Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Carbonowe dekory... warto?


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

Ponieważ padły pytania odnośnie renowacji oraz hydrografiki, chciałbym przekazać Wam drodzy koledzy, że hydrografikę możecie zlecić mojej osobie w Poznaniu.

Zajmuję się tym od dwóch lat, dokonywałem wielu modyfikacji w wewnątrz jak i zewnątrz aut, motocykli, quadów, sprzętu RTV i AGD oraz wielu innych.

Hydrografika w dużym skrócie polega na nałożeniu wybranego wzoru na powierzchnię danego elementu. Transferowy druk wodny jest doskonałą alternatywą na nowy IMAGE samochodu, wnętrza, odnowienie, renowacja, zmiana koloru drewna, włókna węgłowego, kamienia, kamuflażu oraz wiele innych zastosowań. Z moich usług korzystało wielu klientów, którzy narzekali na zniszczone, przetarte lub uszkodzone elementy konsoli, rączek, boczków itp.

Na etapy hydrografiki składają się:

1) Przygotowanie powierzchni do malowania

2) Lakierowanie lakierem podkładowym

3) Lakierowania lakierem bazą

4) Proces nałożenia hydrografiki

5) Zabezpieczenie powierzchni lakierem bezbarwnym

6) Polerowanie elementu

Przykładowe zdjęcia znajdziecie poniżej lub w katalogu Picasa. Wszystkie przedstawione prace zostały wykonane przeze mnie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

+48 505 284 777

centrumsamochodowe.com.pl

Dla przykładu:

Rączki widoczne na pierwszym zdjęciu oraz elementy obudowy sterowania szyb, 4 rączki i 4 elementy cena: 300zł

Pozdrawiam

https://picasaweb.google.com/lh/photo/nRkrMagHRxaigzr70iEKrFBwUvdEdIuU2SIfb_XUAXU?feat=directlink

https://picasaweb.google.com/lh/photo/5fS2eFc7jxCgpxLUbL79B1BwUvdEdIuU2SIfb_XUAXU?feat=directlink

ALBUM: https://picasaweb.google.com/116893004785575190858/DropBox?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLzq_dO3iq3A8AE&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem oklejone kilka plastikow w poprzednim aucie folia 3M carbon (klejone na cieplo z pomoca opalarki), jesli zostawisz odpowiednio duzo miejsca na zakladke to nawet jak beda Wam jaja zamarzac to nic nie powinno sie stac z folia (moje listwy przetrwaly norweskie mrozy)... najwazniejsza czesc to dokladnie oczyscic klejona powierzchnie! po latach mozna zerwac folie i po podgrzaniu opalarka mozna ja przykleic znowu... wiec moim zdaniem jest na pierwszym miejscu jesli chodzi o mozliwosc powrotu do wersji ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oklejanych elementów to uczulam na fakt, że różne rzeczy mogą się z nim dziać przy mocnych wachaniach temperatury. Flyerowi oklejane listwy carbonowe popękały gdy zostawił auto na zewnątrz przez noc przy -25 stopniach.

Wszystko jest kwestią odpowiednich materiałów Piotrze. Koleś u którego robię carbon mówił, że przy pierwszych podejściach z węglem powierzchnia z żywicą pękała, a przy wysokiej temp. też działy się z tym różne rzeczy . Teraz daje chłopak gwarancje na to co robi, a robił rzeczy dla paru firm liczących się na rynku.

Lukas G.. 1200 zł czy ja wiem czy to taka dobra cena :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy robi carbon..robił i mi i wyszło jak ori..jak ktoś chętny to za komplet listew (drzwi + popielniczka przód i tył + w około ramki zmiany biegów) - wychodzi 950zł..u mnie nie poznasz się czy ori czy robiony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Dostałem odpowiedz .Pokrycie obudów lusterek 150 pln /szt więc całkiem dobra cena jak za pokrywanie Carbonem

Tak. Tylko ciekawe czy daje gwarancje że w zimę nie popękają :wink:

Zdjęcie mojej kiery.

546577_3551665799674_1513500726_3113593_783589753_n.jpg

Koleś tak ogarnął na profi poziomie. Nawet nie widać łączeń/ zakładek.

Lakierowanie profi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga czemu mają popękać ??przecież nie mamy -50 w zimę . Raczej nie popękają jak koleś już tyle projektów robił i nikt się nie skarżył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne wypadki chodzą po ludziach.. ponoć jak da się złej żywicy to może przy minusowej temperaturze strzelić..

Dziś byłem na spotkaniu z innymi gośćmi od carbonu. Niedługo będę miał próbki prac od nich to zamieszczę jakieś foto.

Podrzucam foto mojej kiery jak dla mnie ogarnięte profi. DSC06552.jpgDSC06497.jpg

DSC06495.jpg

DSC06512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No profeska jak się patrzy :thumbup1: A nie wiesz czy to jest tylko na żywicy? Czy pokrywał to też bezbarwnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaje... wyszło:hi:, teraz zastanawiam się czy u siebie nie zrobić listew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem tunel z A6 do hydrografiki, zobaczę jak wyjdzie. Jak będzie oki. To dam zdjęcia i namiary na goscia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem tunel z A6 do hydrografiki, zobaczę jak wyjdzie. Jak będzie oki. To dam zdjęcia i namiary na goscia :hi:

Gdzie to dawałes i jak bedziesz robił w połysk czy mat ? tu http://www.hydrografika.pl/pl/wzorniki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połysk, dzisiaj dopiero wysłałem . Jak będzie gotowe to dam zdjęcia i namiary. a jak spier...i to nic nie będzie :decayed: na koniec następnego tygodnia ma być u mnie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej.. wiesz jaki to efekt nie.. to jak HopCola i i oryginalna CocaCola :decayed: Niby smak podobny, niby pieni się podobnie..a jednak chojnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...