Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko pytanie czy jest sens ładować się w 140mm i czy będzie z tego jakaś wymierna korzyść :naughty: ? Podcinanie czegokolwiek nie bardzo mi się widzi.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi też dlatego tylko 140mm wchodzi w grę, trzeba by było policzyć czy na pewno jest bardziej wydajny niż ori...

czyli pełne wymiary szerokosć, wysokość i grubość obu

Opublikowano

140mm ma powierzchnię 770cm2, a ori chyba coś około 420cm2

a do tego dochodzi lepszy nawiew na fmica, więc moim zdaniem będzie ok :wink4:

dodatkowy plus to nieco mniejsza pojemność całego układu (w porównaniu z 180mm), a więc mniejszy lag[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 11:50_________________________________________________BTW Karole odczuwasz jakąś różnicę na nowym turbo bez softu?

Opublikowano
  • Autor

Karol w jakiej cenie myślisz się zmieścić? :cool1: i czy pomożesz mi zdjąć i założyć zderzak... bo widziałeś że jest do poprawki z jednej strony :confused4:

moge zawsze pomoc... a co do ceny to pogadam dzisiaj z jednym magikiem i bede wiedzial mniej wiecej jakie koszta.;)

Opublikowano

Karol w jakiej cenie myślisz się zmieścić? :cool1: i czy pomożesz mi zdjąć i założyć zderzak... bo widziałeś że jest do poprawki z jednej strony :confused4:

moge zawsze pomoc... a co do ceny to pogadam dzisiaj z jednym magikiem i bede wiedzial mniej wiecej jakie koszta.;)

daj mi znać, czekam z niecierpliwością :kox:

Opublikowano

co Wy się tak boicie belkę pociąć :wink4:

Opublikowano

bo ja muszę mieć belkę nietkniętą.... jara mnie ona :decayed:

a tak na poważnie jak wystarczy mi 140mm bez cięcia belki to po co mam ciąć ją i wstawiać 180 jak niczego mi to nie da poza większą robotą i większymi kosztami oraz większym lagiem

Opublikowano

ja wychaczyłem IC pod Fmic z USA wysokość 18cm za 418zł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z wysylka czy trza cos jescze doliczyc?

co Wy się tak boicie belkę pociąć :wink4:

a po chu** ciąc belke;p tak czy tak nie bede mial 400KM wiec 14cm wystarczy;p

Opublikowano

dobra dobra :naughty:

ja tam wolę lepsze chłodzenie :tongue4:

Opublikowano

ja wychaczyłem IC pod Fmic z USA wysokość 18cm za 418zł :naughty:

eee normalna cena rynkowa na alegro :naughty: ja swojego wyrwałem za 270zł :naughty: a cały FMIC kosztował mnie ok 700zł z robotą :decayed:

14 spokojnie wsadzisz pod belke :good: ktos nawet z forum 18ke wsadził pod belke bez ciecia, jedyne co to będzie zbyt nisko, a przy glebie to jednak istotna sprawa :gwizdanie:

A co do ciecia belki :evil:

41113356.jpg

Opublikowano

trochę ją osłabiłeś :wink4:

Opublikowano

A co do ciecia belki :evil:

41113356.jpg

słabiutko :thumbdown:

u mnie jeszcze raz tyle jej nie ma :decayed: a belka z eSki jest masywniejsza i pełniejsza..

Opublikowano

to jest FMIC 14 w eS-kowym zderzaku

e31bc3b956f0007cmed.jpg

Aligator powiedzial ze z takim FMIC-kiem i suszarka BRD w AVF moze zrobic do 210-220km

Opublikowano
  • Autor

no i dlatego bedzie 14cm... :) 160-170 kunia schlodzi;p

zapomnialem dodac ze turbo awx wydobywa z siebie za***isty gwizd;p :evil: :kox:i jakos moj remus zaczal fajnie gadac :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałem w sobotę na żywo na Wrocławskiej w ZG :naughty:

Ładnie się prezenci :decayed::tongue4:

Ile dałeś za Grill S4? :gwizdanie:

Opublikowano

felga nadkole pokrzywiła?? :gwizdanie: na pierwszym zdjęciu?

Opublikowano

felga nadkole pokrzywiła?? :gwizdanie: na pierwszym zdjęciu?

zludzenie ;) ale rzeczywiscie tak wyglada ....

mARCIN607 pozatym przy tym zawiasie to felga w zyciu nie dotknela nadkola :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

ha ha ha... wery fany panie nowak... za takie zarty pojdzie szlifiera po kolku Porsche zaraz;p :evil: :evil:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 15:14_________________________________________________

Widziałem w sobotę na żywo na Wrocławskiej w ZG :naughty:

Ładnie się prezenci :decayed::tongue4:

Ile dałeś za Grill S4? :gwizdanie:

dzieks;)

Grill 561Zł Aso

Opublikowano

;( :(:no:

Karollllleee ;) przeciez zartowalem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.