Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Montaż elektrycznych szyb w tylnych drzwiach


jamnikk

Rekomendowane odpowiedzi

Można zacząć od ustawienia:

Select 46 (Comfort System)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 61 (Variants Reduction)

0 - w/o light package / four door control modules (PR-QQ0/4R4)

1 - w/o light package / mech. window regulators rear (PR-QQ0/4R5)

2 - with light package / four door control modules (PR-QQ1/4R4)

3 - with light package / mech. window regulators rear (PR-QQ1/4R5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotostory jeszcze nie ma ale kilka osób na forum przymierza się do tej modyfikacji - także ze spokojem... W niedługim czasie na pewno coś powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów mógłby mi udzielić informacji czy podnośniki do szyb manualne różnią się od elektrycznych?? Zwalił mi się podnośnik prawej tylnej szyby i chce kupić na alledrogo. Znalazłem podnośniki do manualnego i elektrycznego podnoszenia szyb i wg mnie nie różnią się nieczym (oprócz koloru plastiku). Jakie jest Wasze doświadczenie w w/w temacie??

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że podnośnik jest identyczny - kolorem mogą się różnić ze względu na rok modelowy - chyba w starszych był zielony plastik a w młodszych rocznikach niebieski... Tak czy siak w ETCE jest tylko jeden numer dla podnośnika bez rozgraniczenia na korba/elektryka. IMO to ta sama część - jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak myślę. Aczkolwiek zastanawiają mnie te kolory: korby mają zawsze biały plastik, a elektryka niebieski. Dlatego pytanie czy to jest to samo. Ciekawym jest też, że etka pokazuje tylko jeden rodzaj tych mechanizmów: mianowicie z końcówką 8E.... C. Na alledrogo nie udało mi się znaleźć z końcówką C tylko albo bez końcówki lub z końcówką A lub B. Z tąd właśnie pojawiło się moje pytanie na ten temat.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprosić kogoś kto akutalnie grzebie przy drzwiach - aby odczytał nr z ponośnika i będziemy wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprosić kogoś kto akutalnie grzebie przy drzwiach - aby odczytał nr z ponośnika i będziemy wiedzieć ;)

instalowałem elektryke tylnych szyb i nie wymieniałem podnośników gdyż silniczki pasują w miejsce korb bez przeróbek. Ponieważ miałem komplet do przekładki to siłowniki z niebieskim plastykiem 8E0 839 462 B i 8E0 839 461 B mi zostały i są do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może ktoś jakieś fotostory cyknie bo też bym się za to zabrał. :decayed:

Instalowałem elektryke tylnych szyb i nie wymieniałem podnośników gdyż silniczki pasują w miejsce korb bez przeróbek.

Nie trzeba nic przerabiać!? Tego się obawiałem ale cenna informacj mnie uspokoiła. :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...