Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro


Wulki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To moja A4. Powoli zastanawiam się co by tu w niej jeszcze zrobić.

Czekam na opinie i jakieś rady.

Planowane zmiany na razie to:

-Zmiana gazu na sekwencję

-Zmiana kierownicy - pewnie na s-line

-Wymiana licznika na pełny FIS

-W przyszłości większa gleba

Pozdrawiam!!! :quattro:

e3c82b0b84d5a705.jpg

02f6dde345037ada.jpg

1c0f9a2790476fec.jpg

ce355eaba9d970d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda tego silnika wogóle pod gaz robić... jesli kogos nie stac, na takie spalanie, jakie ma taki silnik, to lepiej kupic diesla, i cieszyc sie spalaniem 6l /100 km

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fura duzy silnik, ale gazu nie wkładaj szkoda motoru, jak cię nie stać to kup diesla jak radzi kolega kuba.olkusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam gaz i jestem zadowolony a audiczki napewno nie sprzedam zalozylem przed swietami stag300 poki co zrobilem dopiero jakies 1000km i nie wiem jak bedzie sprawowac sie pozniej ale narazie jest git :th:

a tak wogole to kolega nie pytal czy zakladac czy nie tylko co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakoś zakryj tablice rej. na fotkach różni ludzie mogą tu wchodzić... A co do autka to ładniutka maszyna, tak jak mówisz zmień kierunki w błotnikach na białe - tania sprawa, jak chcesz zobaczyc białe na sreberku to zobacz jak to wygląda u mnie :wink4: niżej masz link. Ja bym jeszcze wymienił te lampy co masz na przodzie na ori Valeo poliftowe, na tył masz założone ciekawe lampy mi się podobają :th: jeszcze jakaś lekka gleba by się przydała :wink4: Co do gazu nie będę się wypowiadał bo ja czegoś takiego nie toleruję - dlatego mam diesla :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda tego silnika wogóle pod gaz robić... jesli kogos nie stac, na takie spalanie, jakie ma taki silnik, to lepiej kupic diesla, i cieszyc sie spalaniem 6l /100 km

;]

Po pierwsze to robione teraz sekwencje są już tak spasowane że wcale nie psuje to silnika, skoro kolega sobie kupił 2.8 to napewno dla pięknego dźwięku silnika V6, poza tym jak ktoś dużo jeździ to szybko się zwraca, poza tym zawsze lepiej jest taniej jeździć bo pozniej zostaje na inwestycje takie jak kolega planuje zrobić. Ja w moim 2.4 też mam gaz i wcale nie żałuję. Poza tym żeby silnik miał porównywalne osiągi do 2.8 to trzeba by było zainwestować w 2.5TDI a taki to podobno w mieście pali 11-13l ropki na 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 tdi 11- 13 ropy w miescie ??????? czlowieku ....

10-11 litrow to max ile spali taki silnik w miescie

co do audi

to wymienilbym rpzednie lampy na fk/depo/valeo

kierunki na biale

dal wieksza glebe

kiere na eSowa

fotele na skorzane lub skorzane od "S"

sciemnil lekko szyby

zamontowal podlokietnik

i ......

wymontował gaz ;P

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by było zainwestować w 2.5TDI a taki to podobno w mieście pali 11-13l ropki na 100km.

Zeby 2.5 spalił w miescie 11-13 litrów to trzeba sie naprawde starać... 9-10 to jest spalanie przy normalnej jezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tych kierunkach?

http://www.tuning1.com/info.php?co=4668

idz sobie do serwisu skody i powiedz że chcesz kierunki od Octavii RS, coś koło 30zł/ kpl, ładnie przydymione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam kolege. Wulki czemu wczesniej cie tu nie bylo :).

Koledzy autko jest super, gaz juz ma,( czytanie ze zrozumieniem, chce zmienic na inny) super smiga, wogole ten naped na 4 :):evil:

A zabudowa audio?? Nie chwalisz sie?? :) :gwizdanie: :evil: Powiem ze ladnie gra.

Zmieniaj kierunki,na te co ja mam i gleba, bedzie super.

Pozdrawiam i do zobaczenia. :>[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 14:27_________________________________________________Przepraszam, poprawka, aktualnie nie ma gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto z idealnym silnikiem i do tego quattro :hi:

nie przejmuj się gazem, chociaż przydałaby się sekwencja bo zwykły gaz nadaje się raczej do silników gaźnikowych.

Ci co jeżdżą dieslami i narzekają na gaz widać mają doświadczenie... chyba te diesle tak im się psują że narzekają. A teksty, że wstyt gaz zakładać to już szczyt, chodzi o to, aby było taniej, a jak chcesz się powściekać to na bęzynę wrzucasz i jazda... dla mnie kicha to dźwięku diesla słuchać...

A 2.8 na gazie czy bez i tak każdego diesla w a4 z tego rocznika objedzie... dlatego super bryczka i do tego spoko wygląda, tak trzymać, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...