Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Mowilem ze bedziesz z tego moda zadowolony ;)

Sent from my телефон

Ale nie spodziewałem się, że będzie aż taka różnica względem serii :decayed:

Jeżdże czasem Pandą ze wspomaganiem elektr. w trybie "city" i servotronic działa bardzo podobnie .

Opublikowano

Artur fajnie ta twoja d*pa wygląda life:wink:, kiedy końcówki wpadną

Opublikowano
  • Autor
Artur fajnie ta twoja d*pa wygląda life:wink:, kiedy końcówki wpadną

Po nowym roku pewnie, żodyn już terminów nie ma w tym roku :decayed:

Takie cusik mi teraz po głowie chodzi, tylko czy nie zginie przy czarnej d*pie

BlackLine - Końcówki - Sklep - Ulter Sport

Opublikowano

chyba się stracą :eusathink:

a listwę gdzie ze zderzaka zgubiłeś??czarnej szukasz:naughty:

Opublikowano
  • Autor
chyba się stracą :eusathink:

a listwę gdzie ze zderzaka zgubiłeś??czarnej szukasz:naughty:

czarna listwa zamówiona , w pt odbieram :whistling:

Opublikowano
image.jpg 90mm w s-line ,wkładaj chrom czarne znikną
Opublikowano
  • Autor

Pod choinką znalazłem prawie nowy ori wałek rozrządu z auta potestowego :)

MKMODXC.jpg

Opublikowano
  • Autor
Głowicy nie było w kpl? :decayed:

niet, ale ze słupkiem przyjdzie :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Prawie identyczna

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 16:04 ----------

nowe gadżety do wnętrza :wink:

LxHvdmr.jpg

Opublikowano

RS 4 :thumbup1:

Opublikowano

No te klameczki to jedna z nielicznych dupereli jakie mi się podobają:kox::kox::kox::wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
No te klameczki to jedna z nielicznych dupereli jakie mi się podobają:kox::kox::kox::wink::thumbup1:

Ja od początku na nie chorowałem jak tylko na żywca w RS4 ujrzałem :)

Nie wiem co można jeszcze w środku ciekawego wymodzić ..:eusathink:Wszystko co sobie założyłem jest już zamontowane. Brakuje mi jeszcze nakładki z pikowanej skóry na ręczny i nakładek na pedały z podstopnicą.

Myślałem nad montażem panelu start/stop z rs4, ale mam webasto i stracę sterowanie z poziomu FIS-a. Tak samo z tunelem USA.

Może kiedyś wpadnie Recaro w innej konfiguracji kolorów, ale na pewno nie białe.

Ogólnie chciałbym takie coś osiągnąć :)

VRRtIfA.jpg

Opublikowano

ja bym chciał takie recaro u siebie jak na tym foto :jerk:

Opublikowano

Artur daj namiar na twojego dilera

:slina:

Opublikowano
ja bym chciał takie recaro u siebie jak na tym foto :jerk:

Ja listwy wewnętrzne. Chyba przemaluje moje białe na czarne:slina:

Niech ktoś powie, że B6/B7 jest brzydkie w środku:whistling: (słyszałem takie opinie - że jakość wykonania środka jest :thumbdown: względem B5 i raczej nie chodziło o wycierające się plastiki na pokrętłach).

Opublikowano

no jak ktoś pisze że wnętrze w b5 jest ładniejsze to powinien zmienić dilera, mnie wnętrze w b6 bardzo odpowiada, wszystko na miejscu, do tego pare gadżetów z rs4 i jest bajka

Opublikowano

Armi B6/B7 jest pikne ale dopiero jak sobie je wyrezasz bo seria to raczej szału nie robi a szczególnie naleśniki:facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.