Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek honorowy kupiłby komórkę i wysłał jak obiecał.

Rozwazalem taka opcja, ale w tym wypadku by to nie przeszlo.

Mc Boss - tak sobie wyobraziłem ze chcę np. żonie/dziecku/matce kupić komórkę na urodziny. Wpłacam pieniądze, urodziny się zbliżają a tu ani kasy ani komórki .

Rozumię Twoje wyobrażenia. Również źle mi jest gdy wiele rzeczy sobie wyobrażam, czasem nawet nie jestem w stanie ich 'ogarnąć'.

krupskim doprowadź do sprawy jeśli zdołasz. Np. Przegrana nawet w zawieszeniu spowoduje że nie można otrzymać ŚWIADECTWA NIEKARALNOŚCI przez 20 lat, w wypadku moim (belfer) i żony (supermarket) tracimy pracę.

Bedziesz swiadkiem?

Zainteresowanych sprawą prosze o zapoznanie sie z Art. 191. § 1. KK

Paragraf rowniez jest na przekazanie danych osobowych. Wpisy na ten temat rowniez mam skopiowane na nosnik, wiem kto komu i kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paragraf rowniez jest na przekazanie danych osobowych. Wpisy na ten temat rowniez mam skopiowane na nosnik, wiem kto komu i kiedy...

Mamy sie bać ? Miałeś być przecież uczciwy i co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paragraf rowniez jest na przekazanie danych osobowych. Wpisy na ten temat rowniez mam skopiowane na nosnik, wiem kto komu i kiedy...

Mamy sie bać ? Miałeś być przecież uczciwy i co ?

Uczciwy to ja jestem. Niech kolega krupski lub maniek napisza czy ich oklamalem?? Sprawe postawilem jasno.

Jeszcze nie ma osoby ktora zostala przeze mnie oszukana.

Do tej pory jesli byly jakies problemy to byla tylko kwestia czasu - zaplaty albo zwrotu pieniedzy.

To ze ktos nie potrafi zrozumiec, ze czlowiek pracuje i nie ma czasu by w przeciagu 8 godzin odpisac na PW czy cokolwiek to juz nie jest moja wina. Mankowi odrazu przeciez napisalem, ze pieniadze zostana zwrocone, nie klamalem bylem uczciwy. Krupskiemu rowniez pisalem ze telefon wysle i mial byc wyslany, ale niestety ulegl uszkodzeniu o czym nie zdazylem powiadomic kolegi krupskiego. Nadgorliwosc panowie sie klania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy zdecydowanie inne poczucie pewnych wartości... Sprzedać telefon dwóm różnym osobom to trzeba być zwykłym oszustem i naciągaczem... Jeszcze się tłumaczysz że go popsułeś w co Ci kompletnie nie wierzę. Sprzedałeś go pewnie osobie trzeciej, która najwięcej zaoferowała za niego kasy...

Twierdzisz że jesteś uczciwy, a ledwo przyszedłeś na forum to zaraz trafiłeś na czarna listę - karieria godna Dyzmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie regulamin

Planujesz zakup lub sprzedaż na forum? Pamiętaj, że forum nie jest gwarantem poprawnego przebiegu transakcji z jakimkolwiek użytkownikiem, nie jest żadną ze stron oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za takie transakcje.

Dział ogłoszeń na forum jest tylko tablicą ogłoszeniową - to nie serwis aukcyjny, który może czuwać nad bezpieczeństwem kupujących i sprzedających. Nie posiadamy danych użytkowników, którzy przeprowadzają sprzedaż, nie jesteśmy w stanie zweryfikować ani wpływać na żaden etap przebiegu transakcji.

Jeżeli chcesz coś kupić/sprzedać to po prostu przestrzegaj kilku zasad, a jeśli osobiście nie znasz forumowicza, z którym dokonujesz jakichkolwiek transakcji to:

- staraj się wybierać wysyłkę za pobraniem i najlepiej z opcją sprawdzenia przesyłki przy kurierze lub listonoszu;

- nie wysyłaj pieniędzy przed otrzymaniem towaru.

Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli nie znasz sprzedawcy, to stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Nie ma czegoś takiego jak "okazja"!

Stosowanie się do tych bardzo prostych zasad pozwoli Tobie sprawnie zakończyć wszelkie wymiany handlowe i zminimalizuje możliwość wystąpienia przykrych sytuacji, w których zostaniesz oszukany. Administracja forum dokłada wszelkich starań by wyeliminować nieuczciwych sprzedawców, jednakże nie może być pociągnięta do odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów z kupnem/sprzedażą.

szkoda że zostaliście wydymani na naszym forum ale Q..wa czytać gelulamin.

a jest opcja żeby np uwaga typu- kupuj za pobraniem!! lub wpłąta na konto na własne ryzyko była na każdym ogłoszeniu kupię/sprzedam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani miesiaca na forum od kiedy moze sprzedawac, juz 3 podejrzenia oszustwa ktore defakto wyjasnil, choc kto by nie wyjasnil jak sie zrobilo tak goraco pod d*pa i jeszcze twierdzi, że całkowicie uczciwy i tyyyyle transakcji za soba na forum. Uwielbiam takich sprzedajacych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]że całkowicie uczciwy i tyyyyle transakcji za soba na forum. Uwielbiam takich sprzedajacych :)

tyyyyle transakcji ale jako kupujacy

@jarko - no co ty? chcesz moge ci udowodnic ze telefon caly czas w domu, i uszkodzony... tylko czy jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Krupskiemu rowniez pisalem ze telefon wysle i mial byc wyslany, ale niestety ulegl uszkodzeniu o czym nie zdazylem powiadomic kolegi krupskiego"

chlopie, Ty robiles kiedykolwiek jakies interesy?

na allegro dostajesz za taka akcje negatywa i nie ma zmiluj

jestes niewiarygodny i krecisz

do tego jeszcze sie stawiasz

nie podoba mi sie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarko - no co ty? chcesz moge ci udowodnic ze telefon caly czas w domu, i uszkodzony... tylko czy jest sens?

Ale jak mi to udowodnisz że to ten sam telefon i wówczas został uszkodzony a nie dzisiaj ?

Pokazaleś już jaki jestes uczciwy, ja Ci nie wierze i tyle. Mam też nadzieję że szybko tu na forum również inni Ci szybko nie uwierzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Krupskiemu rowniez pisalem ze telefon wysle i mial byc wyslany, ale niestety ulegl uszkodzeniu o czym nie zdazylem powiadomic kolegi krupskiego"

chlopie, Ty robiles kiedykolwiek jakies interesy?

na allegro dostajesz za taka akcje negatywa i nie ma zmiluj

jestes niewiarygodny i krecisz

do tego jeszcze sie stawiasz

nie podoba mi sie to

Numer na uszkodzenie to najczestszy sposob kretaczy aby uniknac odpowiedzialnosci za niedokonczenie transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Krupskiemu rowniez pisalem ze telefon wysle i mial byc wyslany, ale niestety ulegl uszkodzeniu o czym nie zdazylem powiadomic kolegi krupskiego"

chlopie, Ty robiles kiedykolwiek jakies interesy?

na allegro dostajesz za taka akcje negatywa i nie ma zmiluj

jestes niewiarygodny i krecisz

do tego jeszcze sie stawiasz

nie podoba mi sie to

Kolezko, allegro uzywam dluzej niz mozesz sobie wyobrazic.

@jarko - nie ma sensu w tym co piszesz. Uwazasz, ze moglbym specjalnie zepsuć telefon?

@wustyle - zanim sam urwalem tasme telefon trafil do Nokia Center (tam niestety nie naprawili go, dlatego sam probowalem). Mam potwierdzenie wydania telefonu od nich, naprawde takie rzeczy mam ci tu wkleic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarko - nie ma sensu w tym co piszesz. Uwazasz, ze moglbym specjalnie zepsuć telefon?

Jasne, za to tutaj jest wszystko czytelne i klarowne:

@wustyle - zanim sam urwalem tasme telefon trafil do Nokia Center (tam niestety nie naprawili go, dlatego sam probowalem). Mam potwierdzenie wydania telefonu od nich, naprawde takie rzeczy mam ci tu wkleic?

Telefon był w serwisie, a Ty go w między czasie sprzedawałeś - i to dwóm osobom conajmniej. Nokia go nie naprawiła więc sam próbowałeś co Ci się jednak nie udało po czym stwierdziłeś że się zepsuł i zwracasz kasę :kox:

Jesteś uczciwy jak mało kto :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wustyle - zanim sam urwalem tasme telefon trafil do Nokia Center (tam niestety nie naprawili go, dlatego sam probowalem). Mam potwierdzenie wydania telefonu od nich, naprawde takie rzeczy mam ci tu wkleic?

w ogloszeniu bylo ze telefon to padlo uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wustyle - zanim sam urwalem tasme telefon trafil do Nokia Center (tam niestety nie naprawili go, dlatego sam probowalem). Mam potwierdzenie wydania telefonu od nich, naprawde takie rzeczy mam ci tu wkleic?

w ogloszeniu bylo ze telefon to padlo uszkodzone?

Telefon gdy wychodzi z serwisu jest w 100% sprawny, po wszelkich testach itp, do 6 miesiecy uzytkowania nawet obudowe wymieniaja jak im sie odpowiednio zasugeruje. Dlatego mialbyc sprzedany jako sprawny.

@jarko - z moim garbem, zawsze moglbym nie zwrocic kasy czyz nie? poza tym no kurde, czyz nie wykazuje sie uczciwoscia oddajac pieniadze? w koncu to nie przestepstwo. Pieniedzy tych moglbym nie oddawac, nie wiaza mnie tu zadna umowa cywilno prawna itd. Zwykla wplata pieniedzy na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz to już jest takie pier..lenie za przeproszenie. zamknąłbym temat chyba że są jeszcze jacyś oszukani- koleś jest oszust, naciągacz i tyle w temacie- oby tylko już nikogo nie wydymał na kasę.

McBoss nie znam Cię ale jakbys miał choś trochę honoru przeprosiłbyś chłopaków zarząd że namiesałeś a nie jeszcze dyskutujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wustyle - zanim sam urwalem tasme telefon trafil do Nokia Center (tam niestety nie naprawili go, dlatego sam probowalem). Mam potwierdzenie wydania telefonu od nich, naprawde takie rzeczy mam ci tu wkleic?

w ogloszeniu bylo ze telefon to padlo uszkodzone?

Telefon gdy wychodzi z serwisu jest w 100% sprawny, po wszelkich testach itp, do 6 miesiecy uzytkowania nawet obudowe wymieniaja jak im sie odpowiednio zasugeruje. Dlatego mialbyc sprzedany jako sprawny.

@jarko - z moim garbem, zawsze moglbym nie zwrocic kasy czyz nie? poza tym no kurde, czyz nie wykazuje sie uczciwoscia oddajac pieniadze? w koncu to nie przestepstwo. Pieniedzy tych moglbym nie oddawac, nie wiaza mnie tu zadna umowa cywilno prawna itd. Zwykla wplata pieniedzy na konto.

Znaczy co, sprzedawałeś telefon który był uszkodzony, miał byc naprawiony ale nie wyszlo ( w co nie wierze), potem sam rece wlozyles nie informujac o tym kupujacego i jak juz calkiem sie nie udalo to wtedy sie kapnales ze warto by bylo taka informacje dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielom - dokladnie.

@MARCIN607 - na PW poszly przeprosiny do chlopakow. Nie ma co drzec kotow. Sam nie chcialbym sie znalezc w takiej sytuacji (aczkolwiek, znajdowalem sie niejednokrotnie kozystajac z allegro no i musze przyznac ze byc moze to mnie nauczylo cierpliwosci, ktorej brakuje tutejszym chlopakom - moja zla cecha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ,że jak byś znał przyczynę mego przymusowego pozostawania w domu to pewnie byś się nie chciał zamienić. Poza tym powiem ci,że po tym co zrobiłeś mnie i innym , to nawet jak bym miał zapierdziel 24h / dobę , to pofatygował bym sie na policję z taka sprawą jak twoja. Myślimy jednak w innymi kategoriami- to twój wybór. Raptem znalazłeś czas na pisanie , od 04. 01 byłeś nieuchwytny, nie odpowiadałeś na moje maila i info o tobie w tym wątku. Pewnie przez 3 dni świat jeździłeś z towarem - kto wie może takim , jaki mnie i innym zaoferowałeś na forum. Nie pisz nic więcej, bo się kompromitujesz. Masz dziś przelać pieniądze, mi to już dynda czy to zrobisz czy nie - mówiąc szczerze to jak nie wpłacisz to cała przyjemność będzie po mojej stronie, jak ci poprawią biografię. A kasę nawet za pół roku lub za rok odzyskam przez sąd z odsetkami. Dalszą korespondencję z tobą , McBoss, uważam za zbędną.

Ja już jestem po wizycie policji. Dochodzeniowiec bez specjalnego zdziwenia czytał posty McBossa. W związku z tym ,że podałem mu też wydruk z banku świadczący o zwrocie gotówki, sprawa karna nie będzie prowadzona. Jednak dokumenty zostały przyjęte i KM Policji w Krośnie Odrzańskim zostanie powiadomiona o zaistniałych faktach. Podtrzymuję wszystko co jest napisane w cytowanym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...