Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Instalacja gazowa stella

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem montazu gazu.

Bylem dzisiaj u jednego gazownika ktorego polecil mi kumpel...

Chlop zaproponowal mi instalacje firmy STELLA za 2000zl! cena jest dla mnie zdziwieniem nie powiem (liczylem na wiecej chlopaki z forum pisza o cenach zaczynajacych sie od 2400zl) a co do firmy nie mam pojecia czy jest dobra badz nie, dlatego prosze o Wasze opinie

Opublikowano

u kogo byłeś nie znam wogule tej nazwy??

jakei podzespoły sterownik reduktor wtryski

Opublikowano
  • Autor

u kogo byłeś nie znam wogule tej nazwy??

jakei podzespoły sterownik reduktor wtryski

bylem u goscia ktory ma zaklad w Starowej Gorze

ta stella z tego co pamietam jak on mowil to chyba wloska jest

reduktor nazwy nie pamietam ale mowil ze jakis polskiej produkcji

wtryski na litere "V" lub "L" juz teraz kurcze zapomnialem a nie zapisalem sobie nigdzie tez wloskie

ty mi Matius radziles zeby na Wędkarską jechac tak? na przeciw Portu?

Opublikowano

jesli maja pojecie o gazie i dobrze ci zaloza to nie ma czego sie bac bedzie dobrze. pamietaj zeby udzielili ci gwarancji i poinformowali o jej zasadzie utraty

Opublikowano

ta to jest porzed portem na światłach z chocianowiską zawrotka i pierwsza w prawo. reduktor może KME sylver polski a wtryski Valtek albo cosik...

Opublikowano
  • Autor

ta to jest porzed portem na światłach z chocianowiską zawrotka i pierwsza w prawo. reduktor może KME sylver polski a wtryski Valtek albo cosik...

tak wtryski napewno valtek! teraz juz mi sie przypomnialo,

wiec co powiesz o takim zestawieniu?

slyszales cos o tym gosciu ze Starowej Gory?

Opublikowano

Jeśli chodzi o instalację STELLA to są to dobre instalacje. Montuje instalacje Elpigazu od 8 lat i naprawdę nie ma z nimi większych problemów. Natomiast bardzo ważną rolę odgrywa wtryskiwacz. Valteki są najtańszymi wtryskiwaczami, przez co są mało precyzyjne i wolne. Do tej instalacji można założyć wtryskiwacz i-plus i to już jest dobry zestaw. Cena oczywiście wzrośnie ale na wtryskiwaczach nie ma co oszczędzać.No chyba że chcesz często odwiedzać warsztat.

Opublikowano

tak wtryski napewno valtek! teraz juz mi sie przypomnialo,

A nie Verde? :wink4:

Do ADR starczy ci Elpigaz Stella z reduktorem Vega-i. Ewentualnie wtryski I-Plus zamiast Verde.

Opublikowano
  • Autor

tak wtryski napewno valtek! teraz juz mi sie przypomnialo,

A nie Verde? :wink4:

Do ADR starczy ci Elpigaz Stella z reduktorem Vega-i. Ewentualnie wtryski I-Plus zamiast Verde.

no wlasnie nie pamietam jakkie te wtryskiwacze mialy byc

ale do tego goscia juz i tak nie pojade bo sie nasluchalem na jego temat...

takze ten zestaw odpuszczam i szukam dalej godnego gazownika

dzieki wszystkim za porady :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: witam kolege

Tak jak kiedys pisalem podpytaj u Cienie ile skasuja za zestaw STAG 300 plus wtryski Hana, reduktor np Skorpion

Opublikowano
  • Autor

gaz juz zamontowalem stag 4 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.