Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to co podałes to jest od afn/ ajm

w aukcji piszą że do A4 od 2000-2004r według etki one zbytnio sie nie róznia, jedyne co to literka w numerku jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli róznica jest :cool1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________pierwsza lepsza aukcja :cool1:

http://www.moto.allegro.pl/item964014934_podstawa_filtra_oleju_1_9_tdi_awx_audi_a4_01_04.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli róznica jest :cool1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________pierwsza lepsza aukcja :cool1:

http://www.moto.allegro.pl/item964014934_podstawa_filtra_oleju_1_9_tdi_awx_audi_a4_01_04.html

A do AFNa to podejdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jak temat FMICa bo mam parcie na nową moc :decayed:

FMIC nie daje mocy :tongue4: pompki wymień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze, pompki dawno wymienione :decayed: ograniczało mnie tylko kopcenie pod obciążeniem, z powodu podobno za wysokiej temp :cool1: i trzeba było zejść trochę z mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze, pompki dawno wymienione :decayed: ograniczało mnie tylko kopcenie pod obciążeniem, z powodu podobno za wysokiej temp :cool1: i trzeba było zejść trochę z mocy

A jednak FMIC juz nie jest przerostem formy nad treścią :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku że i tak już jest przerost formy z tymi kołami, więc niech jeszcze fmic wystaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku że i tak już jest przerost formy z tymi kołami, więc niech jeszcze fmic wystaje :decayed:

jak ma być lans to po całosci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze, pompki dawno wymienione :decayed: ograniczało mnie tylko kopcenie pod obciążeniem, z powodu podobno za wysokiej temp :cool1: i trzeba było zejść trochę z mocy

A jednak FMIC juz nie jest przerostem formy nad treścią :decayed::tongue4:

dobrze Kowi daj mu :kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to kuzwa za hot czat w moim watku?:D

Aju... spokojnie:d co do FMica to trzymam reke na pulsie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol mam prośbę, dasz radę zmierzyć odległość od nadkola do ziemi :gwizdanie:, koła masz 225/40ZR18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak opony 225/40 18... dam rade zmierzyc, ale jutro, dzisiaj mam doche,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, pewnie że jutro, dzisiaj bym Cię już nie gonił :gwizdanie:, najbardziej chodzi mi o przód :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...