Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

z moim rabatem dałem 60pln/szt za małe, przedni na 4szyby chyba 170pln o ile pamiętam

Opublikowano
Małe knefle pasują prawie p&p.

Prawie , bo kształtem są jak stare, ale płytka z elektroniką jest inaczej obudowana przez co jest niższy niż seria z B6/B7.

Po prawej nowy

http://i.imgur.com/kQcMu4Vl.jpg

Trzeba zrobić mały myk i wejdą idalnie ;) Zrobie manuala w weekend. Metoda jest praktycznie bezinwazyjna.

To są te 4F0 ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak 4F0

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 08:51 ----------

soczewki B8 on board, poprawa świecenia względem nowych soczewek bix z B6 jest znaczna

Dodatkowo nowe żarniki 4850K Philips Xenstart 2012.

Miały być Osram CBI 5000K, ale trafiałem raz po raz na podróbki także tym razem dałem szanse Philipsom, tym razem 100% ori

truEumV.jpg

A tak to wygląda na białej ścianie, lampy jeszcze do lekkiej regulacji wysokości a poza tym żarnik nie osiągnął jeszcze optymalnej barwy

DybD9vU.jpg

Opublikowano

a dobrze wyregulowane z długimi, h7 ?

Opublikowano
  • Autor
a dobrze wyregulowane z długimi, h7 ?

Tak, wypoziomowane są bardzo dobrze. Tutaj podziękowania dla HiRide, który ogarnął temat perfekt

Opublikowano

no bo właśnie ja miałem z tym problem dlatego pytam :wink:

Opublikowano

Gdzie trafiłeś na podróbki osram CBI? Ja dziś kupiłem takie osramy i trochę się zmartwiłem. Jak poznałeś, że to podróby?

Opublikowano
  • Autor
Gdzie trafiłeś na podróbki osram CBI? Ja dziś kupiłem takie osramy i trochę się zmartwiłem. Jak poznałeś, że to podróby?

Test magnesem najprostszy, poza tym kod QR i nr seryjny na obu przypadkowych żarnikach musi się różnić. Po zdjęciu metalowej obudowy kod QR i nr seryjny MUSI być wybity na bocznej ściance . Są jeszcze różnice w wykonaniu elementów w samej bańce żarnika itp . itd

Opublikowano

Kupowałeś na allegro? Ja kupiłem od dystrybutora Osram(był na liście dystrybutorów na stronie Osrama ) Ja mam D2S więc nie sprawdzę kodów, mam nadzieję że trafiłem na oryginały

Opublikowano

D2S czyli masz inna przetwornice która nie jest tak podatna na podróbki. Wiec nie masz czym się przejmować.

Opublikowano
  • Autor
D2S czyli masz inna przetwornice która nie jest tak podatna na podróbki. Wiec nie masz czym się przejmować.

To jedno, ale drugi aspekt jest taki, że taki podrobiony żarnik po prostu świeci źle.

Miałem chinole w aucie (o czym nie wiedziałem), w ciągu roku jeden się spalił.

Pożyczyłem kilku letnie oryginały Osrama D1S i różnica w ilości oddawanego światła, formowania jego wiązki jest gigantyczna w stosunku do podróbek

Opublikowano

Po przeczytaniu całego wątku musze przyznać ze auto petarda :wink:

Widze ze na Ślasku jest pare naprawde ładnych i zadbanych wozideł m.in.Twoja czy kolegi Pajda

Pozdrawiam.

Opublikowano
Po przeczytaniu całego wątku musze przyznać ze auto petarda :wink:

Widze ze na Ślasku jest pare naprawde ładnych i zadbanych wozideł m.in.Twoja czy kolegi Pajda

Pozdrawiam.

no kurcze - spróbowałbyś myśleć inaczej :)

turzol daje radę :)

Opublikowano

Wazeliną zalatuje:grin::grin::wink:

Opublikowano

zazdrośnik :)

Opublikowano

Trup i lup. Turzol powinieneś go sprzedać jak najszybciej-ja chętnie kupię :kox:

Opublikowano
  • Autor
Trup i lup. Turzol powinieneś go sprzedać jak najszybciej-ja chętnie kupię :kox:

Trup póki co ...wytarty mam wałek na krzywkach i do roboty górę. A taki niby PD 1.9 niezniszczalny :facepalm:

Pewnie wina tego że auto na LL jeździło w niemcowni

Opublikowano
  • Autor
A ile masz teraz km ?

dobijam do 240K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.