Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo ,nie zawsze to musi być naiwność , wiele osób ma pozytywne nastawienie do świata i ludzi (pewnie wywodzące się z dawnych czasów - ja w młodości nie trafiałem na takie bydło jak dziś ) ,choć pewnie to się zacznie zmieniać ,z drugiej strony to co się widzi dookoła, może człowieka wpędzić w paranoję, lub manię prześladowczą.

Ale koniec ot - fajnie że powstał temat ,,Łap oszusta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo ,nie zawsze to musi być naiwność , wiele osób ma pozytywne nastawienie do świata i ludzi (pewnie wywodzące się z dawnych czasów - ja w młodości nie trafiałem na takie bydło jak dziś ) ,choć pewnie to się zacznie zmieniać ,z drugiej strony to co się widzi dookoła, może człowieka wpędzić w paranoję, lub manię prześladowczą.

Ale koniec ot - fajnie że powstał temat ,,Łap oszusta"

I to jest właśnie naiwność :cool1:

Hugo ,nie zawsze to musi być naiwność , wiele osób ma pozytywne nastawienie do świata i ludzi (pewnie wywodzące się z dawnych czasów - ja w młodości nie trafiałem na takie bydło jak dziś ) ,choć pewnie to się zacznie zmieniać ,z drugiej strony to co się widzi dookoła, może człowieka wpędzić w paranoję, lub manię prześladowczą.

Ale koniec ot - fajnie że powstał temat ,,Łap oszusta"

Sam sobie odpowiedziałeś:

Naiwność to pozostałość z dzieciństwa, która pozwala wierzyć, że wszystko jest możliwe.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie tylko mnie Mcboss oszukał .

W dziale sprzedam przed świętami zamieścił ogłoszenie o sprzedaży nokii x3 . Dogadaliśmy się co do ceny i oczywiście przelałem mu kasę . Po świętach piszę do niego kiedy mi wyśle telefon , a on odpisał ,że już go sprzedał komuś innemu i że zwróci mi pieniądze . Do tej pory ich nie dostałem . Napisałem mu maila ,że daje mu czas do piątku i idę z tym na policje .

No to kolego jest nas chyba dwóch na złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przynajmniej dwóch. Też wpłaciłem kasę za ten telefon. Po wielkich kilku mailach z prośbą o wyjaśnienie braku przesyłki, przy jednoczesnej wiedzy że loguje się na forum, przedstawiłem mu pobieżnie jaką drogę prawną dla tej sprawy przewiduję . Odpisał że 03.01.2012 przesyłkę wyśle. Od poniedziałku ruszy standardowa procedura, która mu umili życie. Ja w związku z połamaną nogą, poprosiłem o wizytę w domu przedstawiciela wydziału dochodzeniowego - sprawdzi korespondencję mailową i przelew z banku . Mam jego adres mailowy i konto w banku - nr telefonu na kilkakrotne prośby nie był łaskaw podać - bez problemu go namierzą, a potem, pewnie lista jego grzechów się wydłuży. Mam już swoje lata , mam szacunek dla starszych i młodszych / bo uczciwości nie da się zmierzyć wiekiem/, każdy może popełnić jakiś błąd i zrobić jakieś małe głupstwo, ale tak jak postępuje McBoss zasługuje na podjęcie takich kroków prawnych do jakich zmierzam. Jeśli nawet telefon za który zapłaciłem dotrze ,to i tak zostanie zbadany pod kątem jego legalności odsprzedaży przez McBoss i sprawności w sekcji łączności KM Policji. Po ostatnim mailu z 04.01 br z prośba o nr nadania przesyłki , McBoss już się na swoje konto nie loguje.

Konkulzja - można mi nawrzucać że jestem naiwny i wpłaciłem pieniądze. Racja , ale dalej będę uważał że taki palant jak McBoss nie spraw,i iż to forum jest miejscem dla ludzi uczciwych.

Wszelkie dokumenty z wyżej opisanej sprawy chętnie udostępnię.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 19:29_________________________________________________Jeszcze prośba do admina - ogłoszenie zostało zdjęte - proszę o przesłanie na PW jego treści i ewentualnych posiadanych danych McBossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prośba do admina - ogłoszenie zostało zdjęte - proszę o przesłanie na PW jego treści i ewentualnych posiadanych danych McBossa.

Treść ogłoszenia masz na pw :wink4: Jedyne dane jakie posiadam to adres IP , ale ten mogę udostępnić jedynie na żądanie uprawnionych służb. Jeżeli będzie potrzeba oczywiście służę pomocą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś adres, na który wysłałem paczkę - czy jest to jego osobisty - nie wiem, ale w razie czego również służę pomocą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek598 - pisalem tobie na PW ze pieniadze zostana zwrocone i ze telefon zostal dla kogos innego sprzedany (dla @krupskim)

@krupskim - Telefon mial miec zmieniona obudowe przed wysylka i niestety uszkodzilem telefon. Urwalem tasme, dla ciebie rowniez pieniadze zostana zwrocone. Nie pisalem, poniewaz jezdze mala ciezarowka po kraju i nie mialem czasu, teraz mam kilka dni wolnego i powysylam pieniadze jak wyplat dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już efekt tego wątku - wczoraj w nocy ogłoszenie ori wachacze za 50% ceny. Sprzedający 104 posty. Podpaliłem się i zgasłem, jakoś następnego dnia nikt tej okazji/haczyka nie złapał :good:

Podobają mi się wypowiedzi McBoss - można się na nich uczyć. :good:

Zawartość wypowiedzi:

1) Obietnica bez pokrycia

2) Brak terminu i poczucia winy

3) Zabezpieczenie: słowo warunkowe: "Jak" coś tam się stanie to... (Jak mi laski na randce mówiły "jak, jeżeli, jeśli, może, no nie wiem" to kończyłem stawiać)

4) Tłumaczenia niedopuszczalne wziąłem kasę i "komórkę sprzedałem komu innemu" bo jestem pozbawiony odpowiedzialności/uczciwości/honoru/wyobraźni?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 04:31_________________________________________________Termin to np. stały punkt w czasie 12.01.2012 g 18.30 a nie termin suwany "jak dostane wypłatę" a potem "szef mi nie dał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek598 - pisalem tobie na PW ze pieniadze zostana zwrocone i ze telefon zostal dla kogos innego sprzedany (dla @krupskim)

@krupskim - Telefon mial miec zmieniona obudowe przed wysylka i niestety uszkodzilem telefon. Urwalem tasme, dla ciebie rowniez pieniadze zostana zwrocone. Nie pisalem, poniewaz jezdze mala ciezarowka po kraju i nie mialem czasu, teraz mam kilka dni wolnego i powysylam pieniadze jak wyplat dojdzie.

Nie wierzę Ci. Jak przekazałem w mailach i w rozmowie chyba z siostrą - dziś ok 12 ma być u mnie ktoś z dochodzeniówki / chwilowo mam problemy z poruszaniem się / . Dostanie wgląd do korespondencji mojej z tobą oraz wszystko to co wygrzebałem na twój temat , mam tez wszystko wydrukowane i na nośniku. Jest też wyciąg elektroniczny z przelewu bankowego. Domyśl się jakie będą wnioski z tych materiałów. Jak zwrócisz pieniądze to na pewno o tym fakcie będę zobowiązany poinformować policję, i procedura ścigania za wyłudzenie zostanie wstrzymana, ale wiedz też, że i tak informacja o twoich dokonaniach trafi do KM Policji w Krośnie Odrzańskim z pewnymi sugestiami. Jeśli masz coś jeszcze na garbie , to na pewno ktoś cię odwiedzi i sprawdzi " co masz w środku kotku" - Przeczeszą komputer z którego korespondujesz / mają program który wyłapuje słowa kluczowe/ i sprawdzą czy ktoś jeszcze nie ma dla ciebie tyle szacunku co ja i koledzy z forum. Mam dziwne przeczucie , że coś i tak mają na ciebie oko .

Kolegom z forum dziękuję za szybkie dostarczenie wszelkich danych pozwalających na identyfikację McBossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek598 - pisalem tobie na PW ze pieniadze zostana zwrocone i ze telefon zostal dla kogos innego sprzedany (dla @krupskim)

@krupskim - Telefon mial miec zmieniona obudowe przed wysylka i niestety uszkodzilem telefon. Urwalem tasme, dla ciebie rowniez pieniadze zostana zwrocone. Nie pisalem, poniewaz jezdze mala ciezarowka po kraju i nie mialem czasu, teraz mam kilka dni wolnego i powysylam pieniadze jak wyplat dojdzie.

Nie wierzę Ci. Jak przekazałem w mailach i w rozmowie chyba z siostrą - dziś ok 12 ma być u mnie ktoś z dochodzeniówki / chwilowo mam problemy z poruszaniem się / . Dostanie wgląd do korespondencji mojej z tobą oraz wszystko to co wygrzebałem na twój temat , mam tez wszystko wydrukowane i na nośniku. Jest też wyciąg elektroniczny z przelewu bankowego. Domyśl się jakie będą wnioski z tych materiałów. Jak zwrócisz pieniądze to na pewno o tym fakcie będę zobowiązany poinformować policję, i procedura ścigania za wyłudzenie zostanie wstrzymana, ale wiedz też, że i tak informacja o twoich dokonaniach trafi do KM Policji w Krośnie Odrzańskim z pewnymi sugestiami. Jeśli masz coś jeszcze na garbie , to na pewno ktoś cię odwiedzi i sprawdzi " co masz w środku kotku" - Przeczeszą komputer z którego korespondujesz / mają program który wyłapuje słowa kluczowe/ i sprawdzą czy ktoś jeszcze nie ma dla ciebie tyle szacunku co ja i koledzy z forum. Mam dziwne przeczucie , że coś i tak mają na ciebie oko .

Kolegom z forum dziękuję za szybkie dostarczenie wszelkich danych pozwalających na identyfikację McBossa.

Sory za OT ale żeby tak każdy podchodził do sprawy jak "krupskim" nie było by aż tyle cwaniaczków na forum- Mariusz nie odpuszczaj do końca niech poczuje konsekwencje swojego postępowania. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek598 - pisalem tobie na PW ze pieniadze zostana zwrocone i ze telefon zostal dla kogos innego sprzedany (dla @krupskim)

@krupskim - Telefon mial miec zmieniona obudowe przed wysylka i niestety uszkodzilem telefon. Urwalem tasme, dla ciebie rowniez pieniadze zostana zwrocone. Nie pisalem, poniewaz jezdze mala ciezarowka po kraju i nie mialem czasu, teraz mam kilka dni wolnego i powysylam pieniadze jak wyplat dojdzie.

Nie wierzę Ci. Jak przekazałem w mailach i w rozmowie chyba z siostrą - dziś ok 12 ma być u mnie ktoś z dochodzeniówki / chwilowo mam problemy z poruszaniem się / . Dostanie wgląd do korespondencji mojej z tobą oraz wszystko to co wygrzebałem na twój temat , mam tez wszystko wydrukowane i na nośniku. Jest też wyciąg elektroniczny z przelewu bankowego. Domyśl się jakie będą wnioski z tych materiałów. Jak zwrócisz pieniądze to na pewno o tym fakcie będę zobowiązany poinformować policję, i procedura ścigania za wyłudzenie zostanie wstrzymana, ale wiedz też, że i tak informacja o twoich dokonaniach trafi do KM Policji w Krośnie Odrzańskim z pewnymi sugestiami. Jeśli masz coś jeszcze na garbie , to na pewno ktoś cię odwiedzi i sprawdzi " co masz w środku kotku" - Przeczeszą komputer z którego korespondujesz / mają program który wyłapuje słowa kluczowe/ i sprawdzą czy ktoś jeszcze nie ma dla ciebie tyle szacunku co ja i koledzy z forum. Mam dziwne przeczucie , że coś i tak mają na ciebie oko .

Kolegom z forum dziękuję za szybkie dostarczenie wszelkich danych pozwalających na identyfikację McBossa.

Siedzisz w domu, nudzi ci się i szukasz okazji do rozmow (w tym wypadku przywolujesz policje). Rozumię sytuacje. A na garbie nic nie mam. Tak samo siostry nie mam. Dziwne te twoje informacje.

@djrafal - spokojnie, szef jest wyplacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ,że jak byś znał przyczynę mego przymusowego pozostawania w domu to pewnie byś się nie chciał zamienić. Poza tym powiem ci,że po tym co zrobiłeś mnie i innym , to nawet jak bym miał zapierdziel 24h / dobę , to pofatygował bym sie na policję z taka sprawą jak twoja. Myślimy jednak w innymi kategoriami- to twój wybór. Raptem znalazłeś czas na pisanie , od 04. 01 byłeś nieuchwytny, nie odpowiadałeś na moje maila i info o tobie w tym wątku. Pewnie przez 3 dni świat jeździłeś z towarem - kto wie może takim , jaki mnie i innym zaoferowałeś na forum. Nie pisz nic więcej, bo się kompromitujesz. Masz dziś przelać pieniądze, mi to już dynda czy to zrobisz czy nie - mówiąc szczerze to jak nie wpłacisz to cała przyjemność będzie po mojej stronie, jak ci poprawią biografię. A kasę nawet za pół roku lub za rok odzyskam przez sąd z odsetkami. Dalszą korespondencję z tobą , McBoss, uważam za zbędną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, gdybym chcial Cie oszukac to raczej bym klamal, ze wyslalem paczke, ze byc moze na poczcie zaginela. Ale nic takiego nie mialo miejsca. Telefon mial miec zmieniona obudowe by wygladal na nowy i stalo sie co sie stalo... Poza tym napisalem Ci, ze telefon nie wyslany, a pieniadze zostana zwrocone.

Mankowi tez odrazu napisalem, ze telefon sprzedalem komus innemu i jemu tez pieniadze za kilka dni zostana zwrocone (tak odrazu po dogadaniu sie z toba napisalem).

Tak czy owak radze ostudzic emerytalny zapal do kontaktu z ludzmi i cierpliwie poczekac na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ok 9.50 dostałem takiego maila:

w domu jestes to monitoruj konto (zaliczke wzialem i wplacilem w placowce PKO dzisiaj z rana) napisz mi na pw jak pieniazki dojda

pzdr

Pieniądze wpłynęły ok 11.00 na konto. Dokument potwierdzający zwrot kasy dołącze do pozostałych które przekaże policji.

Swoją drogą , ostatni post w tym wątku McBossa to już szczyt tupetu i bezmyślności. Wnioskuję o całkowite usunięcie go ze społeczności A4Klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoje. Byc moze zle mnie zrozumiales, ze tak wnioskujesz. Nie wiem oraz nie chcę wiedzieć.

Uzytkownika manka rowniez prosze o powiadomienie w temacie jesli pieniadze dotra do niego. Sprostowanie rowniez wypadaloby wtedy napisac (krupskim oraz maniek) do moderatorow.

Transakcji poprzez to forum mam za soba juz sporo. Jedno czy dwa potkniecia ktore zostaly WLASCIWIE rozwiazane nie powinny zle wplywac na ocene mojej osoby. Dlatego prosze o rozwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krupskim doprowadź do sprawy jeśli zdołasz. Np. Przegrana nawet w zawieszeniu spowoduje że nie można otrzymać ŚWIADECTWA NIEKARALNOŚCI przez 20 lat, w wypadku moim (belfer) i żony (supermarket) tracimy pracę.

Mc Boss - tak sobie wyobraziłem ze chcę np. żonie/dziecku/matce kupić komórkę na urodziny. Wpłacam pieniądze, urodziny się zbliżają a tu ani kasy ani komórki :kwasny:. Urodziny mijają itd. Moim zdaniem krupskim jest naprawdę opanowany, bo mnie by ..... trafił.

Nie rozumiem też tego czekania do wypłaty - 2 gości wpłaciło pieniądze i jedne wiadomo trzeba zwrócić, a kolega(?) McBoss je wydał? Czy tylko ja tu widzę coś dziwnego? To w końcu ilu ludziom została sprzedana?

Człowiek honorowy kupiłby komórkę i wysłał jak obiecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...