Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi


luibuki

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem bo tez mialem najpierw zwykle biale a pozniej zalozylem diodowe zimna biel i o niebo lepiej jutro zrobie fote o ciemku i wstawie jak to wyglada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka czekamy ty luibuki masz calkiem juz tuning zegarow wstaw fote pochwal sie tymi kolorami tarcz ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko musze gdzies poszukac samych czarnych tarczek od doladowania i tem oleju bo jak kupilem licznik z fis to mial biale tarcze i z mojego starego przelozylem czarne ale mialem zwykly i te dwa zostaly biale :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co zauwazylem to u mnie chyba sie nic nie podswietla ale pewien nie jestem i jutro to sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez przebieg podświetla sie dopiero po właczeniu świateł. Pomysł z podświetleniem całości jak najbardziej ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze przy otwarciu drzwi tez powinno sie jakos dac tylko pewnie jakos pod krancowke by trzeba sie dodatkowo podpiac i puscic sygnal do zarowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez przebieg podświetla sie dopiero po właczeniu świateł. Pomysł z podświetleniem całości jak najbardziej ok :decayed:

U mnie jak otworze auto, to przebieg od razu świeci :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :wink4:

Dodatkowo mam jeszcze tak, że jak auto zapale, to zegary mi się od razu świecą, reszta zapala się dopiero ze światłami (klimatronik etc) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wydaje mi sie ze chyba juz cos bylo przerabiane.. no chyba ze ustawione tak jest vagiem bo tam tez sa takie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wydaje mi sie ze chyba juz cos bylo przerabiane.. no chyba ze ustawione tak jest vagiem bo tam tez sa takie opcje.

Być może, nie wnikam :wink4: Licznik od eSy w każdym razie, ale to chyba nic wspólnego nie ma? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co doczytalem to zalezy od licznika.. ja mam zwykly przedliftowy z fisem i sprawdzalem kompem i nie moglem ustawic tego :/ wiec chyba nie ten licznik mam albo cos zle robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :wink4:

Dodatkowo mam jeszcze tak, że jak auto zapale, to zegary mi się od razu świecą, reszta zapala się dopiero ze światłami (klimatronik etc) :decayed:

u mnie tak samo.. po otwarciu drzwi zapala sie licznik kilometrow.. a jak odpale silnik to caly licznik swieci nawet jak nie wlaczalem swiatel..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć. u mnienic na zegarach sie nie dzieje. a jakie macie zegary ci którym sie podświetla? tzn VDO czy Jager? u mnie w VDO tego bajeru brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...