Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

idzcie na policje złozyc zawiadomienie, szkoda czasu

o kasie nie wspominam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać kto złożył to dostał :good:

Jestem zwolennikiem że jak ktoś mi utrudni życie to ja "pięknym za nadobne"

I jak bym dostał zwrot kasy to bym z tym nie leciał od razu na policję, żeby zamknąć sprawę.

A nawet myślę że bym o tym zapomniał (wiek rozumiecie i tyle się dzieje nie sposób ogarnąć), wezwanie na wyjaśnienia to fajna rzecz i miła odmiana dla kogoś kto zalega.

Trochę cięty jestem po tym jak bracia zrobili robotę za 25 000, wzieli kredyt na 10 000 na maszynę do tej roboty, zlecający nie zapłacił a pieniądze od inwestora wziął. Matka spłaca maszynę z emerytury do dziś :wallbash:.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:02_________________________________________________W adresie który ustaliliśmy mieszka jego była której zalega z alimentami.

Umowy pisemnej nie było i szukaj wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak z tą moją kasą?

Deadline , poniedziałek 16 stycznia 2011 , godz. 20:00 Bartek napiszesz czy dostałeś dukaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jak nie dostanę, to się przejdę na 997. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:44_________________________________________________Niestety termin minął, a pieniędzy nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że mcboss był wczoraj na forum , ale olał sprawę i się nie odezwał. Bartek pieniędzy nie odzyskał Tak więc ja słowa dotrzymuję i mcboss kończy karierę na forum, a Ty Bartek tak jak pisałeś możesz udać się na Policję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu mowilem, zeby banowac

I połowa z tych ludzi by nie dostała kasy w ogóle..

Tak niestety/stety został tylko DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że jednak wszyscy (poza DJem) dostali pieniądze..

I zmieniło to o tyle, że jeśli dostałby bana dwa tygodnie temu, to nie było by z nim żadnego kontaktu --> nie miałby złudnej nadziej, że na forum zrobi karierę --> nie starałby się jeszcze jako tako tego załagodzić. Sprawa pozostałaby w rękach policji. A tak mimo upływu czasu większość pieniądze dostała.

A tak co? Ban i do widzenia, radźcie sobie sami..

Nie ma co drążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kończymy ten temat. Trafił na czarną listę. A ja z Dj-em mam kontakt na pw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...