Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!


matii9255

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum Klub SEAT IBIZA Polska rozpoczęły się zapisy na karty rabatowe na stacjach LOTOS. Warunki są bardzo korzystne ponieważ jest to program specjalnie przygotowany dla Klubu SEATA(stacje LOTOS nie mają w swojej ofercie takiego programu). Warunki są jasne i zostanie podpisana umowa.

Oto jak przedstawiają się warunki( tekst skopiowany z forum SEATA):

Przy tankowaniu ok. 120 000 litrow jak na Orlenie dostaniemy 14 groszy rabatu. Gdy wzrośnie tankowanie do 150 000 litrow miesięcznie dostaniemy 20 groszy rabatu a przy 300 000 litrow dostaniemy 30 groszy!!!(za kazde 10 tys litrow 1 grosz wiecej)

Dodatkowo dostaniemy ok. 10% rabatu na myjnie, oleje, plyny do spryskiwaczy i inne podobne rzeczy na stacjach a przy 300 000 litrow 20% rabatu!!!

Mozna otrzymac takze dodatkowy rabat za płatnosci kartami Milenium, Meritum bank itp(gdzie banki zwracaja 3-5% za tankowanie paliwa na stacjach - tj ok 20-25 groszy na litrze to wychodziloby juz 40-50 groszy rabatu :)

Myślę że są to korzystne warunki większości osób. Jedynym minusem jest mała ilość stacji która jednak ciągle rośnie:)))

Zapisy na kraty trwają(jednak nie wiadomo jak długo bo lista osób chętnych ciągle rośnie a możliwe, że jest rabat wyrabianych kart...więc chyba trzeba się śpieszyć:)))) a zapisywać się można pod adresem: http://klubseatibiza.pl/lotos/

Koszt karty to 10zł + przesyłka 5 zł

Link do wątku na forum SEATA jeżeli ktoś będzie bliżej zainteresowany: http://www.klubseatibiza.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=39269

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na bieżąco śledzę sytuację z tymi kartami na forum seata i sam też już kartę Lotos zamówiłem :decayed: 14 gr/l piechotą nie chodzi, a jak suma tankować będzie większa to już w ogóle Dzień Dziecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chciałeś orlen to trzeba było wyrobić właśnie u seata, teraz juz chyba nie beda wyrabiac, chociaz moze jeszcze dzisiaj dalbys rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa zacna, tylko zastanawia mnie fakt czemu nasz klub czegoś podobnego nie zorganizuje :naughty: przecież mamy 4x tyle użytkowników jak dobrze widzę :decayed: a w klubie ibizy to zdaje się już druga taka akcja po orlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością na ORLEN byłoby dużo chętnych u nas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie mamy karty Lotos biznes...40 groszy/litr rabatu na stacjach franczyzowych i 50 na firmowych.

Mamy mapki z lokalizacją stacji w całym kraju. Nie jest ich wcale tak mało,a dużo nowych ma powstać w tym roku między innymi na nowej A2 przy przejściu granicznym w Świecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa zacna, tylko zastanawia mnie fakt czemu nasz klub czegoś podobnego nie zorganizuje :naughty:

Coco Jumbo i do przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak konkretniej Prezesie.

Jeżeli ktoś ma za dużo wolnego czasu i chce się tym zająć to proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu tego organizować .

Jak wiadomo kwota rabatu zależy od ilości nabytego paliwa. Jeśli każdy klub będzie organizował karty osobno , powstanie duże rozdrobnienie , mała ilość kupionego paliwa ->mały rabat. Niech to organizuje jeden klub , a pozostali niech dołączą wtedy uda sie uzyskac najwiekszy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu tego organizować .

Jak wiadomo kwota rabatu zależy od ilości nabytego paliwa. Jeśli każdy klub będzie organizował karty osobno , powstanie duże rozdrobnienie , mała ilość kupionego paliwa ->mały rabat. Niech to organizuje jeden klub , a pozostali niech dołączą wtedy uda sie uzyskac najwiekszy rabat.

Z tym, że jak dobrze zrozumiałem wątek o ww. kartach na forum klubu Ibizy, to Lotos ogranicza ilość wydanych kart do 3000, jak mniemam właśnie aby tego rabatu nie podbijać zbytnio. Z drugiej strony (mam nadzieję, że się mylę), przy tej ilości kart nie powinno się udać przekroczyć 150000l/m-c (patrząc na ilość zakupionego paliwa w przypadku kart Orlen/Bliska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licząc 3000 kart, kazdy tankuje 70L miesięcznie co równa sie 1000km przy spalaniu 7L to daje miesięcznie 210 000L całkiem możliwe, wiele osób robi większe przeloty, a mało kto mniejsze.

Licząc że miesięcznie tankowało by sie te 70L po średnio (średnio ropy/beny) tak dajmy 5.58zł wychodzi nam 390,6zł na miesiąc, przy rabacie 20gr na litr czyli cenie 5.38zł wychodzi 376.6zł czyli oszczędność to ok 14zł miesięcznie (przy przelocie 1000km i spalaniu 7L/100km) łatwo przeliczyć że rocznie daje to 168zł czyli trochu kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy mają dostęp do stacji LOTOS to dobra alternatywa. Ja się nie piszę, bo w okolicy nie ma stacji :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem - nie będę dywagował nad sensem poświęcenia 15pln na taką kartę - jak się uda to supcio a jak nie to wyjdzie, że Polak jak zawsze ma słomiany zapał i będzie zawsze w plecy przez swoje podejście i dobry 4-pak będę w plecy i tyle... Przyłączcie się :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie podpiszą umowy to na pewno admin forum SEATA zwróci wszystkim pieniądze...tego jestem pewien...a jeśli wyjdzie a Ty jeszcze nie wpłaciłes pieniędzy to automatycznie pojdziesz na koniec kolejki z wyrabianiem kart bo nikt nie bedzie zakładał że może jednak zapłacisz...jednak to jest Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem wplacić bo przez 3dni zebrało sie przeszlo 500 osób i może nie starczyć kart z pierwszej tury ;)

Myślę, że warto jak ktoś ma Lotos u siebie choćby ze względu na rabacik + fajne nagrody z navigator-a, na które na prawde łatwo nazbierać pkt. Na Orlenie za***nym zbierałem 2lata pkt jeżdżac prywatnym + busem w firmie i zebrałem na ... kuźwa koc jakiś biwakowy. Przeszedłem na Lotos 2 m-ce temu i mam już pkt na podobny koc (taki przykład bo na choooj mi koc).

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...