Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznie tak, a praktycznie stawiam flache że Ci się to nie uda zrobić tak, i albo efektu nię będzie wcale (lepsza opcja) a gorsza to że fisa wcale już nie będzie.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak, a praktycznie stawiam flache że Ci się to nie uda zrobić tak, i albo efektu nię będzie wcale (lepsza opcja) a gorsza to że fisa wcale już nie będzie.... :gwizdanie:

Dokładnie! Co można robić samemu to można! Ja bym też się za to nie brał sam. :tongue4:

I dlatego zostawię to w spokoju ;] Jak padnie do końca to się będę zastanawiał

Dobra decyzja. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do dzisiaj tez mialem problem z fisem, ale znalazłem elektronika zresztą wg mnie b. dobrego który naprawił już nie jeden fis i efekt jest taki że mam w pełni sprawny wyswietlacz koszt to 70zł.

Wielie dzięki dla Krzyśka z ZG i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do dzisiaj tez mialem problem z fisem, ale znalazłem elektronika zresztą wg mnie b. dobrego który naprawił już nie jeden fis i efekt jest taki że mam w pełni sprawny wyswietlacz koszt to 70zł.

Wielie dzięki dla Krzyśka z ZG i Pozdrawiam

Witam, ja też prosiłbym o namiary na tego elektronika, gdyż mam ten sam problem z fisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronik z Zielonej Góry naprawia wyswietlacze(FIS) za dobre pieniadze. mnie kosztowało 70zł, 4 miesiące po naprawie a efekt w 100% zadowalajacy, daje rok gwarancji także warto!!!tel. do elektronika to 513090182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...