Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy o co chodzi dokładnie :mysli: a ten przycisk [funk] to do czego służy???? bo ja u siebie to miejsce mam puste :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy o co chodzi dokładnie :mysli: a ten przycisk [funk] to do czego służy???? bo ja u siebie to miejsce mam puste :no:

asr jest w tym miejscu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy o co chodzi dokładnie :mysli: a ten przycisk [funk] to do czego służy???? bo ja u siebie to miejsce mam puste :no:

asr jest w tym miejscu :wink4:

to wiem ja u siebie nie mam ASR ale dalej nie wiem o co chodzi z tym [funk] chyba ze to ASR ukryte :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUNK i wszytsko jasne:D -u mnie to moejsce bylo gole i smutne takie, a ze na wiosne bede cos rezal :cool1: to ori guzik przyda sie w sam raz:)

FUNK ogolnie pochodzi z samochodow ktore mialy dod wyposazenie na specjalne zyczenie (dot. tylko rynku niemieckiego) jak i samochodow specjallisrtycznych (polcja, straz itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oooo koguty będziesz montował , w sumie nikt jeszcze tego na forum nie rezał :polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bajera :kox: moze posłużyc np w Audio za wyłączanie subwoofera zeby można było spokojnie przewieść teściową do apteki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby jaki byl na pewno bylby moj:D .... rozkladalby wtedy prawy fotel:D dla podrozniczek :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 17:35_________________________________________________jak kupowac xenon to 4300K czy 6000K ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? :blink:

topor bierz 5000K :good:

popieram :good: sam mam takie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki...tematem rozstrzygajacym bedzie niedzielny spot;) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor bierz 5000K :good:

popieram :good: sam mam takie :kox:

siki :thumbdown::tongue4:

Bierz 6000K :wink4: Ostatnio kolega mrogal z Chełma założył 5000K i żałuje :przebiegly: Niby widoczność ciut lepsza przed autem, ale jak dla mnie to to na żółto świeci :thumbdown: Tyle... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes siki.. :gwizdanie:

:polew: lepiej nie pisz z czym Ci się to wszystko kojarzy :polew::tongue4:ykk nie rób OT :thumbdown::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chcialbym zeby ten xenon byl w miare podobny do oryginalu... zeby nie byl zbyt zolty ani zbyt niebieskawy. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam ci 6000 sam mam i jestem mega zadowolony :good:

jak chcesz najbardziej podobny do ori .to 4300 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz taki w miare optymalny to bierz 5k jak sie żarniki rozświecą to barwe masz białą z poswiatą niebieskiego :thumbdown: na trasie tego nie widać ale w odbiciach na witrynach sklepowych widać poświate :kox: Porównywalismy z rafalekx kiedys 6k do 5k i okazały sie nieco bielsze, nie duza róznica ale jednak :gwizdanie:

Topor powedz mi jak ty wpadłes na ten przycisk [funk] :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...