Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kozacko na maxa wygląda teraz, szkoda że mnie wyprzedziłeś;P Tyle że ja 19" nie hcciałem, myślałem bardziej o 17,18" .. No nic trzeba teraz szukac nowego pomysłu , dobrze że mam jeszcze dużo czasu:) Wpadaj niedługo sie pochwalić na żywo:D

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za***isty na maxxxxxa :) moze chcesz sie zamienić?? :tongue4:

Opublikowano

2 rzeczy ; 1, za duże optycznie te kółka , więc gwint i musi być nisko , 2 na avancie ten model ładniej wygląda :cool1::naughty::tongue4:

Opublikowano

Mi sie osobiscie podoba, oczywiscie gleba jest teraz koniecznoscia. Z tego co wiem to i tak byla w planach na 100% wiec mysle że Karol sie nie martwi.

Pytanie czy jak bedziesz sprzedawal to bedzie wystawiona jako A4 czy juz S4 :polew:

Opublikowano

Jak dla mnie na Avusach wyglądał 2x lepiej ale to tylko moje zdanie. Poza tym mody idą w b.dobrym kierunku, pogratulować :good:

Opublikowano

w tej chwili kiepsko to wyglada, ale jak bedzie zmiana zawieszenia to.....

Opublikowano
  • Autor

jutro cykne jakas sesje... bo te fotki nie oddaja pełnego efektu. a jezeli ktos bylby zainteresowany avusami. -pisac!!

Opublikowano

a mi sie podoba tak jak jest, na drugiej fotce wygląda kozak... :kox:

Opublikowano
  • Autor

a mnie tez;p :)

Opublikowano

topor jesteś kozak!!!! już u Dudiego75 na 18 jeżdiłem teraz pasuje do Zielonej jechać coby się na 19 przejechać :gwizdanie: :gwizdanie:

zaje.. ta fela wygląda-reszta sam wiesz jak wygląda

Opublikowano

Nie musisz blizej masz :polew:

Topor no wiesz co ? od Nowaka a nie odemnie ? :foch::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

blizej było:d

Opublikowano

Nie musisz blizej masz :polew:

no to do następnego spotu :)

Opublikowano

ale w zg masz klekocika :D a u nosb'a masz benzyniaka :no:

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

benzyna może być-teraz nawet myśle czy nmie zapodać 1,8T w Q. ale generalnie jestem ciekawy jak to z komfortem jest-czy jest go choćtrochę czy tylko cale :>

Opublikowano

wydaje mi się że jeszcze go zostało... :wink4:

Opublikowano

będziesz jutro na spocie? obadał bym to w realu?

opor no wiesz co ? od Nowaka a nie odemnie ?

ja chcę ja chcę :dance:

Opublikowano

To bier :P U mnie na 19 i gwincie powiem wam ze calkiem przyjemnie sie pomyka jeszcze :) Wiadomo trzeba uwazac ale tragedii nie ma :)

Marcin tylko kiedy ten spot? Bo moze sie okazac ze nie da rady zebys sie przewiozl 1,8T :P

Opublikowano

w Ostro jest w następny poniedziałek a w Ck nie wiem najlepiej żeby w następny weekend :thumbdown: no słyszałem że coś mocnego ma być-2,7?

najgorzej jak mi się 19 spodobją :polew: :polew:

sorry za prywatę topor

Opublikowano

nowy liczniczek i koła robią robotę :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.