Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc pieknie a moze sie okazac hujnia z blotnikami:/

Karol, jak masz możliwość to przymierz i bedzie wszystko jasne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siekierka i co zmieniasz felgi ?

poki co chyba nie, czekam na jakas inna okazje, poza tym coraz bardziej odechciewa mi sie pakowac dolce w to auto.

kiedys ktos chcial uslyszec jak klekocze remuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma byc:D

jest duuuza roznica gdy upuszcza sie gaz przy wyzszych obrotach. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierzcie źle tego co napisze ale jakim cudem diesel może mieć ładny dźwięk? Robi głośniejsze kle kle? :P

:polew: :polew: :good: , karwa ja się też nad tym głowię , jak coś to robi się przelot aby uwolnić wydech i to wszystko dla poprawy wyników na hamowni ale dźwięk w dizlu :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierzcie źle tego co napisze ale jakim cudem diesel może mieć ładny dźwięk? Robi głośniejsze kle kle? :P

Może mieć ładniejszy dźwięk - zagłuszający kle kle :decayed:. Przy przelocie bardziej turbinę słychać.

Dziś zdałem sobie sprawę że chyba mi helmut sprzedał samochód bez katalizatora i z przelotowym wydechem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisał ktos tutaj ze po zamontowaniu koncowego wydechu badz przelotki dzwiek bedzie ladny?

niektorych postow to ja czasem nie rozumiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisał ktos tutaj ze po zamontowaniu koncowego wydechu badz przelotki dzwiek bedzie ladny?

niektorych postow to ja czasem nie rozumiem :wallbash:

Każdy ocenia swoją miarą w końcu (ze swojego punktu widzenia) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisał ktos tutaj ze po zamontowaniu koncowego wydechu badz przelotki dzwiek bedzie ladny?

niektorych postow to ja czasem nie rozumiem :wallbash:

Fakt, tego nikt nie pisał (przynajmniej ja nie zauważyłem) ale widze filmik, chwalenie się, że nowy wydeszek i że

jest duuuza roznica gdy upuszcza sie gaz przy wyzszych obrotach. :naughty:

Stąd wywnioskowałem, że dzwięk jest ładny i dlatego pytam jak to możliwe, że diesel ma ładny dźwięk. Normalne pytanie więc nie odbieraj go jako atak a jedynie zaspokojenie ciekawości, bo nigdy nie słyszałem diesla z ładnie brzmiącym wydechem i zastanawiam się jak to może się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisał ktos tutaj ze po zamontowaniu koncowego wydechu badz przelotki dzwiek bedzie ladny?

niektorych postow to ja czasem nie rozumiem :wallbash:

Fakt, tego nikt nie pisał (przynajmniej ja nie zauważyłem) ale widze filmik, chwalenie się, że nowy wydeszek i że

jest duuuza roznica gdy upuszcza sie gaz przy wyzszych obrotach. :naughty:

Stąd wywnioskowałem, że dzwięk jest ładny i dlatego pytam jak to możliwe, że diesel ma ładny dźwięk. Normalne pytanie więc nie odbieraj go jako atak a jedynie zaspokojenie ciekawości, bo nigdy nie słyszałem diesla z ładnie brzmiącym wydechem i zastanawiam się jak to może się podobać.

ja zalozylem koncowy przelotowy tylko z 2 przyczyn... ladne koncowki i do minimalnych popraw osiągow.

poza tym ten wydech jezdzi ze mna juz kupe czasu wiec dali niestety kali nie kumam... :gwizdanie:

:tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ważne, ja się dalej zastanawiam jak diesel może ładnie brzmieć ale widze, że nie poznam nigdy odpowiedzi na ten temat. Tak samo jak dziwi mnie czemu ludzie naklejają znaczki S, RS na zwykłe fury (ostatnio często spotykam A6 2.5 tdi ze znaczkiem A6 z lewej strony i RS z prawej).

Ale widać nie można wiedzieć w życiu wszystkiego.

A że jeździsz już z tym długo to nie wiem, bo nie śledze Twojego watku, teraz mi się rzuciło w oczy dlatego pytałem. Ale ok, tematu nie było. Miłego użytkowania kle kle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa, czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zrozumiałem i automatycznie zmieniłem kierunek pytania z Twojej furki na kierunek wszystkich, którym ten dźwięk się podoba ale tego chyba nie musiałem pisać, wydało mi się to oczywiste bo odpowiedziałeś po co zmieniłeś wydech.

Jezeli o coś innego chodzi to faktycznie nie umiem czytać ze zrozumieniem.

Mysle, że w ogóle możemy skończyć tą dyskusję, bo widze, że nie padnie tu odpowiedź z czyjejkolwiek strony zaspokajająca moją ciekawość co do dźwięku diesla ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego użytkowania kle kle ;)

V6 BiT na zimnym tez klekocze :gwizdanie:

:bag:

Przelot do zwiększenia mocy w TDI ok, ale mimo wsio z zagiętymi fajami do dołu :decayed: Jak na diesla przystało :naughty: Poza tym dźwiękiem 1,8T a nawet seryjnego 2,7 BiT (seryjny wydech) też nie ma co się podniecać, piękny dźwięk to V8 i wyżej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kle kle jest fajne ;) piękny dźwięk to ma Porsche czy Ferrari.... Kali lepiej nic nie pisz o wkręcaniu na zimnym silniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam np lubię kle kle

choć i tak najładniej brzmiała mi e38.... 750 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...