uważa że te rejestratory za 49zł to jest dokładnie to samo co rejestratory za 300zł to niestety ale muszę go zmartwić, podobny jest tylko wygląd.

Kto posiada telefon z Androidem. Wystarczy aplikacja DailyRoads Voyager:wink:

Oczywiście że wystarczy telefon, wątek dotyczy jednak stricte rejestratorów, czyli urządzeń które z założenia będą po prostu zamontowane w aucie i będą pracowały w zasadzie "bezobsługowo".

Nie chodzi tutaj o reklamowanie jednego sprzedawcy na allegro. Jeśli ktoś czytał wątek od początku to zostały podane najważniejsze informacje oraz parametry na jakie należałoby zwrócić uwagę przed zakupem aby nie wyrzucić kasy w błoto. Podany rejestrator oraz jego sprzedawca to po prostu sprawdzony produkt który można polecić gdyż jak sami zauważyliście, większość z tych rejestratorów jest do siebie podobna, przy większości sprzedawcy wypisują podobne głupoty i ciężko jest z tego całego syfu wyłowić sensowny i godny uwagi produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorio, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, bo po cytatach widać, że kompletnie nic z nich nie rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem jak najbardziej....

nie chcę ponownie cytować twojej wypowiedzi bo jest 2 posty wyżej, gdzie sam piszesz o badziewiu

skoro ktoś pisze, że jakość VGA wystarcza więc proszę o nagranie...to takie trudne do zrozumienia?

poza tym H4mm3R wskazał sprzęt za 299 pln, co ma się nijak do twojego za 49..

jeśli mam porównywać jakość to przy tej samej rozdzielczości

proponuję wszystkim od początku przeczytać wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mnie oświeć czego nie rozumiem....300pln czy 50 pln tutaj nie ma różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mnie oświeć czego nie rozumiem....300pln czy 50 pln tutaj nie ma różnicy?

Jest spora różnica, a do tej za 300pln to wcześniej laguna podał namiar na sprzedawcę z allegro. Jakby nie było różnicy to na pewno było by to tu napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było juz kilkanaście razy, ale dla Ciebie zrobię to po raz kolejny:

1. większość tych kamer wygląda tak samo - czyli domyśl się mają identyczną optykę - więc nie ma co porównywać nagrać z małej rozdzielczości

2. w tych tanich rozdzileczość podnoszona jest tylko softwerowo - daje gównianą jakość.

3. jak rozpoznać rzeczywiste HD - kamera ma gniazdo HDMI, a nie zaślepkę

4. to co już też słyszałeś - w tych tańszych nie odczytasz tablic rej nawet przy stop-klatce!!!

5. to co napisałem o kamerze za 49zł i zadowoleniu to SARKAZM!

cy teraz ogarniasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc dlaczego kolega odradza zakup tej za 300?

Panowie powstrzymajcie opinie stylu PONOĆ.

Te tanie badziewia moją często rozdzielczość podniesioną softem,a to nie wszystko i dlatego obraz jest cienki.

Każdy am inne wymagania, ale jak się wyda 49zł to zadowolenie jest tak duże, że zapomina się o obrazie z tej za 300zł.

przecież, skoro ja chcę mieć możliwość odczytu tablicy rejestracyjnej, logiczne jest że mi nie da ta kamerka za 50 pln

we skazanym linku wyraźnie widać numer samochodu i o to mi chodzi. więc czekam na argument, ZA, dla tańszej kamery

laguna...ja to wszystko wiem....mnie nie chodzi o twój sarkazm... ale o przyszłą jasność wątku...bo są ludzie którzy w ogóle nie znają się na sprzęcie i takie wypowiedzi jak twoja zachęci do zakupu badziewia...

TO twoje podsumowanie wreszcie jest sensowne...komuś się przyda a mnie w końcu udowodniłeś, że nie ma w tym zakresie cenowym sprzętu który nagrywa jak w TVN Turbo:grin: "uwaga pirat"

póki co, ja szukam dalej porządnej kamery a używam swojej nokii N8, bo jak na razie żadna kamerka jej nie dorówna (nie piszę tutaj o GOpro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N8 używasz chyba wyłącznie dla siebie do zabawy, bo w razie czego jeżeli nie masz na obrazie daty i godziny, to nic z tym nie zrobisz.

Poza tym takie coś trzeba za każdym razem uruchamiać, a typowa DVR robi to automatycznie, albo na ruch, albo stacyjkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej najlepszym wyborem jest albo bardzo droga GO PRO albo ta kamerka, którą montuje Twój kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega?

To nie jest mój kolega i on nie montuje a sprzedaje - jeżeli to było do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej najlepszym wyborem jest albo bardzo droga GO PRO albo ta kamerka, którą montuje Twój kolega?

Jakościowo, cenowo i chyba najlepiej sprawdza się kamerka za 300pln którą polecił laguna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...