Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak gwint pójdzie w doł to będzie :kox:

I nie maluj środków na czarno. Za dużo już tego.

Tak jest dobrze, ewentualnie inny, rzadko spotykany kolor walnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no keskin keskin .... :gwizdanie:

47677079.jpg

97766989.jpg

41978138.jpg

felgi to MAE MONOBLOCk 18" 8,5j z oponami 215/40 ZR18 :) szukałem tych koł kupe czasu, az w koncu sie trafiły. jutro skrecam gwint i jakas lepsza sesja:)

sprzedasz szybciej niz kupiles, mowie Ci to :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 21:03_________________________________________________

faktycznie stoi jak koza :gwizdanie:

dystans by się przydał :)

generalnie felga na pewno przyjemniejsza niż poprzednia :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:39_________________________________________________środki mogły by być czarne :mysli:

takie wraznie niestety sprawia bo opona duzo nizsza:) avusami juz rzygałem i co drugie audi na nich smiga.

srodki są kremowe, ale chyba na wiosne bedzie czern :)

masz cycku kolor/numer tego kremu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no keskin keskin .... :gwizdanie:

47677079.jpg

97766989.jpg

41978138.jpg

felgi to MAE MONOBLOCk 18" 8,5j z oponami 215/40 ZR18 :) szukałem tych koł kupe czasu, az w koncu sie trafiły. jutro skrecam gwint i jakas lepsza sesja:)

sprzedasz szybciej niz kupiles, mowie Ci to :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 21:03_________________________________________________

faktycznie stoi jak koza :gwizdanie:

dystans by się przydał :)

generalnie felga na pewno przyjemniejsza niż poprzednia :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:39_________________________________________________środki mogły by być czarne :mysli:

takie wraznie niestety sprawia bo opona duzo nizsza:) avusami juz rzygałem i co drugie audi na nich smiga.

srodki są kremowe, ale chyba na wiosne bedzie czern :)

masz cycku kolor/numer tego kremu?

biorąc pod uwage cene za jaka mozne je puscic moze, ale poki co nie mam zamiaru:) jest to moj 6 komplet koł i na pewno nie ostatni.

numeru nie mam... ale to krem z niemieckiej taxowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie stoi jak koza :gwizdanie:

dystans by się przydał :)

generalnie felga na pewno przyjemniejsza niż poprzednia :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:39_________________________________________________środki mogły by być czarne :mysli:

takie wraznie niestety sprawia bo opona duzo nizsza:) avusami juz rzygałem i co drugie audi na nich smiga.

srodki są kremowe, ale chyba na wiosne bedzie czern :)

nie rob tego bo straciszz caly efekt :!:

to jest 8.5J :mysli:

ja mam 8J i bardziej wystaja :mysli:

a co ma szerokosc felgi do wystawania :?: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma szerokosc felgi do wystawania :?: :>

ano ma, bo 8,5J przy ET35 będzie bardziej wystawać niż 8J przy takim samym ET :wink4:

topor mi się widzą te fele, choć to zupełnie nie mój gust, ale nie maluj środków na czarno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ma, bo 8,5J przy ET35 będzie bardziej wystawać niż 8J przy takim samym ET

czytaj ze zrozumieniem :wink4: w poprzedniej wypowiedzi nie bylo mowy o ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma szerokosc felgi do wystawania :?: :>

ano ma, bo 8,5J przy ET35 będzie bardziej wystawać niż 8J przy takim samym ET :wink4:

topor mi się widzą te fele, choć to zupełnie nie mój gust, ale nie maluj środków na czarno :decayed:

ogolny zamysł był taki zeby znalezc kółko cultowe i maznac w jakis smieszny kolor. Srodki zostają budyniowe;p :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...