Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mae to taki keskin ..... :polew:

jak bbs lm nazwac dotz mugello

felga kultowa i stylowa

pasuje do auta

a kremowy srodek jest jedynm z niewielu kolorow ktory kladzie kropke nad "i" przy zielonym nadwoziu.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ni epierdolcie bo jest ok. , skręcaj gwinta Siekierezada :good:

Opublikowano

Chyba rozkrecaj gwint :P

Opublikowano
  • Autor

jeden pies... oby spuscic w dół :cool1:

Opublikowano

Nie jest źle ... na żywo to jakoś wygląda. Ile można na murzynach jeździć ... wszystko takie same

Ja i tak jestem za 15 stalówką :decayed:

Opublikowano

Jak gwint pójdzie w doł to będzie :kox:

I nie maluj środków na czarno. Za dużo już tego.

Tak jest dobrze, ewentualnie inny, rzadko spotykany kolor walnij.

Opublikowano

no keskin keskin .... :gwizdanie:

47677079.jpg

97766989.jpg

41978138.jpg

felgi to MAE MONOBLOCk 18" 8,5j z oponami 215/40 ZR18 :) szukałem tych koł kupe czasu, az w koncu sie trafiły. jutro skrecam gwint i jakas lepsza sesja:)

sprzedasz szybciej niz kupiles, mowie Ci to :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 21:03_________________________________________________

faktycznie stoi jak koza :gwizdanie:

dystans by się przydał :)

generalnie felga na pewno przyjemniejsza niż poprzednia :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:39_________________________________________________środki mogły by być czarne :mysli:

takie wraznie niestety sprawia bo opona duzo nizsza:) avusami juz rzygałem i co drugie audi na nich smiga.

srodki są kremowe, ale chyba na wiosne bedzie czern :)

masz cycku kolor/numer tego kremu?
Opublikowano
  • Autor

no keskin keskin .... :gwizdanie:

47677079.jpg

97766989.jpg

41978138.jpg

felgi to MAE MONOBLOCk 18" 8,5j z oponami 215/40 ZR18 :) szukałem tych koł kupe czasu, az w koncu sie trafiły. jutro skrecam gwint i jakas lepsza sesja:)

sprzedasz szybciej niz kupiles, mowie Ci to :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 21:03_________________________________________________

faktycznie stoi jak koza :gwizdanie:

dystans by się przydał :)

generalnie felga na pewno przyjemniejsza niż poprzednia :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:39_________________________________________________środki mogły by być czarne :mysli:

takie wraznie niestety sprawia bo opona duzo nizsza:) avusami juz rzygałem i co drugie audi na nich smiga.

srodki są kremowe, ale chyba na wiosne bedzie czern :)

masz cycku kolor/numer tego kremu?

biorąc pod uwage cene za jaka mozne je puscic moze, ale poki co nie mam zamiaru:) jest to moj 6 komplet koł i na pewno nie ostatni.

numeru nie mam... ale to krem z niemieckiej taxowki.

Opublikowano

Zeskrobales ? :shocked:

Opublikowano

Zeskrobales ? :shocked:

podjechał dosyć blisko i samo przeszło, jak rdza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zeskrobales ? :shocked:

ogromnymi platami:D

Opublikowano

to jest 8.5J :mysli:

ja mam 8J i bardziej wystaja :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bo pewnie masz mniejsze ET

Opublikowano

faktycznie stoi jak koza :gwizdanie:

dystans by się przydał :)

generalnie felga na pewno przyjemniejsza niż poprzednia :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:39_________________________________________________środki mogły by być czarne :mysli:

takie wraznie niestety sprawia bo opona duzo nizsza:) avusami juz rzygałem i co drugie audi na nich smiga.

srodki są kremowe, ale chyba na wiosne bedzie czern :)

nie rob tego bo straciszz caly efekt :!:

to jest 8.5J :mysli:

ja mam 8J i bardziej wystaja :mysli:

a co ma szerokosc felgi do wystawania :?: :>

Opublikowano

a co ma szerokosc felgi do wystawania :?: :>

ano ma, bo 8,5J przy ET35 będzie bardziej wystawać niż 8J przy takim samym ET :wink4:

topor mi się widzą te fele, choć to zupełnie nie mój gust, ale nie maluj środków na czarno :decayed:

Opublikowano
ano ma, bo 8,5J przy ET35 będzie bardziej wystawać niż 8J przy takim samym ET

czytaj ze zrozumieniem :wink4: w poprzedniej wypowiedzi nie bylo mowy o ET

Opublikowano
  • Autor

a co ma szerokosc felgi do wystawania :?: :>

ano ma, bo 8,5J przy ET35 będzie bardziej wystawać niż 8J przy takim samym ET :wink4:

topor mi się widzą te fele, choć to zupełnie nie mój gust, ale nie maluj środków na czarno :decayed:

ogolny zamysł był taki zeby znalezc kółko cultowe i maznac w jakis smieszny kolor. Srodki zostają budyniowe;p :cool1:

Opublikowano

rezamy dalej Topor :)

co teraz? :kox:

Opublikowano
  • Autor

wypadałoby wziązc sie za wnętrze :cool1:

Opublikowano

wypadałoby wziązc sie za wnętrze :cool1:

recaro, 2din i te sprawy no prosze :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.