Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jaram sie taka alkantara jak pochodnia:/ ciekawy jestem ile by cos takiego kosztowało.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kilka przypadkowo ustrzelonych fotek ...niestety komorka.

225vs19.jpg

małe OT : ten Tir jakies większe kólka ma od Twoich :gwizdanie: szkoda ze zmienił na zimówki :przebiegly: bo na laczkach to kozacko pewnie by wyglądał :przebiegly:

a tak na poważnie to ładne lacze :good: furka elegancko sie na nich prezentuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

no latem Magnum smiga na 34" ashanti:D :kox: :kox:

Opublikowano

i to jest koło a nie jakieś tam 19 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:09_________________________________________________turbodymomen latem jeżdzi na 35"- zawstydził Magnum

no latem Magnum smiga na 34" ashanti:D :kox: :kox:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:12_________________________________________________sorry za OT
Opublikowano

ale tam nie ma ani jednego szycia - podsufitka jest klejona tylko - material tez nie bylejaki bo powinien byc na takiej cienkiej piance zeby nie przeszedl przez niego klej - w sumie przy klejeniu masz tylko jedno podejscie - pozniej material do wyrzucenia i kolejne podejscie juz z nowym :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

topor material nie jest drogi w sumie 100 cm x 150 cm kosztuje 23 zł chyba tylko kto Ci to obszyje :decayed: keżora mama mowila ze mu obszyje słupek wiec moze by CI podsufitke obszyła :decayed:

www.carmania.pl;p

Opublikowano
  • Autor

czysta seria :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

coś tu się ostatnio bardzo mało dzieje... :confused4:

przyszedłem tylko oblukac i zapożyczyć się w kilka materiałów i już znikam. :>

Opublikowano
  • Autor

hah a co skubnales?:D

moze w koncu wezme sie w garsc;p i cos wyrezam;p

Opublikowano

a co, kryzys znudzonego rzezacza przechodzisz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mozna to tak ując, mysle zeby zostawic audike w takim jakim jest stanie i kupic golfa I ... i go porezac w stylu NRD-owym

Opublikowano

hah a co skubnales?:D

moze w koncu wezme sie w garsc;p i cos wyrezam;p

właśnie nic, bo te twoje zdjęcia to stare są...

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 18:27_________________________________________________

mozna to tak ując, mysle zeby zostawic audike w takim jakim jest stanie i kupic golfa I ... i go porezac w stylu NRD-owym

kup jette albo golfa II i na german style :kox:

Opublikowano
  • Autor

jetta ok, ale golf II to juz nie to, ;p

Opublikowano

mozna to tak ując, mysle zeby zostawic audike w takim jakim jest stanie i kupic golfa I ... i go porezac w stylu NRD-owym

to dopiero studnia bez dna...

Opublikowano

ale jaki :kox:

Opublikowano

Szalony :polew:. Ja bym reżał RS4 body :kox:, a nie zmieniał wóz...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja wozu nie zmieniam ;) Audi zostaje jescze na dluugggo;) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 10:40_________________________________________________iii w koncu sie ruszyło...;) zamowiony kolektor AWX, uszczelka, sruby itd... zeby to jakos zlozyc i Test pipe;)

... tyle na teraz;p

Opublikowano

rezaj rezaj :naughty:

Opublikowano

W końcu przyspieszy padlina :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.