Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur ależ Ty pieścisz to auto :kox::good:

Opublikowano

słyszałem że muzeum audi się już interesuje tym egzeplarzem :kox: ....ale wolą poczekać kilka lat i będzie bliższe nowemu niż teraz :) Czekamy na wielki wyjazd :)

Opublikowano

Artur pełen szacunek za to co robisz z tym autem :hi:

Ale weź pod uwage że jeszcze nie odpalony a tu jeszcze lakierowanko czeka :kox:

Dobry świr jesteś ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ) :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Artur pełen szacunek za to co robisz z tym autem :hi:

Ale weź pod uwage że jeszcze nie odpalony a tu jeszcze lakierowanko czeka :kox:

Dobry świr jesteś ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ) :buhaha:

Dzisiaj auto zagadało :D

Kilka fotek z placu boju.

Wszystkie węzyki podciśnienia wymienione na wzmacniane Gates :thumbup:

8WnE5tx.jpg

Pompawki 073BJ na miejscu. regulacja, nowe zestawy naprawcze Bosch. THX Horneth

cu2xmf6.jpg

EGR deleted

BPCqfDt.jpg

tHrNl3L.jpg

Docelowy kolektor ssący po szkiełkowaniu

M0cSAzs.jpg

GsafVLp.jpg

Poskręcane do qpy na nowych śrubach

XS9bfc6.jpg

W bonusie kolejny (juz chyba 5-ty w tym aucie) klimatron z obsługą czujnika smrodu ,ale tym razem z regulacją od 16st :decayed: danke H4mm3R :hi:

IZlz6sc.jpg

to tyle, następny aktual za pół roku jak wytocze auto na drogi :grin:

Opublikowano

następny aktual za pół roku jak wytocze auto na drogi

a zdążysz :D

może ci braknąć tych 6 miechów :grin:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:good:

Zawsze jak tu zaglądam to jest tak jak fabryka! :wink4: Wszystko dopięte na ostatni guzik!

Opublikowano

417551_302251326505723_127692934_n.jpg?o

:kox:

Opublikowano

Niczego innego się nie spodziewałem Artur.

Auto wyjechało nareszcie z dziupli,silnik chodzi bardzo dobrze :kox: :kox: :kox:.

Zbiera się Panie mega. :thumbup1:

Także tego lej paliwo i co by autko zawsze tak malinowo jeździło..

Opublikowano
  • Autor

Niczego innego się nie spodziewałem Artur.

Auto wyjechało nareszcie z dziupli,silnik chodzi bardzo dobrze :kox: :kox: :kox:.

Zbiera się Panie mega. :thumbup1:

Także tego lej paliwo i co by autko zawsze tak malinowo jeździło..

Z pracy motoru jestem zadowolony, dzisiaj zalałem V-powera i dodatek LM do baku i jest lala.

Muszę jeszcze ogarnąć turbulum bo coś późno wstaje i łapie notlaufy i zająć się tłuczącym wydechem bo mi to spać nie daje...

Opublikowano

Z tą turbawką też sobie poradzimy. Jutro jak dam rade to podjade na garaż i poszukam N18.

Elegancko że Audi znów jeździ :wink:

Opublikowano

Kolejny mod już w planach , także niebawem będzie kolejna aktualizacja :P robimy z Turzolem małe zamieszanie :D

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod już w planach , także niebawem będzie kolejna aktualizacja :P robimy z Turzolem małe zamieszanie :D

:naughty: zobaczymy co się urodzi :naughty:

Opublikowano

Coś ty zaś wymyślił ?

Opublikowano
  • Autor

Takie tam akcje z lampami dzisiaj.

Na tył wleciały nieśmigane sztuki OEM wygrzebane w czeluściach internetu :wink:

VI9Wq79.jpg

Lampy zabezpieczone headlight protectant od Megsa

95jTLJq.jpg

Na przód nowe palniki D1S Philips D1S X-treme Vision +50% i H7 White Vision 4300K prosto od dystrybutora. Czekam jeszce na ledy od Tomnika H6W żeby zamknąć temat oświetlenia.

xQfwqfj.jpg

ImUAqkA.jpg

t8ailN4.jpg

sAmqbF9.jpg

wydaje mi się że jakoś to świeci, zapomniałem zabrać aparatu i pstryknięte telefonem

Mirks0S.jpg

Opublikowano

Git majonez majster. Musze podjechać kiedy oblukać na żywo. Skąd Ty te graty bierzesz...masakra.

Opublikowano

Turzol pokaż z przodu jak świecą te philipsy w h7. A w halo co masz? To są te philipsy bez homologacji?

Opublikowano
  • Autor

Turzol pokaż z przodu jak świecą te philipsy w h7. A w halo co masz? To są te philipsy bez homologacji?

Porobie jakieś foto, tylko ciężko same h7 sfocic przy zaswieconym xenie. Zarniki z honologacja są jak najbardziej.

Na szybko foto z postojami led h6w, nawet się to zagrało barwą

fea81f2714c00d52538a96129f4b80b1.jpg

de050db09306dfdcf1211f42f06319a0.jpg

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Chodziło mi o to czy h7 mają homologację :wink: bo były kiedyś takie philipsy hyper bez homologacji i tamte wymiatały :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.