Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie obrazaj mnie.... jaki k**wa led.... :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawość wyszła o te żarówki :polew::decayed:

Karol a co z tą dokłądką od cupry czemu jej nie założyłeś, jak czytałem temat o niej to się deklarowałeś na nią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawość wyszła o te żarówki :polew::decayed:

Karol a co z tą dokłądką od cupry czemu jej nie założyłeś, jak czytałem temat o niej to się deklarowałeś na nią :naughty:

przemyslałem temat dokladki i stwierdzam ze na prawde wyglada srednio. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie... ale w sumie poka fote :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:24_________________________________________________tak na marginesie... jak ktos mi powie ze co 2 lata trza wymieniac wahacze to wysmieje go porosto w twarz.... mowie oczywiscie o ori.. :naughty: u mnie pojezdzily 10 lat, -dzisiaj sciagnalem wszystkie ori audi lemf 99 rok;) a gorne zaczeły stukac jakis miesiac temu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:24_________________________________________________tak na marginesie... jak ktos mi powie ze co 2 lata trza wymieniac wahacze to wysmieje go porosto w twarz.... mowie oczywiscie o ori.. :naughty: u mnie pojezdzily 10 lat, -dzisiaj sciagnalem wszystkie ori audi lemf 99 rok;) a gorne zaczeły stukac jakis miesiac temu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: dokładnie też mam wszystkie ori po przebiegu 213tyś :cool1: Wymieniam teraz 2 dolne z lewej i oczywiście dalej zakładam LEM zamówione u TOM77

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze c**jowa fota.. jutro ogarne jakas nowa

3250552b93f2ac6d.jpg

hmm chyba srednio... gdzies na necie była czarbna esa z dokladka, musze ja znalezc i jescze raz obadac temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi k*rwa mówili że wieś jak chciałem żółte/pomarańczowe postojówki plus xenon 5000-6000k :wallbash:

nastepnym razem nie sluchaj byle kogo....

Topor fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki sorki z tymi fotkami... pojebało mi sie i nie zmniejszyłem;p

teraz juz chyba bedzie ok, fotki robione na szybkiego, bez spuscizny;)

A-rek, numerek podam jutro w sensie rano, -nie mam j uz sily isc do garazu.

95496471.jpg

44622750.jpg

36618260.jpg

41442119.jpg

22652951.jpg

widzę że glebka, na moim poziomie :cool1:, postojóweczki fajne, ja bym sie chetnie wyposażył, w Xenio 3000K, ale ceny z allegro, mnie nie satysfakcjonują :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol pozwolisz żeby nas tak obrażali? ;( ;(

:decayed:

michał... to banda debili;p nie sluchaj sie ich:D

Arek...

osłona (duza) nr -3b0 119 487

osłona (mała) nr -4b0 133 849a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie... ale w sumie poka fote :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:24_________________________________________________tak na marginesie... jak ktos mi powie ze co 2 lata trza wymieniac wahacze to wysmieje go porosto w twarz.... mowie oczywiscie o ori.. :naughty: u mnie pojezdzily 10 lat, -dzisiaj sciagnalem wszystkie ori audi lemf 99 rok;) a gorne zaczeły stukac jakis miesiac temu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja wyciagnalem ori z 97 roku, cale zycie lataly na 1be i 16 calach

zalozylem MSa i po 100km mam filharmonie z przodu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie foto tego nie oddaje, a jak ktos sie mnie pytal czy to oryginalny zderzak mowie nie to mowia ze c**jowo by wygladalo bez tej dokladki.. Przod sie robi taki bardziej do ziemi.. Przy glebie wyglada inezle.. Mowie jutro cykne foto moze uda sie uchwycic tak foto jak widzi sie ot na zywo..

czekam na tę fotke:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok...:)

za to mam prezent dla CIebie... nutka do Twojego auta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...