Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] 2003 1.8T quattro, automat


kktsp13

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jest to już moje drugie audi pierwszą była a4 1.6 1996r, którą zmieniłem na bmw e38 728 99r. Gdy rozpoczołem studia BMW postanowiłem zmienić na coś bardziej ekonomicznego i kupiłem golfa V 2004 1.9tdi. Golf dla mnie nie był autem wartym swojej ceny. Kiepskie właściwości jezdne, słaby komfort i wyposażenie więc postanowiłem kupić coś w klasie średniej ,ale bardziej wygodne i dlatego padło na A4.

Cały czas szukałem 3.0 ,ale egzemplarze które oglądałem były w kiepskim stanie technicznym ,a szukałem auta do którego nie będę musiał pakować. W końcu zrezygnowany poszukiwanie idealnego 3.0 zaczołem rozglądać się za 1.8t w quattro. Europejskie wersje były głównie słabo wyposażone więc oglądałem także wersje amerykańskie. Te auto zainteresowało mnie bo właściciel od którego je kupiłem był także właścicielem tego auta w USA i przywiózł sobie je na mienie przesiedleńcze ,a nie na handel. Auto nie jest zmęczone ma piękny mruczący klang (trochę inny niż w 1.8t ) ,jest dynamiczne ,a przedewszystkim ekonomiczne bo założyłem w nim gaz. Spala mi około 13 litrów w cyklu mieszanym przy normalnej jeździe.

Narazie wymieniałem tarcze i klocki oraz ostatnio termostat.

Co do zmian to chcę dać pomalować doły w kolorze nadwozia , kupić spojler na tylnią klapę , listwy na dwrzi , i navi rns-e i to na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie się prezentuje!!

ale jedno mnie zastanawia...boczek pasażera...w wersjach US też są przyciski "zamknij/otwórz" drzwi czy to jakiś szczep z angola :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie uspokoiłeś...gratuluje fajnego wypasu :good:

no i ten jasny środek...jak dla mnie bajka...taki jak u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooooo...widze że sąsiad sie w koncu swoim wozidłem pochwalił..no nareszcie no bo ilez sie tez można prosić :good: chłopaki widziałem na żywo fure i też jeżdziłem...fajnie sie sprawuje i wyglada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jedziesz patrzysz na mile czy km...bo u mnie to sie ciezko przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki zakupu :good:

srodek faktycznie dosc ladne ale jestem zwolennikiem czernego jednak, nie mniej fajnie to wyglada z tymi dekorami, no i wco wazniejsze nie masz drewna na desce :good:

w opisie masz FWD ale po dekorze widac ze :quattro: wiec popraw opis, chyba ze to znaczek masz extra

mody jak najbardziej, dokaldki w kolor i moze wieksze kolo no i przy tym gleba jakas bo troszke koza(takie mam wrazenie)

podtlenek :thumbdown:

szerokosci i milej jazdy :good:[br]Dopisany: 10-02-2012, 18:07:01_________________________________________________

a jak jedziesz patrzysz na mile czy km...bo u mnie to sie ciezko przyzwyczaic

beda w polsce swoim raczej na zegar nie patrzalem wogole a jelsi juz zerknalem to raczej byly to mile niz km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Fajna furka :good:

Przede wszystkim U.S. a to już coś, bo dużo ładniej się prezentuje, tylnia klapa i światła (przynajmniej jak dla mnie).

Skóra w środku, taka sama jak była u mnie, ale innego koloru, czyli chyba w U.S. taki jakiś standard?

Quattro :evil:

Ale ten automat :wallbash:

Powodzenia w modach i bezawaryjnej jazdy życzę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :good:

Z tego co mi sie wydaje to US nie posiadaja sprysków w zderzaku więc zderzak musiał być wymieniany :przebiegly: No chyba, że się myle to proszę mnie nie linczować :naughty:

Pomaluj dokładki, obniż troszkę furę i będzie kosa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :good:

Z tego co mi sie wydaje to US nie posiadaja sprysków w zderzaku więc zderzak musiał być wymieniany :przebiegly: No chyba, że się myle to proszę mnie nie linczować :naughty:

Pomaluj dokładki, obniż troszkę furę i będzie kosa :good:

Przeca moja z ksenonami ori i mam spryski... nie linczować powiadasz? :bicz:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...