Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

;( ;( ;(

nie rob mi tego

:naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie obrazaj mnie.... jaki k**wa led.... :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

pucowac to sie Ty mozesz co najzwyej:D

:naughty: :naughty:

dobra, powiem.... -pomaranczowe :decayed::naughty: :naughty:

:ranting1: :ranting1:

:foch:

z przytupem i ch***j.

FOCH - Fachowe O..... :decayed:

topor jakie ty tam zarowki masz :mysli:

Opublikowano

Ale ciekawość wyszła o te żarówki :polew::decayed:

Karol a co z tą dokłądką od cupry czemu jej nie założyłeś, jak czytałem temat o niej to się deklarowałeś na nią :naughty:

Opublikowano

tylko pozazdrościć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ale ciekawość wyszła o te żarówki :polew::decayed:

Karol a co z tą dokłądką od cupry czemu jej nie założyłeś, jak czytałem temat o niej to się deklarowałeś na nią :naughty:

przemyslałem temat dokladki i stwierdzam ze na prawde wyglada srednio. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie... ale w sumie poka fote :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:24_________________________________________________tak na marginesie... jak ktos mi powie ze co 2 lata trza wymieniac wahacze to wysmieje go porosto w twarz.... mowie oczywiscie o ori.. :naughty: u mnie pojezdzily 10 lat, -dzisiaj sciagnalem wszystkie ori audi lemf 99 rok;) a gorne zaczeły stukac jakis miesiac temu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:24_________________________________________________tak na marginesie... jak ktos mi powie ze co 2 lata trza wymieniac wahacze to wysmieje go porosto w twarz.... mowie oczywiscie o ori.. :naughty: u mnie pojezdzily 10 lat, -dzisiaj sciagnalem wszystkie ori audi lemf 99 rok;) a gorne zaczeły stukac jakis miesiac temu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: dokładnie też mam wszystkie ori po przebiegu 213tyś :cool1: Wymieniam teraz 2 dolne z lewej i oczywiście dalej zakładam LEM zamówione u TOM77

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

tyle ze c**jowa fota.. jutro ogarne jakas nowa

3250552b93f2ac6d.jpg

hmm chyba srednio... gdzies na necie była czarbna esa z dokladka, musze ja znalezc i jescze raz obadac temat.

Opublikowano

a mi k*rwa mówili że wieś jak chciałem żółte/pomarańczowe postojówki plus xenon 5000-6000k :wallbash:

Opublikowano

Karol pozwolisz żeby nas tak obrażali? ;( ;(

:decayed:

Opublikowano

a mi k*rwa mówili że wieś jak chciałem żółte/pomarańczowe postojówki plus xenon 5000-6000k :wallbash:

nastepnym razem nie sluchaj byle kogo....

Topor fotki :good:

Opublikowano

sorki sorki z tymi fotkami... pojebało mi sie i nie zmniejszyłem;p

teraz juz chyba bedzie ok, fotki robione na szybkiego, bez spuscizny;)

A-rek, numerek podam jutro w sensie rano, -nie mam j uz sily isc do garazu.

95496471.jpg

44622750.jpg

36618260.jpg

41442119.jpg

22652951.jpg

widzę że glebka, na moim poziomie :cool1:, postojóweczki fajne, ja bym sie chetnie wyposażył, w Xenio 3000K, ale ceny z allegro, mnie nie satysfakcjonują :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Karol pozwolisz żeby nas tak obrażali? ;( ;(

:decayed:

michał... to banda debili;p nie sluchaj sie ich:D

Arek...

osłona (duza) nr -3b0 119 487

osłona (mała) nr -4b0 133 849a

Opublikowano

wlasnie... ale w sumie poka fote :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:24_________________________________________________tak na marginesie... jak ktos mi powie ze co 2 lata trza wymieniac wahacze to wysmieje go porosto w twarz.... mowie oczywiscie o ori.. :naughty: u mnie pojezdzily 10 lat, -dzisiaj sciagnalem wszystkie ori audi lemf 99 rok;) a gorne zaczeły stukac jakis miesiac temu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja wyciagnalem ori z 97 roku, cale zycie lataly na 1be i 16 calach

zalozylem MSa i po 100km mam filharmonie z przodu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

NO wlasnie foto tego nie oddaje, a jak ktos sie mnie pytal czy to oryginalny zderzak mowie nie to mowia ze c**jowo by wygladalo bez tej dokladki.. Przod sie robi taki bardziej do ziemi.. Przy glebie wyglada inezle.. Mowie jutro cykne foto moze uda sie uchwycic tak foto jak widzi sie ot na zywo..

czekam na tę fotke:>

Opublikowano
  • Autor

ok ok...:)

za to mam prezent dla CIebie... nutka do Twojego auta :cool1:

Opublikowano

a co, to auto jest smutne? ;>

Opublikowano
  • Autor

hm... raczej całe niebieskie:D :kox:

Opublikowano

Karolku polerowałeś kiedyś felgi czy jakieś aluminium :mysli::naughty: ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.