Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się upolować całkowicie nowe i ori błotniki w moim kolorze polakierowane w niemieckim ASO. Na początku nie sądziłem że to LZ9W, ale po założeniu na auto i dokładnym umyciu okazało się, że trafiłem z kolorem w 100% :banan:

2Vqoqvg.jpg

Znajdź dla mnie takie same :-)

nie, dziękuje :) szukałem swoich rok czasu dzień w dzień po kilka godzin i juz mi się nie chce :P

Opublikowano

Trza ci Turzol przyznać sznupać to tych aukcjach to ty potrafisz :wink:

Opublikowano

Turzol masz jeszcze prawy?

Wzialbym do kompletu do lusterka :)

Opublikowano
  • Autor

mam oba ale musi mi sie zwrocic koszt zakupu i paliwa w obie strony. jechalem po nie 600km :facepalm:

Opublikowano

Podeslij cene.

A da rade to w ogole wyslac????

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzieje sie coś tu Wujek ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzieje sie coś tu Wujek ?

Ostatnio zacząłem w końcu jeździć więc za dużo się nie dzieje, poza eksploatacyjnymi sprawami.

Padł kompresor klimy już całkowicie i wymieniłem na nowy/używany.

Spuściłem w kibel Motula i zalałem LM Diesel Synthoil + dodatek Archoil9100, zmiana na duży plus.

Poza tym zanabyłem nowe OE końcówki wydechu z A5 3.0TDI i zamierzam założyć na dniach

oArLBxH.jpg

Opublikowano

Ciekawe te końcóweczki :wink: a co do oleju to fakt - ja również poczułem sporą poprawę po przesiadce na LM Diesel Synthoil.

Opublikowano

Dzieje sie coś tu Wujek ?

Ostatnio zacząłem w końcu jeździć więc za dużo się nie dzieje, poza eksploatacyjnymi sprawami.

Padł kompresor klimy już całkowicie i wymieniłem na nowy/używany.

Spuściłem w kibel Motula i zalałem LM Diesel Synthoil + dodatek Archoil9100, zmiana na duży plus.

Poza tym zanabyłem nowe OE końcówki wydechu z A5 3.0TDI i zamierzam założyć na dniach

oArLBxH.jpg

nie za bardzo ścięte ? albo taka fota

Opublikowano
  • Autor

Dzieje sie coś tu Wujek ?

Ostatnio zacząłem w końcu jeździć więc za dużo się nie dzieje, poza eksploatacyjnymi sprawami.

Padł kompresor klimy już całkowicie i wymieniłem na nowy/używany.

Spuściłem w kibel Motula i zalałem LM Diesel Synthoil + dodatek Archoil9100, zmiana na duży plus.

Poza tym zanabyłem nowe OE końcówki wydechu z A5 3.0TDI i zamierzam założyć na dniach

oArLBxH.jpg

nie za bardzo ścięte ? albo taka fota

tak wyglądaja z innej perspektywy

DZSOtgT.jpg

średnica to 85mm i będzie chyba dobrze

Opublikowano

Będzie, będzie! :good: Fajne te końcówki z A5ki :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Memo juz się kończy rezac. Ufff

ea84da0f671275a5e39a2e69cf68ea69.jpg

Opublikowano

Memo extra sprawa, a prawe opuszczone lusterko to już nawet nie mowie jak ułatwia życie i chroni felgi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Memo extra sprawa, a prawe opuszczone lusterko to już nawet nie mowie jak ułatwia życie i chroni felgi :wink:

Głównie własnie ze względu na funkcje tilt robie tego moda bo i tak jeżdże sam więc pamięć foteli wykorzystam tylko do ustawienia opcji pod vagowanie - czyli odjazd fotelem na maxa w tył :)

Memo podłączone , jakiś tam film na szybko.

Opublikowano

zazdraszczam :decayed:

Opublikowano

Spuściłem w kibel Motula i zalałem LM Diesel Synthoil + dodatek Archoil9100, zmiana na duży plus.

Jaki zmiany zauważyłeś? Zawsze jeździłem na Motulu, ale co raz więcej czyta się dobrych opinii o LM.

Opublikowano

Graty modzika :) tilt się przydaje :good:

Opublikowano

Mody jak zawsze do przodu graty :kox:

Opublikowano
  • Autor

Składanie luster z pilota, dzieki kkam za zaprojektowanie i zbudowanie modułów :)


W końcu wpadły końcówki wydechu
a714419f64370407e8056be2e9d7da8d.jpg

b1e81a638f7ede81d17127fe887d6a2e.jpg

486ed7ae3db5b87838e8315ba1b54f23.jpg
Zostały delikatnie obrócone względem serii i idealnie zlicowaly się kształtem z dyfuzorem.

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Idealne spasowanie tych końcówek :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.