Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B51.9 TDI 115KM AJM] Moja A4 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jestem nowy na forum i zaczynam od przywiatnia sie WITAM!!! a to moja audica A4 1,9TDI 2000r 115km.. jestem z malej mijscowosci 60km od krakowa w strone zakopanego JUSZCZYN w malopolskim.

http://img142.imageshack.us/img142/7129/123456sn0.jpg

http://img108.imageshack.us/img108/9026/1234wh2.jpg

http://img125.imageshack.us/img125/6208/58iw9.jpg

http://img112.imageshack.us/img112/8051/98yg2.jpg

Opublikowano

Piękna niunia OOOO. Moż efotki wnętrza i napisz coś o niej czy tylko styling był jej robiony czy tuning jak tak to pisz co i jak i gdzie było jej wstawione. Pozdrawiam!!!!

Opublikowano

no ladna ;) silniczek miodio kolor super tuning...moze z tymi wydachami troche przesada...no ale...sa gusty i gusciki

Opublikowano
  • Autor

no to tak ja ja kupilem 19 maja 2006 w bielsku silnik mam nie modyfikowany wstawione nowe turbo przeplywomierz czyjnik od podcisnienia wszystkie przewody,rozrzad,filtry ,olej itp.. rury juz takie byly zastanawialem sie nad wymina tych koncowke na inne owalne dwie a nie okragle 4! ale narazie tak zostawiam. fotki srodka dam jutro!!oraz styling taki juz byl jak kupilem

Opublikowano

Ladny rs4 z silniczkiem TDI :mrgreen: tylko te relingi by mogly byc chrom i wtedy wypasik :wink:

Opublikowano

Zgodze sie z Sewczenko,super ze TDI :mrgreen: piekne autko,nie ma sie do czego doczepic :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

no wiesz musze zrobic zbierznosc i bedzie wszystko ok!!!! a tak poza tym zdaly by mi sie alusy 17 oryginalne audi!!!!

Opublikowano

zbliza sie zima,wiec masz duzo czasu do pomyslenia nad felgami :mrgreen:

Opublikowano

rzeczywiscie, dwie owalne koncowki wygladalyby extra! no i przede wszystkim fele nie ida w parze z reszta stylizacji - Niunia wyglada ladnie ale kola bardzo biednie, 17" bylyby fajne, na 18" wygladalaby zaje*iscie :)

Opublikowano

Ladne autko, brakuje felg - 17 przynajmniej ;)

Opublikowano

fajna furka..ale te koła nie pasują..załóż 18 albo 19 od a8 MAM :) będzie wypas ;)

Opublikowano

Fajne auto

Opublikowano
  • Autor

dzieki za opinie fele bede raczej zmieniac przez zime na jakies 17 moze 18 cali !!!! a koncuwki kto to wie!

Opublikowano

Dolaczam sie do innych fajnie zrobiona B5. Moim zdaniem powinny byc jeszcze wieksze felgi i nie bardzo podobaja mi sie progi :neutral:

Opublikowano

jak dla mnie progi trochę toporne, ogólnie spoko :cool:

Opublikowano

ładna w tdi.a felgi na lato przez zime cos mozna kupic.

Opublikowano

Fajne B5

Opublikowano

Fajnie zdarzaki ale ten kolor kół by mnie w oczy no i te pomalowane relingi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.