Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak mi sie jeszcze zauważyło. Masz z przodu w lampach kierunki żółte ?? Proponuje zmienić na żarówki chrom :wink4: Groszowe sprawy a nie odbija sie to żółte przynajmniej w odblaskach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz wyczailem na allegro;) 11ziko sztuka, ale jutro podjade na Jednosci i tam moze beda bo nie lubeie czekac na przesylke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11..? :shocked:

Nie bierz czasem tych osram diadem czy jakos tak, bo one sa niebieskie, i auto bedzie wygladac jak Fiat Albea

Tu masz chrom taniej:

http://moto.allegro.pl/item517786900_zarowki_chrom_do_kierunk_najtaniej_lexus_clear.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor podejdź do jakiegos sklepu motoryzacyjnego jak masz w pobliżu na alledrogo właśnie po tyle chodzą.

Ja też nie lubie czekać na przesyłke więc podszedłem do sklepu i miłe zaskoczenie bo kupiłem 2 sztuki za bodajże 4,50 zł ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks Panowie :good:

zatem jutro jade po nowe zaroweczki:D :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 17:01_________________________________________________moje Avusy u lakiernika:D w nastepny poniedzialek odbieram na nowe opony i w idealnym stanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor co bedziesz z felami robil?

Kupiles te zarowki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi dostaja nowy lakierek:D troszku ciemnieszy:D

a zarowek w mojej miescinie nie moge znalezc... musze kupic na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no .. :> chyba mozna miec takie... z tego co ja wiem to maja dawac barwe pomaranczowa, a jaka zarowka jest to .... jeden pies;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będą świeciły na pomarańczowo tylko żarówka jest w kolorze chrom i sie nie odbija w odblaskach jak nie świeci. A pozaty ten kolor pomarańczowy jest chyba ładniejszy niż w zwykłej "pomalowanej" na pomarańczowo.

Ciemny lakier na Avusach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: to dopiero bedzie.;p

jak sie sie sianko nazbiera;p [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 10:46_________________________________________________moja Audika byla dzisiaj u doktora... lepiej jezdzi po korekcie kata wtrysku :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________jutro wielki dizen:D -odbieram Avusy od renowacji:D

ciach ladna oponka i bedzie :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:00_________________________________________________nowki sztuki :polew: + zderzak S4 :kox:

20090118001jc5.jpg

w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywan jest za***isty;) i lezy w piwnicy;) a zderzak nie oopiera sie o kolka, to tylko tak wyglada. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor... furke juz ogadałem dawno ale nie naszlo mnie na pisanie :rolleyes: ale dalej mi sie podoba :notworthy: a czemu koła zmieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...