Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm


Skruszo

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych 17'' calowych felgach auto świetnie się prezentuje :thumbup1: choć trochę wysoko jest:wink:

Myślałeś o przyciemnieniu szyb?? Idealnie spasowałoby się to z kolorem auta :decayed:

A co do zawieszenia to może załóż zawieszenie s-line 1BE...? Jeśli nie chcesz gwintów...

Wejdź może do tematu z moim autem i zobaczysz jak wygląda B6 na zawiasie 1BE (z tym że fele mam 18'').

Link do tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b...bestia-238627/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten twój sedanik :wink: co do szybek to narazie w co innego kasę chce ulokować

najpierw tak jak pisałeś wpadnie zawias 1Be z tym że to po zimie , program , prawdopodobnie 2x oponki 205/50/17 bo na tych 235 beznadziejnie się jeździ ...

ewentualnie koledzy powiedzcie mi jak się jeździ na szerokości 225 ? też tak nosi po koleinach :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie koledzy powiedzcie mi jak się jeździ na szerokości 225 ? też tak nosi po koleinach :co:

tez:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 225 też nosi po koleinach :kwasny: Ale na równej drodze, zakręty to bajka :wink: Wiem trochę jak się na tym jeździ. Wiedz że 1BE jest "trochę" sztywniejsze niż standardowe zawieszenie :decayed:

Jak zmienisz zawieszenie to wstaw felgi 18" i opony 225, będzie to w miarę znośnie jeździć na nierównościach, a wyglądać będzie kozak :decayed:

Program u kogo zamierzasz robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachu

Jak zmienisz zawieszenie to wstaw felgi 18" i opony 225, będzie to w miarę znośnie jeździć na nierównościach, a wyglądać będzie kozak :decayed:

Program u kogo zamierzasz robić?

co do programu to nie wiem albo w wawie albo w górze kalwarii coś domin79 mi mówił że coś jest ...

a felga... hmm 18" nie planuje ... ja mieszkam na wsi także dla mnie i tak jest ciężko po dołach jeździć na 17"

ehh skoro na 225 też tak nosi po koleinach to chyba na następny sezon zdecyduję się na opony 205/50/17 tak tak wiem nie wygląda to tak super jak 235 ale przynajmniej będę czerpał przyjemność z jazdy :cool: zresztą ja nie jeżdżę jakoś sportowo i z dużymi prędkościami na zakrętach żebym potrzebował aż tak wielkiej przyczepności na zakrętach :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

A i dziś jeszcze kupiłem filtr kabinowy z węglem aktywnym firmy Filtron, chciałem Mann'a ale nie mieli i przeprowadzone zostało ozonowanie klimy za całe 20 PLN :D i co wy na to ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś już może na programie w Fabryce Mocy?

Albo orientujesz się jaki koszt? Nie wiem czy A3 nie podjadę na strojenie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się na wiosnę bo teraz bo teraz muszę kupić nowe opony na lato :kwasny: a zresztą na zimę mi mocy nie potrzeba :wink:

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 21:18 ----------

:hi:Powitać

Żeby nie było że wątek nie potrzebny to :

* Parę miesięcy temu wpadła gałka s-linowa - dzięki siemian

scaled.php?server=713&filename=dscf3243o.jpg&res=landing

* Ostatnio wpadło podświetlanie tablicy Led

scaled.php?server=84&filename=dscf3262o.jpg&res=landing

* W piątek meldowałem się na Dyno Day w Fabryce Mocy, Pozdro dla Prezesa i reszty chłopaków z fabryki mocy i Piotrka z B5 - miło było poznać :wink: a oto wykres mojej serii :decayed:

wykreszhamowania.jpg

* A dziś zamontowałem Rybią łuskę -sory za jakość ale ten aparat to :facepalm: każdy mniej więcej wie jak to wygląda :wink:

scaled.php?server=811&filename=dscf3258t.jpg&res=landing

scaled.php?server=204&filename=dscf3252n.jpg&res=landing

Najbliższe pany:

- Montaż wzmaka Bosse -ale to jak Dominik znajdzie trochę czasu

- Kupno czterech nowych oponek letnich 225/45/17 może Bridgestone potenza S001

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jeszcze nie masz RNS-E?

To obowiązkowy mod w środku :whistling:

Szkoda że nie zdecydowałeś się na 18" nie odczułbyś różnicy między 17"..

Ja 19" kiedyś kupiłem z B6 sedana i takie jak ty mierzyłeś te 18" były jeżdżone po całej PL i dało radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18stkach na seryjnym zawieszeniu to by była niezła koza :decayed: a poza tym mi 17" wystarcza , dużo jeżdzę po takich wiejskich drogach gdzie są niezłe doły , a co do tych co mierzyłem to były chinole...

RNS-E wygląda świetnie ale ja wiem czy mi to potrzebne... narazie raczej nie wpadnie ale ... ale to forum źle działa na ludzi i nawet jak mówią że nie będą nic robić to i tak zaczynają Rezać :decayed:

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 16:06 ----------

:hi:powitać po małej przerwie

-Wczoraj wpadł wzmak Bose :kox: w drodze powrotnej miałem mała balange :banan2: - Domin trochę się musiał na gimnastykować u mnie w bagażniku :decayed: - btw dzięki Domin

-I również wczoraj nowy włącznik świateł - dzięki siemian

20121016110.jpg

20121016109.jpg

20121016107.jpg

a tu jeszcze stary dla porównania , no i prawa strona nie świeciła :kwasny:

20121016111.jpg

Plany :

-włącznik drl/clh

-jakieś lustro z fotochromem i czujnikiem światła pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jest jest ... :kwasny:no ale cóż , nie od razu Kraków zbudowano... powoli będę starał się doprowadzić auto do stanu zadowalającego...

o pomysły nie muszę się martwić, na forum jest dużo aut które mogą służyć za wzór no i jeszcze auto Dominika:slina: a że ja się zaraz napalam i łapie bagcyla to chyba nie mam innego wyjścia jak rezać furke:decayed:

A że czarne są piękne to fakt ale powoli denerwuje mnie ten kolor... po prostu każdą ryskę każdy odprysk widać... no ale cóż...ładne nie zawsze znaczy praktyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka powodzenia w dalszych modach :) można by zakładać duży felunek tylko ceny opon to masakra jakaś za komplet 17" cali opon prawie 2 tys trzeba wywalić a co dopiero 18 czy 19 , no chyba ze ktoś che na jakimś dziadostwie jeździć najtańszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki dzięki :wink: właśnie sam się przymierzam do kupna opon i ceny mnie przerażają ... tzn teraz jest już w miarę ale jak patrzyłem jeszcze 2 miesiące temu to :shock3: 18stek raczej nie będzie bo ja jednak lubię trochę szybciej po jeździć a jakoś u nas nie ma gdzie :kwasny: a zresztą jak kupie nowe opony to ze 4 lata będę chciał na nich pośmigać

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 22:28 ----------

:hi:

Troszkę była cisza w moim temacie, z Softem miałem czekać do wiosny ale z racji że przez parę dni było ciepło a ja poczułem wiosnę no to wpadł program :decayed:*A oto wykres:

programba.jpg

*Wpadł też włącznik drl+clh teraz poszukuje lustra z fotochromem i czujnikiem światła szarego

20130206024.jpg

*Na dniach również pojawią się u mnie 4 nowe oponki Bridgestone Potenza S001 225/45/17R

Zdjęcie poglądowe:

bridgestone_potenza_s001.jpg

*Zakupiłem też zmieniarkę cyfrową, trochę lipa że nie ma RDS'a i nie wiadomo co leci , jak ktoś to już powiedział "Tylko zębowa wróżka wie co jest na CD3 i 45 Tracku" :)

YATOUR-car-changer-USB-SD-AUX-interface-for_10081771_9.jpg

A tutaj takie tam fotki jak jeszcze autko było czyste :D

20121207001.jpg

20121207.jpg

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę :hi::decayed:

---------- Post dopisany 17-07-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 16:36 ----------

Powitać :hi:

U mnie jak zwykle nie wiele się dzieje :kwasny: ale jak już coś się dzieje to się pochwalę :decayed:

z racji że już nie mogłem patrzeć na moje auto w wersji allroad postanowiłem trochę go obniżyć , a że z dobraniem s-lina jest problem wybór padł na Eibach Pro kit :) i aktualnie jest 1ba+Eibach (jak amorki powiedzą dość to zakupię takie o skróconym skoku a narazie będzie tak)

x113.jpg

q7lj.jpg

seoj.jpg

7au7.jpg

3jws.jpg

Dla większości będzie to pewnie koza ale dla mnie jak na razie jest w sam raz :) myślę że na tym setupie nawet w zimę będzie się jeździło dość przyjemnie :)

Teraz by pewnie pasowało jakieś dystanse do tego zapodać chyba nie ?

pozdrawiam:wink:

---------- Post dopisany 24-07-2013 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 20:00 ----------

dziś przyszły dwie paczuszki , większa i mniejsza:decayed:

w większej była

k9ht.jpg

v6kx.jpg

chociaż stan nie był najgorszy to stwierdziłem że szkoda zakładać jak nie ideał i poleciała od razu do Lubartowa do Reggi

a w tej mniejszej było podświetlanie do kubka i wizytownika i taki oto efekt wyszedł :)

w9pg.jpg

6t5x.jpg

1kpe.jpg

jakoś zdjęć jak zwykle pierwsza klasa :facepalm: sorry :kwasny: a to wszystko dzięki mojej xperi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem ostatnio Twoje aut - jasne ramki rzuciły się w oczy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh właśnie te jasne ramki kiepsko rzucają się w oczy , trzeba było brać czarne ...:decayed:

Słyszałem że i Ty kupiłeś B6 :D tylko szkoda że nie sedan :grin:

a twoje B5 widziałem w kurowie u mechanika stało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj szwagier tam pracuje:decayed:

Szkoda, ze nie sedan ale juz trudno.

Na Eibach- ach Twoja B6 wyglada zdecydowanie lepiej.

Jakas 17 mniej oem-owa by sie przydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki dzięki :) twoja też jest kosa :D

felga narazie zostanie bo szczerze mówiąc to mi się podoba :)

a u Drążka to ja też wszystko robię :)

---------- Post dopisany 09-08-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2013 at 17:50 ----------

:hi:

Wpadła nowa kiera i dekory oklejone folią więc pochwalę się środkiem.

0ue7.jpg

160o.jpg

5ht7.jpg

3h6v.jpg

o341.jpg

kierownica oczywiście obszywana u kolegi Łukasza od nas z forum =>Reggi jak najbardziej polecam :wink:

A tutaj takie tam foto :wink:

2di8.jpg

xnyb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...