Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

A6 na xenonie do porównania z full LED? czy inny model auta?

Nie . akurat odbieram scirocco zony i tam jest biksenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudo!!!!

Planujesz kiere 3ramienna?

Widzialem wczoraj taka biala na ledach:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz kiere 3ramienna?

nie. mogłem ją od razu zamówić ale nie chciałem. jakoś 4-ramienna mi się lepiej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne kolory! masz Bose?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wnętrze- masakra- na zegarach już chyba więcej info się nie dało upchnąć :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne kolory! masz Bose?

nie mam. jest audi sound system. nigdy nie potrzebowałem super dzwięku w aucie a to co jest np jak koncert dvd leci to daje i tak super jak dla mnie efekt. podczas jazdy i tak głośność jest prawie na min. bo nie mogę się póki co V6 nasłuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja to autko, szkoda tylko, że na fotosiku nie mogę zobaczyć dużych zdjęć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne kolory! masz Bose?

jak sie nie myle kolego to teraz juz nie ma BOSE tylko jest Bang & Olufsen

furka kosmos noramlnie i pomyslec ze u mnie w firmie szefostwo kupilo sobie BMW 5 F11 zamiast takiej sucz.... :facepalm:gratuluje autko marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i bose za 5tys i jest bang olufsen za 30tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i bose za 5tys i jest bang olufsen za 30tys :)

Zgadza sie :wink: w :audi: montują BOSE and B&O .

Jeszcze raz graty furki :jerk: i nie ma czego czepiać się ze tego czy tamtego nie ma wyposazeniu . Najważniejsze ze własciciel wie co mu będzie potrzebne w aucie :thumbup1:

AUDI SOUND SYSTEM tez przeciez fajnie gra :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fura :good: Graty. Nareszcie jakieś inne połączenie kolorów, a nie wszystko co białe na zewnątrz to czarne w środku :yes2: To jest skóra Valcona + sportowe fotele?

tak valcona i sportowe fotele, które prawdę mówiąc są średnie w porównaniu z bmw 5 i tamtymi fotelami sportowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny wozek, ten fis miedzy zegarami rozbraja pewnie nie ma co przełączać na inne podstrony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fura :good: Graty. Nareszcie jakieś inne połączenie kolorów, a nie wszystko co białe na zewnątrz to czarne w środku :yes2: To jest skóra Valcona + sportowe fotele?

tak valcona i sportowe fotele, które prawdę mówiąc są średnie w porównaniu z bmw 5 i tamtymi fotelami sportowymi

Bardzo ładne te fotele, zastanawiam się czy trzymanie boczne nie jest słabsze niż przy sportowych fotelach w a4 b8:eusathink:

Teraz w A6 dostępny jest pakiet promocyjny Prime ze skórą Milano, ale Twoja Valcona lepsza:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jest przepiękne!

Brąz idealnie pasuje do klimatu auta, biały kolor auta też rewelacja, felgi w klimat Rotorów bym jedynie się skłaniał.

Średnie spalanie mi się podoba, jak u mnie:wink: tzn jakbym próbował się utrzymać to raczej +3l min u mnie:decayed:

Ja wiem, że to klasa wyżej względem b8, ale jak jest faktycznie z miejscem na tylnej kanapie ? znacząco więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fura :good: Graty. Nareszcie jakieś inne połączenie kolorów, a nie wszystko co białe na zewnątrz to czarne w środku :yes2: To jest skóra Valcona + sportowe fotele?

tak valcona i sportowe fotele, które prawdę mówiąc są średnie w porównaniu z bmw 5 i tamtymi fotelami sportowymi

Bardzo ładne te fotele, zastanawiam się czy trzymanie boczne nie jest słabsze niż przy sportowych fotelach w a4 b8:eusathink:

Teraz w A6 dostępny jest pakiet promocyjny Prime ze skórą Milano, ale Twoja Valcona lepsza:naughty:

też miałem milano ale za dopłatą ponad 1tys wziąłem valcone bo ten kolor tylko w valconie występował

---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 10:59 ----------

Wnętrze jest przepiękne!

Brąz idealnie pasuje do klimatu auta, biały kolor auta też rewelacja, felgi w klimat Rotorów bym jedynie się skłaniał.

Średnie spalanie mi się podoba, jak u mnie:wink: tzn jakbym próbował się utrzymać to raczej +3l min u mnie:decayed:

Ja wiem, że to klasa wyżej względem b8, ale jak jest faktycznie z miejscem na tylnej kanapie ? znacząco więcej ?

c7 jest dłuższe od B8 o 25cm i to widać na każdym kroku. miejsca jest jak w stodole. ostatnio mój brat jechał za mną i między kolanami a siedzeniem miął jeszcze sporo miejsca a ja mając 187cm wzrostu też przy samej kierownicy nie siedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...