Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Carbonowe dekory... warto?


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

Się zobaczy :decayed: i tak wolę Pepsi.

Ok... to tak jakbyś pił Pepsi ze szklanej butelki i z puszki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo jak bzykać laskę przez kondoma i jak bez ...haha ot takie porównanie . Ja polecam pokrycie carbonem u tego ziomka co podałem..robi profi robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do niego..niestety w kwestii kierownic koleś leży :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo zachodu jest żeby samemu zrobić sobie takie listwy? wszystkie potrzebne materiały można kupić :eusathink: trochę chęcia do tego dodać i chyba samemu też powinno dać radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To życzę Ci powodzenia. Też kiedyś myślałem, że to proste jak wyszczyć dziurę w śniegu.. kupiłem włókno, żywicę, kubeczki, pędzelki..płytę 2 x DVD z instruktażem i ... d*pa bąbelki powietrza powychodziły, włókno ciężko załamać na krawędziach i jeszcze ciężej polakierować ładnie na full połysk :facepalm: Wynikiem czego ponad 150 zł poszło się kochać na taką próbę.

Trzeba mieć niewąską cierpliwość..ogrom czasu i warunki bo te nie mogą być byle jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To życzę Ci powodzenia. Też kiedyś myślałem, że to proste jak wyszczyć dziurę w śniegu.. kupiłem włókno, żywicę, kubeczki, pędzelki..płytę 2 x DVD z instruktażem i ... d*pa bąbelki powietrza powychodziły, włókno ciężko załamać na krawędziach i jeszcze ciężej polakierować ładnie na full połysk :facepalm: Wynikiem czego ponad 150 zł poszło się kochać na taką próbę.

Trzeba mieć niewąską cierpliwość..ogrom czasu i warunki bo te nie mogą być byle jakie.

No to nieźle :thumbdown: Może jak kiedyś będzie większy przypływ dodatkowej gotówki to się szarpnę na zestaw startowy co by spróbować i nie żałować, że nie próbowałem :wink: Ale dzięki za przydatne info :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od gościa gdzie kupiłem tapicerke z eski miał cały kpl listw ori carbon nie żadna folia wszystkie dekory za 350zł ja tego nie brałem bo carbon mi osobiście już sie nie podoba DLA ZAINTERESOWANYCH NUMEREM TELEFONU DO GOŚCIA 609 04 04 03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale hydrografiką, mam ja u siebie ok 1,5 roku

a41q.jpg

87r.jpg

i dla porownania wczesniejsza folia

48h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już folia była lepsza :wink:

nie ma porównania nawet:facepalm:, folia po roku czasu od telefonu porysowała sie, gdyby była z połyskiem moze i by była ładniejsza, a na fotce makro ładnie wyglada bo ma strukture wyraźną, jak znajde jakaś fotke gdzie widać całość to zmienisz zdanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...