Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL]Oswietlenie na nogi


macius 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie czy zalozyc oswietlenie na nogi kierowcy i pasazera oczywiscie diody(niebieskie).Czasami nie wiem na co sie zdecydowac czy oswietlenie,mooze nowy mieszek a moze sama galke cos co by auto odrazu sie zmienilo oczywiscie chodzi tez o cene. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy zalozyc oswietlenie na nogi kierowcy i pasazera oczywiscie diody(niebieskie).Czasami nie wiem na co sie zdecydowac czy oswietlenie,mooze nowy mieszek a moze sama galke cos co by auto odrazu sie zmienilo oczywiscie chodzi tez o cene. :(

Powiem Ci tak musisz się nauczyć nazywać posty i zacząć pisać je z sensem :)

Jeśli chodzi o podświetlenie kabiny neonami to mogę Ci podesłać fotkę jak to wygląda wieczorem, bo akurat mam niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob niebieski mieszek i niebieske neony do tego diodowa galke zmiany biegow i duzo maskotek zawies na lusterko, biale zegary z niebieskim podswietleniem, pare naklejeczek w srodku .... do tego kilka naklejek S4 na auto, dokladeczki inne progi z laminatu, do tego wydeszek typu "strzelba dwururka"

odmieni ci to cale wnetrze i nadwozie ( i zamkniesz sie w kwocie 1500zl )

a i ludzie beda sie ogladac - gwarantuje

nawet pewnie palcem beda pokazywac i sie usmiechac ... a raczej smiac ;)

chcesz sobie odmienic auto tanim kosztem to kup calibre i jej tak rob ... a nie krzywdz audi

chesz odmienic wnetrze.... to je wybierz i kup ladne ori dywaniki ;) a jak bedziesz chcial sie brac za nadwozie to zacznij od FELG i GLEBY ... to taka ode mnie jako od kolegi z klubu

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieske neony

do tego kilka naklejek S4 na auto

nawet pewnie palcem beda pokazywac i sie usmiechac ... a raczej smiac ;)

Ja mam w nogach neony po poprzednim właścicielu i na początku chciałem wyrzucić, ale są delikatne i widoczne tylko w nocy, więc zostały i z czasem zaczęły mi się podobać. Jak ktoś nie widział to nie ma lepszego efektu niż ładnie zrobiony french na damskiej stopi w japonce od którego odbija się owy neon :naughty:

Wydeszek dwururke tyż mam bo taka była seria w 2.8 :rolleyes:

Naklejki S4 też mam :D i jakoś nikt się nie śmieje :gwizdanie:

Co do mieszków polecam taki z czarnej pikowanej skóry, pasuje do faktury kierownicy od eSy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co takie podswietlanie..? :mysli: Zeby wiedziec gdzie gaz, hamulec, sprzeglo..? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam np. problemy ze wzrokiem :kox::polew:

Yo wiele wyjaśnia :tongue4:

Jak dla mnie takie światełka to troszkę dyskoteką zza miedzy zalatują :decayed::polew:

Były by extra tylko z mniejszym natężaniem światła i o idelanie białej barwie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT

No ja mam np. problemy ze wzrokiem :kox::polew:

To jeszcze podswietlana kiera by sie przydala.. :kox: (co by wiedziec za co trzymac :naughty: )

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieske neony

do tego kilka naklejek S4 na auto

nawet pewnie palcem beda pokazywac i sie usmiechac ... a raczej smiac ;)

Ja mam w nogach neony po poprzednim właścicielu i na początku chciałem wyrzucić, ale są delikatne i widoczne tylko w nocy, więc zostały i z czasem zaczęły mi się podobać. Jak ktoś nie widział to nie ma lepszego efektu niż ładnie zrobiony french na damskiej stopi w japonce od którego odbija się owy neon :naughty:

Wydeszek dwururke tyż mam bo taka była seria w 2.8 :rolleyes:

Naklejki S4 też mam :D i jakoś nikt się nie śmieje :gwizdanie:

Co do mieszków polecam taki z czarnej pikowanej skóry, pasuje do faktury kierownicy od eSy :)

gugas ... sory ale ja bym sie smialgdybym zobaczyl nie S4 ze znaczkami s4 ... to tak jak w bmw e36 jest duzo M3 ....

dla mnie takie oznaczenia strasznie zalatuja wiocha :P ale to tylko moje zdanie

ps. widzialem juz wiele cudow s4 TDI / S4 2.5 TDI V6 / 2.8 S4 / nawet RS4 widzialem 1.8T/ z bmw widzialem M7/e36 316i M3 /320i e36 M3/ e46 cabrio 330i M3/530d M5/ i dla mnie to wszystko jest wiejski tuning chodzby nie wiem jak bardzo byly podobne do eS, eRS czy M.... to i tak to nigdy ten eS, eRS czy M nie bedzie, wiec nie wiem po co oznaczac swoje auto oznaczeniem innego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie z tym podswietleniem nog jest fajna sprawa, ale tylko delikatnie i przy otwartych drzwiach :P bo jak jechalem z takim podswietlaniem "na stale" to myslalem ze jestem w statu kosmicznym i zaraz odlece :kox: jednym slowem wioska tanczy i spiewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam pogląd Nowaka... zakładanie znaczków S4 czy :quattro: jesli tego nie ma to wioska troche... no ale jesli ktos czuje sie pewniej na drodze z tym to jego sprawa :notworthy: A odnosnie podswietlenia... fajna sprawa ale tylko ori :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO - znaczek quattro bez Q = wioska

znaczek S4 w aucie stylizowanym na S4 (Zderzaki, grill, Avusy itp.) - OK

Oświetlenie na nogi - zależy jak leży, to tak jak z pługami z przodu, czasem wychodzi bardzo ciekawie i fajnie, a czasem wieś tańczy, wieś śpiewa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...